mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 13:20:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Vis in Nox, Pajo in Cuc in še Aja
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vis in Nox, Pajo in Cuc in še Aja  (Prebrano 81820 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #45 : petek, 18.04.2008 : 08:05:07 »

Ta dva mačka pa zgledata kar dobro rejna Roll Eyes

Uf, kakšna pripomba, slika vendar vara. Resno, dobro rejen (reče se možat) je Pajo, Cuc pa je v resnici ena suha glista!
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #46 : ponedeljek, 21.04.2008 : 14:38:30 »

Čestitke z zamikom tudi iz moje strani Cheesy Kiss Kiss
Je pa tale desni na zadnji sliki zelo lepe barve, Vis in nox - kot kakšno jo opredeljuješ? Smiley V resnici je pa itak tale tvoja druščina naravnost najlepša Cheesy Wink Kiss
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #47 : ponedeljek, 21.04.2008 : 20:41:29 »

Hvala za čestitke! Na desni je Pajo, kako pa se ta  barva imenuje v mačjem svetu, pa ne vem-če imaš kak predlog, kar na dan z njim!
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #48 : torek, 22.04.2008 : 20:45:58 »

Nimam ideje, sja zato sem pa vprašala Smiley Ena prav posebna oranžna barva Cheesy Kiss
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #49 : torek, 22.04.2008 : 20:59:55 »

Orange light.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #50 : torek, 22.04.2008 : 21:20:41 »

Jest sem skos mislila, da se tej maji barvi reče kremna. Zdaj pa ne vem, a si jaz to zmišljujem ali je res kaj na tem. Wink Vis in nox, vse žverce imaš zelo lepe, Cool tako da kar pridno popaj slikice, jih je fajn gledat.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #51 : četrtek, 01.05.2008 : 12:13:47 »

Veste, kaj jaz delam na ta praznik od dela? Čoham naše živali (trenutno Cuca, ker njegovega ata ni doma) in temu opravilu bom posvetila ves dan. Zato je pravkar deževalo, ker sem imela malo slabo vest in sem hotela Ajo na Rožnik gnat. Zato tudi toliko modrujem po forumu, ker je za Cuca dovolj leva roka, leži pa itak vedno ob računalniku....

Da boste znali koristno izrabiti dan..... Smiley Wink Cheesy
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #52 : četrtek, 01.05.2008 : 12:19:42 »

Veste, kaj jaz delam na ta praznik od dela? Èoham naše živali (trenutno Cuca, ker njegovega ata ni doma) in temu opravilu bom posvetila ves dan. Zato je pravkar deževalo, ker sem imela malo slabo vest in sem hotela Ajo na Rožnik gnat. Zato tudi toliko modrujem po forumu, ker je za Cuca dovolj leva roka, leži pa itak vedno ob raèunalniku....

Da boste znali koristno izrabiti dan..... Smiley Wink Cheesy

jaz pa zares delam Sad zato pa tudi toliko modrujem, če sem pa non-stop pri kompjuterju.... bom tudi čohat šla, mi bolj diši od tipkanja (Rožnik sva pa že oddelala) lp vsem vašim kosmatincem  Cheesy Cheesy
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #53 : četrtek, 01.05.2008 : 12:32:20 »

jaz pa zares delam Sad zato pa tudi toliko modrujem, če sem pa non-stop pri kompjuterju.... bom tudi čohat šla, mi bolj diši od tipkanja (Rožnik sva pa že oddelala) lp vsem vašim kosmatincem  Cheesy Cheesy
Se na Rožniku zdajle kaj dogaja? Včeraj sem bila gor pa so rekli, da bodo danes tudi-sindikati imajo nekaj, če sem prav razumela. jaz grem tudi z mojim pesjanom na sprehod-malo ga shujšat (no pa sebe tud Wink )
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #54 : četrtek, 01.05.2008 : 12:42:54 »

Se na Rožniku zdajle kaj dogaja? Vèeraj sem bila gor pa so rekli, da bodo danes tudi-sindikati imajo nekaj, èe sem prav razumela. jaz grem tudi z mojim pesjanom na sprehod-malo ga shujšat (no pa sebe tud Wink )

nisem prepričana, so pa že zjutraj množice hodile proti "gor"
dobro hujšajta Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #55 : četrtek, 01.05.2008 : 13:03:55 »

Joj kakšna družina Vis in Nox.  Tale štiri peresna mačja deteljica me spominja na še eno štiri peresno. Namreč pri fantu imajo tudi 4 muce. 2 brata-tigrasta, najbolj nagajivi-črni Muri in najstarejšo 12 letno Piko (črnobele barve). Ko gremo na obisk norim k zmešana sem in tja. Od začetka mi niti niso bile muce kaj preveč pri srcu. Ampak, ko sem spoznala mucke pri fantu... Upam da bo kmalu možnost in da bomo družino razširili  Wink

Pozdrav štiriperesni detelji in pastirčki Aji  Cheesy
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #56 : četrtek, 01.05.2008 : 13:42:01 »

Joj kakšna družina Vis in Nox.  Tale štiri peresna mačja deteljica me spominja na še eno štiri peresno. Namreč pri fantu imajo tudi 4 muce. 2 brata-tigrasta, najbolj nagajivi-črni Muri in najstarejšo 12 letno Piko (črnobele barve). Ko gremo na obisk norim k zmešana sem in tja. Od začetka mi niti niso bile muce kaj preveč pri srcu. Ampak, ko sem spoznala mucke pri fantu... Upam da bo kmalu možnost in da bomo družino razširili  Wink

Pozdrav štiriperesni detelji in pastirčki Aji  Cheesy

Uf, vem kako se počutiš. Pri mojemu fantu imajo 6 muc,imam tudi za premečkat. Pa zdaj še 4 mladičke mačje,srčkane za pojest. Pa pse, pa...
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #57 : sobota, 03.05.2008 : 00:14:37 »

Vidim da pridno sprehajate po Rožniku. Vem, da ne spada sem, a vseeno - Rožnik je v teh poprazničnih dneh enkstremno nasmeten, grmovje je polno razbitih steklenic in raznoraznih drugih ostanikov prvomajskega "praznovanja". Dajte pazit, ne jih puščat šnofat izven poti, kjer se ne vidi, kaj je na tleh. Mi smo tam pred nekaj leti na en takle datum pridelali ornk prerezano tačko, šive, infuzijo in antibiotik, pa kup stresa, slabe volje in stroškov - pa smo bli na štriku...
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #58 : sobota, 03.05.2008 : 16:23:27 »

Cuc izriva Vis iz njene postelje:

[attachment deleted by admin]
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #59 : sobota, 03.05.2008 : 16:24:36 »

To sem jaz, Cuc, zmagovalec:

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Vis in Nox, Pajo in Cuc in še Aja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines