mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 20:57:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 362520 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1905 : ponedeljek, 13.03.2006 : 10:46:52 »

Pomeni, da sem jaz slikala Lano Wink

V nedeljo smo v Grazu izpolnili pogoje za Ch.-A, pred tem pa še za Ch.-INT  Wink

Juuuppppiiiii, to so pravi šampionati... Tongue
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1906 : ponedeljek, 13.03.2006 : 11:18:08 »

Oooo, cestitke!!!! Smiley Smiley Cheesy
Logiran
Dali
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 318


« Odgovor #1907 : ponedeljek, 13.03.2006 : 14:24:56 »

Čestitke ARIEB in seveda - Bon!!! Cheesy

A BOB sta tudi dobila?

LP
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1908 : ponedeljek, 13.03.2006 : 22:11:53 »

Cestitke bratcu Bonu za krasne dosezke. Se malo pa bos prehitel mamo... drugo leto pa na Crufts  - letos
se bos moral zadovoljiti le s slikami. Za pokusino le dve, ostale pa jutri.  Smiley

http://baguette.moj-album.com/album/2515287/?os=2515459
http://baguette.moj-album.com/album/2515287/?os=2515464
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1909 : ponedeljek, 13.03.2006 : 22:48:08 »

Čestitke Wink Kiss
Drugo leto morata res na Crufts Wink

Kaja zeloo lepe slike,komaj čakam ju3 da daš še preostale!
A si bila ti tam?! Je bila opica Bagi s tabo Cheesy?!
Kaj pa dela rjava šiperka tamle v ringu?! A ni da je FCI ne priznava Shocked?!
Drugače je pa zelooo zelllooo lepa! Si jo pobožala ali samo od daleč fotografirala?!
Povej malo kako je bilo Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1910 : torek, 14.03.2006 : 09:25:06 »

Vsem (Dali, Kaja, Bis, Lilit) hvala za čestitke Kiss

Ajoj, Kaja, si že nazaj Wink Kako to hitro pride... in gre... Daj, poročaj (kako na splošno, kako šiperke, vse, vse napiši...).

Dali: ja, smo dobili CAC, CACIB in BOB. Kako pa tvoja zverinica, je uspela Lana do tebe pridet v tisti gužvi...

Citat
Se malo pa bos prehitel mamo...

Naj mi Bon oprosti, ampak mislim da ne (zelo sladek Irin naziv mi je "evropska prvakinja", kar mislim da Bon ne bo ... Sem pa ravno včeraj uspela z Brankotom "izboriti" novembrski izlet v Poznan Grin Grin Grin)

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1911 : sreda, 15.03.2006 : 15:55:43 »

Bisko, ja, letos sva si z Alesem privoscila oddih na Cruftsu. Grin To je bila moja dolgoletna zelja in letos sva izkoristila enkratno priloznost.... Bagi je seveda ostala doma, prav tako preostala banda.
Bilo je nepozabno, toliko kuzkov na enem prostoru, toliko kosmatih buck za pocohat...... pravi raj zame. Cheesy Siperk je bilo kar precej, cez 70, med njimi tudi nekaj rjavih, ki pa se seveda normalno razstavljajo v VB. Crufts namrec organizira Kennel Club, ki z FCI nima nobene zveze in rjavcki so zazeljeni.  Smiley In prav je tako, ker so meni, zdaj ko sem jih videla v zivo, se bolj vsec kot prej. Sploh tisti samcek z repkom je bil meni prekrasen. Smiley Spoznala sem tudi enega crnega samcka, ki tekmuje v agilityju in se je celo pustil malo pocrkljati. Kot zanimivost naj povem, da se je skotil popolnoma brez repa.
Zal pa sem zamudila zakljucek ocenjevanja siperk (imam pa rezultate), ker je bila taksna guzva, da sva se raje usedla pred ring s sicuji in tam gledala ocenjevanje, kot, da bi se guzvala k siperkam in nazaj.
Slike bodo, ko jih bom poslala Jani in jih bo potem ona objavila.

Arieb, v Poznan z letalom ali kako? lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1912 : sreda, 15.03.2006 : 17:40:12 »

Kaja!V Poznan z avtom, na mali dopustek, vsi štirje. Samo ne vem, kje naj dobim inf., kaj si je tam vredno ogledati (ni prav tak turističen kraj da bi imel svojo knjigico Tongue), je pa baje v radiusu od 140 km že vse zasedeno za spanje (povedala ena prijateljica, ki je tudi ona slišala - torej, tretja roka Wink). Ti in ... Bagi greste tudi? Menda si rekla, da boš šla Grin

Slike komaj čakam! Obvesti me, ko bodo gor! Za rezulatte (če še niso na njihovi strani) tudi. Pravzaprav, jaz bi rada kar CD. Pa katalog imaš tudi? Kakšne kopije? Ali kako gre tam s tem, vsaka pasma svoj katalog ... Grin Grin Grin

Mi smo 18.3. v Prestranku, in 8.4. v Vrtojbi. Boš kje?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1913 : sreda, 15.03.2006 : 17:51:05 »

Poznan mi seveda disi, bomo pa videli kako bo z denarjem. Za prespat bo verjetno res problem kje blizu. Jaz imam sicer zagotovljeno prenocisce v Berlinu, vendar je to se 300 km stran. Ce bova sla, potem bova sigurno prijavila Bagi. Je ze malo smesno, da se vozim tako dalec na razstave samo gledat. Wink Se bolj ko Poznan pa me mikajo Helsinki, ampak to je prekmalu.

Lahko ti spravim slike, rezultate in katalog na en CD in posljem. Samo malo potrpi...sem zbolela, pa se eno kopico drugih stvari imam, pa se nic ne spravim delat. Sad

18.3 ne bo nic, ker greva na eno ohcet, mogoce pa 8.4 Vrtojba. Samo 8.4. je razstava, ne? Ali agility? lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1914 : sreda, 15.03.2006 : 18:17:48 »

Citat
Drugo leto morata res na Crufts
Se strinjam!  Wink Jaz bom verjetno drugo leto tam kar kampirala  Grin in si ogledovala vse živo in migetajoče na štirih tačkah.....

Citat
Kaj pa dela rjava šiperka tamle v ringu?! A ni da je FCI ne priznava ?!
Kot je že Kaja pravilno omenila, Angleži registrirajo svoje pse pri KC (njihov uradni klub, tako kot pri američanih AKC) in priznavajo črne, rjave in krem Schipperke.
ARIEB, drugo leto pa res moraš z obema prit na Crufts!! Samo še to morate osvojiti, potem pa veselo na Westminster!!  Smiley

lp
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1915 : sreda, 15.03.2006 : 18:21:16 »

Ah sem spregledala, da sta bila vidva že letos na Cruftsu!!  Roll Eyes Očitno je bilo noro!  Cheesy .... vama kar zavidam, da si nisem še jaz uspela vzeti časa in si zadeve ogledati. Drugo leto 100% in upam, da bo tudi kdo od "naših" gor.....
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1916 : sreda, 15.03.2006 : 20:14:35 »

Kaja, "nej problema", bom potrpežljivo čakala... samo da dobim Wink Le pozdravi se!

8.4. je CACIB Vrtojba, agi Ajdovščina pa so premaknili (ravno zaradi Vrtojbe) na 15.4. (tam upam da vidim črno zverino na parkurju Grin). Če te zanima, je 24.4. v LJ seminar za agi začetnike - mi gremo.
http://www.agility-slo.com/slo/modules/koledar/index.php?smode=Daily&action=View&event_id=0000000158&caldate=2006-3-15

Ory, si dobila inf. o danskem sodniku-ci (ta sodi tudi nam, in azto sem prijavila oba, me zanima dansko mnenje ker grem letos morda tudi na Dansko...).
Logiran
Dali
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 318


« Odgovor #1917 : sreda, 15.03.2006 : 20:23:45 »

Živijo.

ARIEB:
Hehe, Lani v tisti gužvi ni uspelo (sodnica pri kateri je raztavljala je 3 pse ocenjevala zelooo dolgo - do konca ocenjevanja švicarjev, ki jih ni bilo malo Shocked Tongue).
Pa je bilo vseeno OK. Wink
Dali je dobil CAC (v konkurenci 3 Avstrijskih psov) in R. CACIB - sem pa zelo prijetno presenečena, ker je bil sodnik Avstrijec.
Esta pa je dobila ZP.

Čestitam za vajine uspehe še 1x. Upam, da se kaj vidimo (v Vrtojbi), da bom lahko malo pobožala diamantka, ki je v Grazu kraljeval v kletki.
Je pa imel srečo, da se je lahko "skril" pred vso gužvo. Roll Eyes Cheesy

Kako vama gre pri agilityu?
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1918 : sreda, 15.03.2006 : 20:36:35 »

Dali, ČESTITKE, konkurenca je bila res močna in očitno ste se res dobro "odrezali", bravo!

Kako nam gre na agilitiju? Hi, hi, he, he... lepo se zabavamo in uživamo, gre pa nam ... (zame) zelo dobro... (za res pa) bolj za hec. Bon je že priden, samo jaz sem ful štorasta. Pa kaj me briga! Meni je lepo vseeno Grin Kljub temu gremo kar na tekmo Grin Jaz sem zelo rada s pesjanarji, pa naj bo na razstavi ali na sprehodu Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1919 : sreda, 15.03.2006 : 21:25:43 »

Arieb info. o znamenitostih v Poznanu,dobiš 100% v kakšni knjižici v Piranski knjižnici,povprašaj malo!Tam vem da imajo ogromno take literature Wink

A drugo leto kr vsi na Crufts Grin?! Kje pa bo?! A se že ve?!
Če ne bo kje predaleč si tudi jaz to želim videt! Najbolj kar me mika je počohat rjavo šiperko-so mi zelo všeč..ampak črne so še vedno zakon Cheesy

Dali čestitke Kiss Wink! Kong je še vedno cel Grin! Daj napiši tvoj email ali email MSN-ja,da ti malo napišem kako se tamali nori s to rdečjo stvarjo Grin

Arieb mogoče vas pa v Ajdovščino pridemo pogledat,če ne pa upam da vsaj v Vrtojbo na razstavo! Kar malo pogrešam tiste dvorane ko so psi na vsakem koraku Wink Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines