mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 06:47:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Rodovniški ali nerodovniški?  |  Tema: Zakaj producirati mladiče brez rodovnikov?
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 56   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zakaj producirati mladiče brez rodovnikov?  (Prebrano 185993 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #345 : petek, 24.09.2004 : 22:09:00 »

Ne,ta psička je pa bila mama od mojega psa,ki pa je nima več in se sedaj ukvarja izključno z psi z rodovnikom,mama od psa je bila pa nerodovniška.


Kam je dal pa psico?
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #346 : ponedeljek, 04.10.2004 : 22:26:04 »

A ste že slišali za to - ne samo da bi naj mele psice enkrat v življenju mlade, ampak bi naj tudi psi vsaj enkrat LETNO pokrili psico. Takšen je bil razlog enega tu blizu mene ki vodi svojega 7 let starega samojeda, seveda nerodovniškega vsako leto parit enaintaisti psici....
Logiran
amo
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 53


« Odgovor #347 : ponedeljek, 04.10.2004 : 23:34:31 »

Desobediencia,kermu je dal psico nevem,ga nisem nikoli vprašal,mislim pa da je to njegova stvar,vem pa da je meni prodal dva izredno lepa psa v ostale stvari se pa nevtikujem Wink
 
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #348 : torek, 05.10.2004 : 07:06:42 »

Ne morem si kaj, da ne bi pripomnila, da je lepota zelo relativna stvar!  Wink
Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #349 : torek, 05.10.2004 : 07:23:24 »

Tema je napeta, poučna in se še vedno zapleta....

Tudi mi smo ravno v nedeljo imeli "soočenje" pri sosedovih. Na vsak način so trdili, da mora Sally vsaj enkrat imeti mladiče drugače jo bo od pohote pobralo... "Pa še zaslužl boste dobr,"so
zatrjevali. "Ja, ker ima papirje je pa to kar nujno!" sram
No tako nekako misli polovica naših sosedov, upam,da s tem ne polovica Trbovelj, čeprav ima Kaja z zapuščenčki dela čez glavo
in bi to lahko bil odraz tega: neumnosti in zaslužkarstva. Cry

nič kaj dobre volje,
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #350 : torek, 05.10.2004 : 08:26:40 »

Sally'a, hm ne samo polovica Trbovelj, na žalost menda kar polovica Slovenije... Shocked Shocked
Prejšnjo nedeljo sem videla tako NO (koliko % ne vem), da me je stisnilo pri srcu... Suha (slepc bi lahko preštel rebra), onemogla (imela je mladiče, ki so se prodali za med)  sram sram
Sploh ne vem, ne razumem, al je narod butast, al slep, ali je posredi še kaj drugega... In ta ista NO bo še prinašala zaslužek, če se je ne bo usmilil kak avto in ji prikrajšal muke.
Prijaviti jih ne morem, ima streho, vodo, hrano, kdaj pa kdaj jo vlečejo otroci na vse 4 strani neba,... Pa še ravno se bo opomogla do naslednje kotitve  Lips Sealed Lips Sealed
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #351 : torek, 05.10.2004 : 19:16:12 »

In zgodba se nadaljuje..... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

Na teh straneh je bil ze oglas za nerodovniske malamute (http://users.volja.net/edita1/).... Sedaj ima pa mladičke tudi ena psička iz tega nerodovniškega legla (http://users.volja.net/sejdicd/index.htm). Koliko časa bo še preteklo, da bodo parili 2 sorodnika?

Pa če me spomin ne vara, je ta psička (ki bo po novem mama) stara šele okoli 18, 19 mesecev Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

And the story goes on Angry Angry Angry

Jana
Logiran
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #352 : torek, 05.10.2004 : 23:10:06 »

Ja, je kolegica, ki ima aljaskega malamuta zanalasc poklicala enega "rejca" od teh dveh linkov  Wink  
Malo je sprasevala, pa ji je gospa hitro povedala, da je trenutno malo na tesnem s financnimi sredstvi pa si bo s tem leglom opomogla... Tongue Lips Sealed  Kaksna iskrenost!! Da dol pades.
Logiran
amo
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 53


« Odgovor #353 : sreda, 06.10.2004 : 00:26:35 »

Dejte bit malo resni Wink
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #354 : sreda, 06.10.2004 : 07:40:08 »

Amo, kaj naj bi  to,  Wink - pomenilo? "Biti resni"? Sorry, ne zastopim....  Cry  Na  prilozena linka malamutov pa sploh nimam komentarja.   Lips Sealed  Ja, show  goes on...
Logiran
amo
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 53


« Odgovor #355 : sreda, 06.10.2004 : 11:13:02 »

Te besede vzrediteljev se mi nezdijo resne,ker če malo zračunaš stroške ob vzreji legla,si nakoncu lahko le na pozitivni nuli in si nikakor nemoreš poboljšat finančno stanje. Huh
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #356 : sreda, 06.10.2004 : 11:35:08 »

Sorry, Amo; potem si pa naiven... preberi si zgonje poste ostalih forumasev in kaj hitro prides do zakljucka, da  reprodukcija in prodaja mladicev bistveno izboljsa druzinski proracun.    Cry
Logiran
amo
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 53


« Odgovor #357 : sreda, 06.10.2004 : 11:51:37 »

Ja,če se stvar odvija idealno,brez veterinarskih posegov,potem mogoče,če pa so komplikacije,naj se pa negdo javi,če je kaj zaslužil.Jih pa tko večina reče da so zaslužili,nihče pa nepove koliko izdatkov je bilo,koliko neprespanih noči je bilo,koliko dela imaš ob leglu,seveda če si vesten.Če pa se psička sama matra da dvigne leglo,je pa itak samo matranje kužkov in psičke.
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #358 : sreda, 06.10.2004 : 12:42:05 »

Ja, zal; to je to: CE so vzreditelji vestni... Vendar pa gre pri zasluzku za tiste "rejce", ko jih ne mores imenovati vzreditelji, se manj pa vestni...  In o takih je bilo govora!
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #359 : sreda, 06.10.2004 : 13:36:16 »

Ja Amo, točno za to se gre, kar si napisal v tvojih zadnjih stavkih. O kakšnih veterinarskih posegih, pomoči ni sledu, mladički ponavadi niti cepljeni niso, seveda psica nima vzrejnega dovoljenja, niti zahtevanih potrdil, rentgenskih slik ne, ker je predrago  Roll Eyes , mladički pa so ponavadi oddani pri 7 tednih, če ne še prej, da se jih čimhitreje znebijo, da nimajo nepotrebnih stroškov Roll Eyes in da bo zaslužek čimvečji  Roll Eyes Ja tako gre to.... Vestni vzreditelji za katere si ti mislil da gre, pa res bore malo zaslužijo, v bistvu so na koncu kar v minusu. Lp
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 56   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Rodovniški ali nerodovniški?  |  Tema: Zakaj producirati mladiče brez rodovnikov?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines