mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 07:10:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 361245 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2325 : četrtek, 24.08.2006 : 10:20:14 »

Nadija zeloo lepe slike Smiley
Iz kje pa je tista Vlastina psička?!
Zadnji dve sliki sta pa sploh prisrčni,povej Iri in Bonu da jima rutke res pašejo Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2326 : četrtek, 24.08.2006 : 13:40:44 »

Arieb, cestitke za Bratislavo (samo cestitamo in cestitamo..... Wink). Pa ne skrbi zame, se vedno migam z vsemi stirimi. Grin
V soboto bomo pripravljali za razstavo in nam zal ne bo zneslo priti v Ljubljano. Smo imeli pa zadnjic po dolgem casu trening in je Bagi spet z veseljem delala.  Smiley Ce je lumpa? Ne, Bagi pa ne.  Roll Eyes Grin Ona ima dvojno osebnost: doma je pridna, crkljiva, povsem tiho, zunaj pa je pravi mali hudicek. Me je pa zadnjic prav prijetno presenetila. Srecali smo namrec konja, ki ga je Bagi videla drugic v zivljenju. Ker nisem bila sigurno kako bodo psi odreagirali, smo se mu malo umaknili, da ga ne bi prestrasili. Saj ves, pri treh psih je dovolj, da eden samo zabevska, pa druga dva takoj priskocita na pomoc (ugani kdo vedno prvi zabevska Wink). Od dalec je konjicek izgledal majhen in je Bagi takoj opozorila nanj. No, in ko je ta konj prisel blizu, ga je Bagi samo se gledala z izbuljenimi ocmi Shocked, Kaja je nekaj zagodla, potem pa se je naprej ukvarjala s svojimi posli, Don pa ga je tudi z zanimanjem opazoval. Tako da je uradno: Bagi se boji konj! Cheesy Hvalabogu vsaj necesa. Grin lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2327 : četrtek, 24.08.2006 : 14:10:14 »

Citat
Bagi se boji konj!
Potem se pa ni nič po mami vrgla! Jaz imam na konja tak spomin:
Ko smo bili na smučanju v Saalbach-Hinterglemu smo se šli en dan tek na smučak. Ira je bila še mlada in je tekal na flexiju, ker je bila tako zelo pridna, smo jo spustili... od daleč je prečkal progo jahač na konju, zvissss, in Ire ni bilo več... kar panika me je zagrabila. po nekaj sekundah tuljenja oz. klicanja pa je kot blisk priletela nazaj Shocked
In še nekaj podobnega v Čatežu, ko se je zalahfala za kamionom in je v prahu makedamske ceste ni bilo videti, slišati še manj, potem pa je (očitno razočarana, ker je bil kamijon hitrejši) vsa bela prišibala nazaj... drugi dan pa razstava v ZG Grin
Torej Ira se še hudiča ne boji!

Bis, Vlastina psička je iz Češke (Jičin). Tu si lahko pogledaš www.schipperke.cz. Bon je dobil tudi prvo uradno ponudbo, a mu je nisem posredovala dalje. Mi je z Bino točno znal pokazat da ve, zakaj je fantek Angry
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2328 : četrtek, 24.08.2006 : 14:40:13 »

Ojej, imas porednega psa.  Wink Hvalabogu Bagi to ni pobrala po mami. Grin Ona nikoli ne stece tako, dalec, da me ne bi vec videla (se ji je nekajkrat zgodilo, da sem se ji skrila, tako, da me ima raje vedno na oceh). Zdaj mi je ze drugic dokazala v res "nevarni" situaciji, da imava 100 % odpoklic. Obakrat sva srecali psice, ki so vedno odvezane in precej zoprne. Se jih vsi izogibamo.  Sad Bagi je bila spuscena in seveda bi bil ravs, ker za Bagi je povsem vseeno kako velik je nasprotnik in koliko jih je, ce ji grozijo, jih je treba fentat. Roll Eyes Siperka pac in teh psic zaradi slabih izkusenj ne mara. Pa je na sreco na moj prvi klic prisibala nazaj. Cheesy Sva pa zdaj na teh poteh bolj previdni, ker res ne zelim pretepov.
Kdo pa je Vlasta? sram lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2329 : petek, 25.08.2006 : 12:29:13 »

ARIEB krasne fotke!!! Spet presenecas z izbranimi oblacili  Wink ...... tista z Bonom, Iro in rutkami je pa za kaksno naslovnico. Srckana izgledata!
Tukaj je danes krasno, soncno vreme in komaj cakam, da se odpravim v park. Edino kar mi manjka je pasja druzba  Sad ..... sprehod nekako ni isti brez psa!

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2330 : petek, 25.08.2006 : 12:41:02 »

Ory, baje ste imeli v preteklih dneh 5 minut sonce, 5 minut dez. Imam prijateljico v Londonu, zal pa nima psa, da bi te spravila v dobro voljo. Mogoce pa v parku srecas kaksnega. Wink Lepo se imej in naj ti dnevi brez Billyja hitro minejo. lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2331 : petek, 25.08.2006 : 12:59:14 »

Ja, vreme je bilo zelo hecno...... spreminjalo se je z minute v minuto in tako sem si tudi nakopala prav zoprn prehlad z vrocino.  Angry Sploh ne vem kaj obleci! No, danes je res lepo in toplo in upam da bo cel vikend tak.
Glejte, da cim vec pofotkate razstavo ta vikend!!  Wink Drugace pa se vidimo v Mariboru naslednji mesec.

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2332 : petek, 25.08.2006 : 13:49:45 »

Sama verjetno ne bom imela casa slikat, bo pa sigurno kup forumovcev skakalo okrog s fotoaparati. Wink Za Maribor pa se ne vme, ce pridem, ker sem sama in brez prevoza. Bomo videli, ce nam bo uspelo na trboveljski razstavi eno forumasico okuzit z razstavami in bo prijavila tudi Maribor. Grin Grin lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2333 : petek, 25.08.2006 : 14:50:31 »

Bagi se pa konj boji Cool. Bis se že osla ustrašil,tako da nevem kakšna bi bila reakcija na konje Cheesy.
Ugotavljam da so naši psi neustrašni. Ampak samo ko niso na povodcu.
Ker sedaj pri nas v bloku belijo in Bisu se je zelo čudno zdelo da je kanta polna barve pred našimi vrati in da en gospod na lestvi stoji in z neko rečjo maha po stropu,zato se je hitro odločil da pred to "pošastjo" zbeži in je zato stekel v prvo nadstropje Roll Eyes. Potem sem ga morala v naročje dat in in domou in seveda sedaj ko je bil v naročju je bil hud in je tako lajal na pleskarja.. Grin

Nadija lepo se imejte v Ljubljani na agilityju Smiley

Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2334 : petek, 25.08.2006 : 16:38:33 »

Citat
Nadija lepo se imejte v Ljubljani na agilityju
Kako pa ti veš, da grem Tongue

Ory, a veš da mene 99% ne bo v MB? Čisto bom zatajila, Trbovlje, MB... Res ne vem, kaj mi je Grin
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2335 : petek, 25.08.2006 : 21:24:40 »

ARIEB drzimo pesti! Smiley
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2336 : petek, 25.08.2006 : 22:31:40 »

Lilit, nič ne rabi držati pesti Grin Gre bolj za trening, tako so mi povedale punce, kot za tekmo; da izpiliš tisto, za kar na tekmi morda nimaš časa, npr. cone (jaz pa gugo, pa ohlapni, pa most, pa... pa... pa... jaz kar vse Smiley). Lepo pe te prosim, drži pesti za vreme, sita sem že tega dežja Angry
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2337 : sobota, 26.08.2006 : 14:59:01 »

ARIEB skoda da vas ne bo v Mariboru!  Sad Jaz sem se pa tako veselila, da bom videla cim vec forumovcev......... se eno vprasanje sem imela, pa sem ga prej pozabila vprasat. Kdo je tista gospa s Schipperko, ki sem jo zapazila na fotkah?
http://www.moj-album.com/album/862171/?os=4608852

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2338 : sobota, 26.08.2006 : 19:41:05 »

Ory, tista ga. je Vlasta iz Češke. Malo nazaj sem dala njene www www.schipperke.cz, od nje smo tudi dobili ponudbo za Bona, a... ne, ne, zaenkrat ne (je preveč zaljubljen in zvest Bini, ja, bernardinki Bini Wink).
Veš, za MB je tako, da je en dan prej ena tekma agilitya v Prosecu, Italija, tu zelo blizu nas... Pa nas je neko notri potegnilo... Grin In če bi šla v MB bi šla čez vikend, za en dan se mi ne da.

Danes smo na Agility4FUN zmagali! Zelo sem bila zadovoljna z vsemi teki (tekli smo dva A in en J), samo gugalnica nam je dala nekaj KT, J smo pa odtekli z nulo Smiley
Lepa tekma, prijetno vzdušje, naučili smo se kar nekaj novih kombinacij, vhodov v slalom... kar zahtevno je bilo. Tudi organizacija in ambient zelo dober Smiley
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2339 : sobota, 26.08.2006 : 23:11:12 »

Bravooo! Pricakujem obsezno porocilo v torek v zivo Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines