mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 10:13:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Buci
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Buci  (Prebrano 56457 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #180 : torek, 27.01.2009 : 22:42:18 »

Majas, ko bi ti vedela kako sem se doma tresla, ko sem videla Pocota in njegove sestrice, non-stop sem spremljala njihovo temo in čakala na nove fotke. Ko je Smetka napisala kakšen hudiček je Pocko sem že doma nekaj napletala in kazala fotke, a se oče žaaal ni omehčal.  Sad
Vem, da trenutno sploh nima smisla karkoli omenjat, ker ko oče enkrat reče ne, je ne. Niti razmišljat nočem o tem, kako lepo bi bilo imeti fanta in punčko, dva mešančka, ki bi si bila tako podobna po izgledu in po karakterju.
Lahko bi kar cmerala od ipike!
 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #181 : sreda, 28.01.2009 : 09:25:40 »

ko sem videla Pocota in njegove sestrice, non-stop sem spremljala njihovo temo in čakala na nove fotke.

Jaz tudi Cheesy
Sem celo že poklicala za eno punčko, pa sem si potem premislila Undecided
No, sedaj imamo pa Missy Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #182 : sreda, 28.01.2009 : 17:59:50 »

Urmil, saj vem Kiss Kiss
(sanjam pa lahko malo, da bi jo eden od "nas", ki že imamo familijo popokal Wink)
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #183 : sobota, 31.01.2009 : 20:51:31 »

Helou!

Smo nazaj iz tekmice in smo prinesli pokalček za prvo mesto. Sicer ni ravno za na vlko se hvalit, ker sva bila edina uvrščena, pa 20kt sma zbrala Tongue.- kriva sem bila jaz, ker sem plesala po parkurju kot kura(še dobro, da imam pametnega psa, ki ve katera je prava pot Tongue

Zdaj smo pa hin!
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #184 : sobota, 31.01.2009 : 22:02:53 »

Bravo Smiley! Poco se je odločil slediti Bucijevim stopinjam in se z jutrišnjim dnem vpisuje na agility. Kdaj sta vidva začela?

Lp, Maja
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #185 : sobota, 31.01.2009 : 22:03:14 »

Buci The Champion! Smiley  Cheesy Smiley

BRAVO! - Sem povedala mamici Čopki, kako uspešnega sina ima. Se mi zdi, da je fejst ponosna, kar smejalo se ji je!  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #186 : nedelja, 01.02.2009 : 11:52:23 »

Midva sva začela že kmalu po tem, ko smo ga posvojili. Ampak to je bilo bolj v stilu spoznavanja novega okolja, pa druženja s psmi. Ker delava tekoče cone na mostu sma že kar takoj posvojila eno desko in tekala čez desko do posodice... Tunelčka sva se tudi kar hitro lotila. Nisva pa nič preskakovala dokler ni bil dovolj star.
A Pocek bo tudi agilitaš?! Jeeeee! Glede na to, da je taki živec, mu bo ziher všeč. Ampak zna pa bit malo trma, glede na to, da sta si z Bucom kar podobna. Buci je tud včeraj iz ene skakalnice napičil kar naravnost na palisado in sva se skoraj zdiskala. Ko Buci vidi most al pa palisado, nič ne več ne sliši, samo spiči tja. Pa če delava kombinacije skakalnic se tud kar namuli in začne počasi, počasi, ker to ni akcija tak kot most al pa gugalnica. Grin
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #187 : nedelja, 01.02.2009 : 19:16:32 »

Tudi jaz razmišljam, da bi se z Župo lotili agilityja... mogoče ji bo všeč. Se mi zdi dosti bolj dinamičen, kot klasika, kar njej sicer odgovarja, ne vem pa kako se bo znašla (pa jaz tudi, hihi).

Bravo Buci!
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #188 : nedelja, 01.02.2009 : 20:57:44 »

Ja Buci čestitke! A gre po Nikinih stopinjah?

Tudi midve s Chilly bi že rade enkrat začele, pa naju to gnilo vreme malo odvrača. Čakam na malo sončka in pomaldanske temperature. Klasika Chillyki ne odgovarja (če lahko sklepam po poklapanih ušesih in sklonjeno glavo, ko rečem poleg-pa še pol metra za mano prične hodit) pa bi poizkusile s čim bolj zanimivim. Da ne bo samo kavč pes.
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #189 : nedelja, 01.02.2009 : 22:15:30 »

Eh, midva tudi v takem vremenu ne trenirava skoraj nič. Pred včerajšnjo tekmo sploh nisva, ker revež v takem snegu in blatu tak ne more normalno letet.
Ne samo razmišljat o agilityju, ampak se nam kar pridružite! Agility je zakon in super zabava za psa in vodnika, samo pravilni pristop je potreben. Wink
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #190 : nedelja, 15.02.2009 : 11:12:58 »

Včeraj smo bili še na 3.tekmi v Prestranku. Osvojila sva 4.mesto. Sem vseeno več kot zadovoljna, ker nisva bila dosti oddaljena od prvega pogoja, ampak sem mogla jaz spet izgubit orientacijo v parkurju in sem Buca poslala mimo ovire(zakaj že ni smajlijo, ki se v steno zabija), drugače sva pa bila zelo dobro na potin čeprav sva pri tisti oviri izgubila nekaj sek, sva imela kar dober čas. V 2.teku se je pa gospodič odločil, da ne bo delal slaloma in je kar dvakrat stopil na stran in me gledal s tistim njegovim "zakaj že moram to delat" pogledom. Tako sva šele v tretje s polžjo hitrostjo uspela dokončat slalom. To je zgledalo nekak tak:" pa kaj še enkrat moram it od začetka, kak si tečna, te pa bom šel čist počasi, samo da te jezim... o kaj je konec slaloma, juhu, zaj pa gasa naprej..." In sva prispela na cilj z 10kt in 2in še nekaj sek pribitka na času. Huh
Sem pa štrudla malega vseeno fejst pohvalila in je ponosno odracal  iz parkurja. Tongue

P.S.: Sva pa v skupnem seštevku vseh 3 tekem zimskega pokala osvojila 1. mesto, ampak žal nisva na liscu mesta prevzela nagradice, ker smo se predčasno odpravili domov. Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #191 : nedelja, 15.02.2009 : 11:59:10 »

o urmil, čestitke!
Moja nečakinja je bila včeraj tudi v Prestranku, osvojili sta 3. mesto.
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #192 : nedelja, 15.02.2009 : 13:34:32 »

Super! Jima čestitam!
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #193 : nedelja, 15.02.2009 : 13:46:34 »

Čestitke. Wink
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #194 : nedelja, 15.02.2009 : 17:53:26 »

Evo Buca v akciji:
http://lh6.ggpht.com/_6COwyX6KSL0/SYSeRl_L6YI/AAAAAAAAA_g/LGJ0d26zOVs/s720/prestranekjan

Fotografirala: Polona Železnikar
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Buci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines