mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 20.06.2024 : 13:52:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Glu  (Prebrano 59327 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #105 : četrtek, 02.10.2008 : 07:36:58 »

Glu, uživaj maximalno. Še mnogo let, seveda!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #106 : ponedeljek, 06.10.2008 : 20:44:42 »

Vse najboljše za te,
vse najboljše za te,
vse najbooooooljše, draga Gluuuuuujčiiiiiiiiii,
vse najboooooljšeeeee zaaaaaa teeeeeeee!(a se je dobr slišal Roll Eyes?) Smiley Smiley Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #107 : ponedeljek, 06.10.2008 : 21:04:49 »

Super se je slišal, hvala. Hvala tud ostalim za čestitke Cheesy Kiss

Je bla pa žurka prestavljena, ker je bla šefla celo nedeljo skregana z mano - zjutri je Zlatkotu, nadlegi mačji, neki dišečga futrala z roko, men pa nč ni dala in sem prou grdo skočila vanjga, in to ne sam enkrat skočila pa zagodla ampak se prou zaganjala, tok da me je mogla za ovratnico stran zvlečt ker kričanje tisto sekundo in pol da ni ovratnice dosegla ni pomagal. Je mel otečen in rdeč uček pa tolk je bil prestrašen da je kr ždel pod postlo.
Zdej vem, da se to ne dela, pa če je še tolk nefer situacija sram

Lp!
Glu
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #108 : torek, 07.10.2008 : 07:02:52 »

Ja pacek Glu, mačkonov pa RES ne smeš tkole grdo  Angry . Me pa veseli, da si se naučil, da RES ne. Le glej, da si se res!  Cheesy
Eh pa vse najboljše - žurka gor al pa dol. Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #109 : torek, 07.10.2008 : 07:27:23 »

Glujči, kaj si ga pa svirala??
Tako se pa to ne dela.
Saj žurka ziher še bo...
A ne šeficaaaaaaa Roll Eyes
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #110 : torek, 07.10.2008 : 19:14:44 »

oaza, jaz sem punčka Wink
kocka, žurka ziher bo, klobučki so že narejeni, še celo en mičken za Zlatkota če ga bo hotel nosit Tongue Cheesy

Lp!
Glu
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #111 : torek, 07.10.2008 : 20:44:09 »

oaza, jaz sem punčka Wink
Glu
ups, sori, punčka Glu...evo še tole v opravičilo:  Kiss  Kiss  Kiss
Popravljam: nisi bla pacek, ampak si bla packa. Tongue  Zdej si pa ful pridna, kenede. Itak. Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #112 : sreda, 08.10.2008 : 08:27:33 »

O, žurka s klobučki. Kulsko!!!
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #113 : ponedeljek, 20.10.2008 : 20:22:36 »

Dobr večeeeeer!

Naj vam ponosno povem, da sem lihkar od dohtarja, kjer sem junaško prenesla eno (kombinirano) pikico Cheesy In zdej sem še bolj fensi, imam v vsakem kraju enega veterinarja, ker šefla komplicira in je hotla na točen datum od lanskega cepljenja it me cept in evo, zdej mam enga dohtarja še v Ljubljani.

Torej, zaščitena sem pred svašta boleznimi, rekl so da moram kkšno kilco zgubit (Angry), srček je bp, zobki tud (so ji rekl da nej mi vsaj mal z pasto na vati drgne, ker ščetke ne maram in sem eno že mal zgrizla Grin) Čip tud dela, tako da se ve kdo sem Cool

Ma ša šefla en vprašanje za Smetko: namreč to moje vlečenje riti po tleh (baje se temu reče ''kočijo vozit'' Grin) je vprašala če je to zato, ker se ne dosežem do tazadnje z jezikom in se posledično ne umivam tam zadi (če probam se prekucnem, moji so pa hvaležni da ne dosežem in lahko vedno mile volje dam lupčka Tongue). Pa so rekl da to nima veze z umivanjem ampak s kakanjem pa da ne zgledajo napete vrečke, pol je pa probala stisnit je pa svašta ven prtekl, pa tko smrdel da so okno odprl sram So ji rekl da ni problem če ni vneto, sam zdej šefla še kr ne ve a me more vozit to praznt al kaj, al ni treba če se ne vname?

Tuki so pa še obljubljene slikce iz žurke za 8. rojstni dan:
Takole so čepice čakale na žurko...

Takole sva midva čakala na žurko...

Končno:


HIK  Cheesy


Pa lep pozdrav vsem skupaj!
Glu
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #114 : ponedeljek, 20.10.2008 : 20:25:54 »

Vse najboljše Glu. Da boš zdrava in pridna (no malo lahko tudi nagajaš).

lp

Sandra in hov hov od Kaje
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #115 : ponedeljek, 20.10.2008 : 21:10:43 »

A deeej, Glujči, no.. Grin  Grin Kolk ste dobri!!!Tole je pa bla žurka, ane...Ja, na še veliiiiiko let, prov?  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #116 : ponedeljek, 20.10.2008 : 21:21:18 »

Ej Glu, ti s pa res faca! Glede "kšno kilco shujšat" - ah dej no dej, si tolk lušna de j čudn, čist taka kukr si. Cheesy  Še men je vet reku za mojo "srnco", naj pazim, da se ne bo preveč zredila - ma desci pojma nimajo. Tongue
Vse najboljše in še na mnoga zdrava in zadovoljna leta (s kšno kilco gor al pa dol, nima veze)! Roll Eyes
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #117 : ponedeljek, 20.10.2008 : 21:26:34 »

Zala, moja Pega se tudi kar sanka in sanka. En čas bolj, pol je neki časa mir, pa spet. Od februarja do maja smo 3x praznili vrečke. So bile polne in vnete, drugič polne pa ne vnete, tretjič na pol polne, a vedno so ji jih spraznili in izpirali. Potem je bilo nekaj časa mir, pa spet. Tablete proti zajedalcem je tudi dobila, tako da ... kar neki! Mogoče ima pa nožnico kaj vneto. Ali pa zadnjik in jo srbi.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #118 : ponedeljek, 20.10.2008 : 21:53:17 »

Ponavadi se povleče po kakanju in sem jaz to vedno pripisovala temu, da jo pač moti nekaj oziroma se obriše po tem, ko se pokaka.
Se je pa že v Horjulu tako vlekla (to je med drugim očaralo našo mami, k je bla tok simpatična Roll Eyes Tongue), zato tud sprašujem Smetko če jo je sploh za vozit na praznjenje, glede na to, da mi ni nič o tem rekla ob posvojitvi oziroma da se meni ni to nikol zdel problem ampak pač še ena stvar, ki jo naša kozica pač malo posebno počne Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #119 : ponedeljek, 20.10.2008 : 21:55:11 »

če hodi pes dovolj trdo kakat se vrečke ob tem same praznijo Wink
(to so razližili meni, ko sem hotela Skokija dat "izpraznit")

lp obema, maja Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines