mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 21.08.2024 : 10:24:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Glu  (Prebrano 61021 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #165 : ponedeljek, 08.12.2008 : 23:42:55 »

 Grin Grin Grin Nasvet vsem ( na trenutke malce)nesrečnim-Glujčino temo odpret pa hitr prebrat- ni hudir, da se ne boš bolš počutu(ste kr mal terapevtskega tima vedve  Roll Eyes Wink, madonca da res  Grin).
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #166 : torek, 09.12.2008 : 00:36:46 »

Sem zdajle na mah prebrala celo tvojo temu Glujči in se na ves glas smejim  Grin
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #167 : četrtek, 11.12.2008 : 18:48:25 »

Mene sta pa šefla pa njen fant včeraj pustila samo doma... Sem bla v sobi, probala sem spat. Kljub temu, da sem bila ravno po večerji, mi je krulilo in iz pisalne mize je nekaj STRAŠNO lepo dišalo. Zato sem skočila na fotelj ob mizi. Mmmmm, diši Cheesy Skočim s prvimi tačkami na mizo - vonj je vedno bližje. Zato skočim cela na mizo, ampak o šment!!! polila sem cel kozarec soka, ki je bil na mizi sram Zato hitro zgrabim vrečko, iz katere je dišalo in skočim dol. Mmmmmmm, dobro. Haribo zimski bonboni. To je blo ziher zame Cool

Po pojedini sem spet malo zadremala in kmalu sta se šefla in fant vrnila. Šli smo na sprehod, pridemo nazaj in pol je neki začela noret. U glavnem sem dojela, da tist ni blo zame Undecided Je letala okrog s krpo in brisala tist sok pa mi zraven govorila ene čudne stvari, ki mi jih ponavadi ne, ker ponavadi sem pridna.

Za kazen sem mogla spat v dnevni sobi Shocked Undecided In grem lepo spat, sanjam, lovim srne, poštarje, pretepem Zlatkota, skratka uživam - in kar naenkrat me neki zvije. Tko, grdo zvije Shocked Ah, nič ni, malo bolj mi kruli, si mislim. Japajade! Vedno hujš me zvija, navira, začnem iskat izhod, ker noter ne smem kakat... ''Ne smem kakat, ne smem kakat, ne smem kakat'' si ponavljam in bezljam okrog, seveda me nihče ne sliši. Po mučnem čakanju se proti jutru odpre soba in ven pride šefica. Komaj kaj vidi, se odmaje do WCja, jaz razlagam da me kakat, ona nič, gre nazaj v sobo. In sem začela ''KAKAAAAAAAT, KAAAAAAKAT, kakat morm, prosm pejva ven, dej no, dej no, dej no, KAAAAKKAAAAAAAT, kakat, kakat, dej no, dej no!!!'' In pride čez pol minute ven oblečena. ALELUJA! Hitr v vežo, se 100 let obuva, sam še pripne me, pa ključe, pa vrečko za kakce pa marelo, pa jst zravn ''Kakat, kakat, kakat'' in kooončno prideva po štengah dol, ven čez vrata, hitr na travo in kaaaakaaaaat. Uf!!! Je letel iz mene kt pr norcih! Šefla je pa rekla da dobr da tok dežuje ker ni šans da to pobere  sram

U glavnem je bla ponosna name, da sem zdržala. Ja, mene rajš raznese, kt da kej notr nardim! Zjutraj sem šla potem še enkrat na sprehod preden je šla, potem pa šele ob pol petih, ker je do takrat imela ''fax'' (sovražim ga iz dna duše, karkoli že je to Angry) Je blo spet malo bolj čudno, ampak ni blo take panike - upam, da je s tem zdaj zaključeno. Danes sem potem dobila eno pikico manj za jest, ker je rekla da sem včeraj v tistem cukru dobila za en teden kalorij Roll Eyes

Lepo vas pozdravlja Glu, ki upa, da bo ta noč bolj mirna.

(pripis šefice: čeprav dostikrat kaj užitnega pustim na mestu, kamor bi lahko splezala, ima Glu samoiniciativne pojedine samo Decembra - lani je sunila čokoladnega miklavža in ga pojedla s polovico alu folije vred, letos je pa 2 letnemu fantku sunila odvitega miklavža iz košarice - je izginil v 5 sekundah, ko je bila sama v sobi, pa včeraj teli bonboni. Upam, da ima za letos opravljeno s tem Roll Eyes Wink)
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #168 : četrtek, 11.12.2008 : 18:54:22 »

Grin Grin Grin
Zala, dobrodošla med nami, ki kakce lovimo (imaš srečo, da je tvoja Glu tako kraljevske krvi, da je lepo počakala do jutra. Mi imamo še kar lisaste stene od zadnje Pegine "nesreče")  Smiley

Upam, da se je buši že umiril in da ni več "čudno".

Ampak so fajn ti naši Horjulci  Roll Eyes Wink
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #169 : četrtek, 11.12.2008 : 19:19:40 »

Ja, Glujči, reva moja, upam, da zdej veš, da so hariboti za človke. Jst sem tud enkrat ene bonbone jedla (se ne spomnim več, katere - raznorazni, v glavnem) in je res to, k ti praviš, da se pol čudne stvari dogajajo v trebuščku. Sad Ampak si pa carica, da si zdržala do jutra, moram rečt. Mene včasih ponoči tud takole prime, ampak jst pol kar v dnevni opravim, k je zunej mrzlo, pa še, kaj bi budila šefa zaradi takšnih malenkosti. Pol pa zjutrej tud neke čudne stvari letijo iz ust mojihdveh, pa kr neki se za nos držita (ne vem, al je to kakšen poseben jutranji pozdrav al kaj).

Ja, hudo nam je, ni kej, ampak sej bomo preživel, a ne de!

Pozdravček ti pošilja sotrpinka Sisi! Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #170 : četrtek, 11.12.2008 : 21:23:45 »

No jaz pa take stvari opravim v kopalnici - s privoljenjem šefice. Sem se naučila, ko sem bila majhna, da grem v kopalnico na papir.

lp od Kaje
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #171 : petek, 12.12.2008 : 09:51:06 »

O Gluja, pa kar na Haribote si se spravila Shocked.
No, imaš pa sedaj mal prepucano črevesje, kar je seveda super, da se boš sedaj lažje basala s prazničnimi dobrotami, ki bodo letela z mize od tvoje šefice Roll Eyes Tongue
Pridna, da si zdržala celo noč, res pridna Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #172 : petek, 12.12.2008 : 10:01:58 »

Zato skočim cela na mizo, ampak o šment!!! polila sem cel kozarec soka, ki je bil na mizi sram Zato hitro zgrabim vrečko, iz katere je dišalo in skočim dol. Mmmmmmm, dobro. Haribo zimski bonboni. To je blo ziher zame Cool

Ja, draga moja Glu, ti prav nič nisi kriva, tale Tvoja je nevzgojena in ne ve, da se soka ne pušča na mizi  Roll Eyes kaj pa, če potres pride in vse polije? Ali pa veter močan not udari? Nikoli ne morš bit dovolj pripravljen na take reči, narava bo enkrat hudo udarila, je rekel Al Gore, zato naj gospodična raje pospravlja za sabo, ne pa tebe revčko obtoževat za hudodelstva  Angry

Če pa rabiš kakšen nasvet o vzgoji, pa poklič  Wink Moje zdaj ni doma, se lahko v miru pogovoriva  Cool Pozdrav, Mila  Kiss  Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #173 : petek, 12.12.2008 : 13:32:09 »

oooo, Glujka. kako ti fajn poskrbiš zase Grin Grin
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #174 : petek, 12.12.2008 : 19:54:48 »

Mila, hvala. Z mački se drugače ne pečam preveč rada, ampak ti faca deluješ - te pokličem za en tečaj Smiley

majas, jasno - a misliš da so šlaufki prišli od tistega prgišča hrane, ki ga legalno dobim?!  Undecided Roll Eyes Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #175 : petek, 12.12.2008 : 20:48:37 »

o Glu, ti ga pa pihneš - šlaufki, prgišče hrane, pečanje z mački... Faca si, res.  Cheesy
Pa dej že tole tvojo šefico nauči, da mora res mal pospravit za sabo - sok pa bonbone pa boh ve kva še vse ti nastavlja, da se moraš matrat pa pospravljat - ja sori no, to pa res ne paše nikamor! Angry Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #176 : petek, 12.12.2008 : 21:06:55 »

Glu, ti bi se pomojem z Larsom odlično razumela. Jaz sem glede hrane tako kot tvoja šefica Wink, on si pa priboljške po celem stanovanju skriva Cheesy Cheesy Cheesy.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #177 : petek, 12.12.2008 : 21:53:21 »

On bi skrival, jaz pa (po)iskala pa nadgrajevala šlaufke Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #178 : petek, 19.12.2008 : 17:06:07 »

Meni se je pa šefla zjutri smejala. Obe sva še spale in in men se je neki sanjal, en pes je zavijal od daleč. Tko na kratko ''Vuuu, vuuu'' - in sem mu seveda odgovorila. Čeprav tega nikoli ne delam. No, zbudil me je od šefle zaspan smeh in je rekla ''Glu, samo rešilc gre mim''  Huh Ne vem kakšne pasme je rešilc, vem samo, da mi je neki hotu povedat  Grin

Lepo vas pozdravlja Glujči

P.S od šefle: je bil rešilc, zjutraj nima na polno sirene ampak samo v križišču dvakrat za sekundo prižge in se res sliši kot pes, sploh če si zaspan in se ti kej sanja.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #179 : petek, 19.12.2008 : 20:48:21 »

Zgornji post pomeni (zdaj berem da ne piše ravno jasno) - da je naša kozica zjutraj še v spanju veselo tulila, ko sem se ji pa začela smejat je pa prav zaspano odprla oči in me je pa prav butasto pogledala kot čes ''Kaj zdej teb tuki ni jasno?!'' Grin

Lepe pozdrave z Gorenjske, kjer bo Glu praznovala Božič in Novo leto, škoda da ni snega  Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines