mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 08:48:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lhasa apso - čvek  (Prebrano 65877 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #180 : sreda, 26.09.2007 : 14:48:31 »

Eva a greste v soboto na vzrejni pregled???LP
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #181 : četrtek, 27.09.2007 : 08:16:36 »

HOJ

Nekaj smo se pogovarjali. Skupaj nam ne bo uspelo, ker ima ati zjutraj še terapije, tako, da sem raznišljala, da bi šle same. Vzrejnega še nebi delale, bi se pa rada včlanila v klub, ker bi rada prejemala publikacijo, da bi se bolje seznanila z vsem, če pa lahko še kaj prispevaš, je pa tudi to dober občutek.  No 2 ali 3 res ni velika razlika, le vedno imaš eno roko premalo  Grin.  Ko bi vsaj stanovali v pritličju. Naš ati, pa je včasih takooooooooooo zelooooo trmast Sad. No bomo videli, kaj bo čas prinesel, tukaj ga bo treba kar nekaj. Wink

Lepo se imejte, pokliči kaj pa se bomo zmenili za ostalo.
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #182 : sobota, 29.09.2007 : 21:12:41 »

Živio!
Tja gre Tibetanka.Tako da najbolje se obrnit nanjo.Številko mislim ,da tako veste ker ste tam (v Celju) lepotičili tudi svojo čudovito Indio Wink.LP
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #183 : četrtek, 04.10.2007 : 16:53:45 »

Končno mi je uspelo!

Sicer se še sploh ne znajdem z vsemi temi gumbki za urejanje besedila, tako da bom rabila vso vašo pomoč in podporo Roll Eyes

No, pravkar smo iz službe, in je čas, da "zalijemo" kakšno rožico na vrtu....  Grin


Lep pozdrav Evi, sisi, in skratka vsem malim... se mogoče zvečer še kaj javiva oba z malim Budo (in dodava kakšno svežo fotko).
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #184 : četrtek, 04.10.2007 : 17:05:24 »

Oj!
Jaaa daj kakšno slikico od malega Bude.Super ,da si končno prišla nazaj!Tako nam boš vsem lahko poročala o fenomenalni razstavni kondiciji Wink.Sedaj si imela kar nekaj dobrih razstavnih dni !Bodi lepo in pazi nase in poljubčki male zlate laskote!Super si!!!! Kiss
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #185 : ponedeljek, 08.10.2007 : 20:02:58 »

... jest sem rezultate za laskote pozabil so pa tule dve slikce iz Vukovarja  Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #186 : torek, 09.10.2007 : 07:46:08 »

HOJ

Vsem skupaj en lep pozdravček. Slikce so čudovite, prepričana sem, da so bili tudi rezultati. Za to vsem iskrene čestitke  Smiley Smiley Smiley in še tako naprej. Morda  se vam pridružimo prihodnje leto tudi mi.
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #187 : četrtek, 11.10.2007 : 20:49:03 »

Oj!
Marko slike so čudovite!Ja bili smo res uspešni Wink.V Vukovarju Senge:CAC,Meta:CAC od Tibetanke Tiki:PRM,Cody:zelo perspektivno.
V Osjeku Senge:CAC,Tiki:PRM ,Cody:zelo perspektiven.Upam ,da sem vse napisala Wink.Bilo nam je lepo družba čudovita.Naši laskoti so se veselo igrali z Indijo-Tibetansko terierko Kiss ,ki je zablestela v Osjeku.Moj Senge je vzljubil Marka in sta postala prijatelja kar se do sedaj še ni nikoli zgodilo ,da bi tako hitro sklenil Senge prijateljstvo.Bodite lepo!
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #188 : sreda, 24.10.2007 : 11:18:44 »

Živjo!

No, pa smo nazaj.... iz Wijchna na nizozemskem.  Grin Sva se s Sisi v petek zvečer odločile, da vendarle odrineva, klub vsem preteklim težavam navkljub, ki so naju zadržale doma pred razstavo v Dortmundu  Angry Angry Angry....
Šibale sva v Spar, po nekaj sladkarij in pijače, potem pa zagrabile Tiki, Metko in Roka... in sva šle.
V salzburgu sva zaradi obupnih snežnih razmer prespale preostanek noči, zjutraj pa z GASOM do najbolj severne nizozemske pokrajine Friesland. Tam sva ob 9-ih zvečer še najprej skopale kužke, nato pa z Monique padle v posteljo. za nekaj ur... vstati je bilo treba ob 4.30 in po nekaj kavah smo bili točno uro kasneje nared za pot.

Razstavo je organiziral klub za Pekinčane in pritlikave španiele (kamor od tibetanskih pasem spadajo tudi lhasa apso, tib. španjel in shih tzu).

Najini punčki sta se odlično odrezali, Metka je bila v razredu vmesnih odlična in ovojila 2. mesto, Tiki pa v velikem razredu mladih prav tako odlična 2. Sodnica je bila g. Stuifbergen-Hoetjes iz Nizozemske.

BIS razstave je pripadel najlepši psički lhasa apso Nikiti, last Marion Radstok, edini psički ki se zna nasmejati na ukaz  Cool

Po razstavi sva se s Sisi takoj odpravile na pot domov, s sabo pa skoraj odnesle Basila, čudovitega lhaskota, ki se je povsem strinjal s tem, da gre z nama.
Skratka, bilo je SUUUUUUPEEEEEERRRRRRR, manjkala nama je Maja, ki bi tokrat blestela na junior handlingu, pogrešali sva kak dober CD, drugače pa sigurno še greva..... Rokec pa bo tokrat ostal doma, kajne Sisi?  Grin Grin Grin

P.S.
Gre kdo na Amsterdamskega Winnerja (24. -25.11. 07)Huh?
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #189 : sreda, 24.10.2007 : 22:53:35 »

Ja Tibetanka bilo je res super pozabila pa si da siddharta tudi ne gre zraven dovolj imam teh dveh in nikoli več ne bom pozabila na cd-je verjemi.Veš zelo všeč mi je ,da sva bili med nizozemskimi razstavljavci in Nikita je zelo simpatična psička Grin.Še sedaj ne morem verjeti da se res smeji na ukaz Grin.Basila boš prej kot slej dobila.Čisto se je zaljubil vate.Tudi meni se zdi prečudovit pes.
Maja bi resnično uspela če bi bila z nama Undecidedškoda da je ni bilo.Rabima za naslednjič Evo pregovorit da ji dovoli z nama.Maja je zelo dobra v tem in kmalu ji bo uspelo stati na stopničkah!
Veš srečna sem ,da sem te spoznala saj s teboj preživljam čudovite trenutke Kiss no saj s tvojo boljšo polovico tudi da ne bo jezen Grin.Bodi lepo in komaj čakam ,da pridem k tebi ali pa še boljše ti k meni Wink.
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #190 : sreda, 24.10.2007 : 23:01:32 »

Neeee, Siddharta sigurno gre zraven....!!  Cheesy Grin Grin Hvala bogu za Tomija in njegovo Samo edini, drugače bi prišle domov še nekaj ur kasneje, tako pa smo jaz in Siddharta (no ja, no ja... sej je tudi Rok pomagal.... Roll Eyes ) malce stopili po gasu in smo tako hitreje prišli mimo Frankfurta....

Naslednjič pa nikakor ne smeva pozabiti na fotoaparat!!!! Pa nujno morava posneti Nikitin nasmešek.... Lahhe, Nikita!
Mogoče jo bova lahko posnele že januarja, če bo vse po sreči, prideta Precioza in Nikita skupaj na ljubljanski razstavi! Drži pesti!!

(Mogoče takrat pride tudi Basil.....  Roll Eyes Kiss )

Ni za kaj, čimprej se spet kaj oglasi! V naslednjih dneh prideta na počitnice še Žigi in Oniks, potem bo šele gužva! Komaj čakam!! Cheesy
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #191 : sreda, 24.10.2007 : 23:03:14 »

Sisi, a lahko prilepiš kakšno slikico Tiki? meni ne gre.... sram
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #192 : sreda, 24.10.2007 : 23:11:10 »

Pravkar sem izvedela, da je setrica moje Molly, ki trenutno še živi v ZDA, v ponedeljek zmagala med pričkami in osvojila BOS (best of opposite sex) in BOW (Best of Winners) na največji in najpomembnejši specialni razstavi v Ameriki. Organizira jo ALAC, Ameriški lhasa apso klub

Bravo mala!!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #193 : sreda, 24.10.2007 : 23:19:16 »

Kaj res prideta Precioza in Nikita super joj kako sem vesela. WinkČe prideta onidve pride tudi Basil k tebi.Škoda ker nimava časa oditi čez 14 dni po njega.Sliko bi mogoče od nasmeška poslala tudi Marion prosi jo zanjo Wink.Ja res ,na razstave rabima nosit fotoaparat.Ali bosta tvoja kužka pri tebi tudi čez praznike.Takrat jih pridem pogledat Zanima me kakšen je Onix.Mladičke je tako lepo videti in Moni bom pripeljala ,da vidi brata Grin.Saj veš da če le imam čas pridirkam k tebi Wink.LP

[attachment deleted by admin]
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #194 : četrtek, 25.10.2007 : 00:34:48 »

Ojla, čestitke za podvig na Nizozemskem!
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines