mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 20.06.2024 : 17:08:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!  (Prebrano 27850 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #45 : sreda, 28.11.2007 : 22:55:52 »

Ideja je odlična! Sem absolutno za!
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #46 : sreda, 28.11.2007 : 23:15:18 »

Tudi, jaz! Bi pa bilo res krasno imeti kakšne natiskane voščilnice in koledarčke - morda bi nam tudi te lahko naredili, kot donacijo. Pa obvezno natisnat nekje na robu internet naslov in številko računa Wink So ljudje hudo kamot, a če jim rečeš " ma daj no, preko klika si fertig v pol minute." Mislim, da bi šlo.
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #47 : sreda, 28.11.2007 : 23:29:35 »

no jaz grem jutri tak k očeti, ga bom malo povprašala.če bi bile vizitke narisane, bi jih lahko tudi jaz naredila, če bi še kej prostega časa spraskala.pa če bi bile samo črno bele, bi lahko tud več motivov v krajšem času naredla.pa tu tiskarno ne bi tolk stal.kaj pravite?
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #48 : sreda, 28.11.2007 : 23:32:15 »

Oki itak sem za itd, samo se ne znajdem preveč. Koledarje poznamo vsi, kaj pa je to z voščilnicami? Se opravičujem, samo res ne najdem kako in kaj z voščilnicami. Je to mišljeno, da bi jih ročno naredili in prodali (seveda gre denar Horjulu) ali kako?
lp
T.
P.S.: Tudi jaz nakažem pri plači Wink
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #49 : sreda, 28.11.2007 : 23:35:00 »

ja zdaj smo se pogovarjali, da se naredijo in se na forumu, ali kako drugače potem prodajajo.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #50 : sreda, 28.11.2007 : 23:37:15 »

Oki, hvala. Če se jih bo ročno delalo sem jaz takoj za. Itak sem vedno za take ustvarjalne projekte Wink
lp
T.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.328


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #51 : sreda, 28.11.2007 : 23:43:07 »

Hm ... za pripravo in tiskanje koledarjev, koledarckov, voscilnic ... in podobnega, smo ze precej pozni in vecinoma so se tam vsaj do sredine decembra vsi, ki se ukvarjajo z namiznim zaloznistvom, tiskom in podobnim, do zadnjega atoma zasedeni. Lahko pa se seveda poskusi Smiley, ce ima kdo kje veze.

Jaz sem imela v mislih tole od skogkatt:

Tole tudi mene mika. Itak večino darilc kupujem na bazarju društva Poživ, a vseeno... Ima kdo ali se da komu sestavit dopis/priznanje varijanta v stilu letos ti podarim nakazilo za Horjul? Pač ene vrste lepopisa, da samo znesek še dopišeš. Naj jim bo z lepimi besedami opisano, da letos ne dobijo nič Grin
Se da komu to sestaviti?
Jaz sem bolj leva za tako  Roll Eyes

Drugače sem pa absolutno za akcijo in bom med drugim nakazala svojih 10€  Smiley
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #52 : sreda, 28.11.2007 : 23:43:58 »

Prebiram sporočila o tem, da se Zavetišče Horjul zapira....OK, recimo, da je to res in da Smetki ne znese več...

Tokrat gre res zares. Ali bomo uredili zadeve dolgoročno in bodo takšne in drugačne akcije namenjene izboljševanju bivanja in oskrbe pri nas in ne pokrivanju minusa, ali pa bom zaprla. Danes sem po dolgem času bila nekoga spet res vesela (una mala Kepca me je čist pretresla Smiley); in obenem žalostna, ker mi ni uspelo spravit Smokija nazaj. Saj ni panike, samo lahko bi šel domov in vem, da mu je težko tam, ker je občutljiv kuža.
Hvala vsem, ki ste se tako ali drugače odzvali.
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #53 : sreda, 28.11.2007 : 23:46:54 »

Jaz sem mislila da bi pripravili seznam vseh, ki smo se/se bodo javili v tej temi da bomo nekaj prispevali za Božička. In potem bi vsak napisal kdaj je nakazal in bi se delale kljukice kot pri licitacijah. Pa da bi postalili rok, recimo do 20. Decembra in bi potem videli koliko smo zbrali in bi Poloni poslali eno voščilnico. Vsekakor sem imela v mislih nekaj bolj preglednega, ker ima Jana prav, ko pravi da se težje  prebiješ čez tole temo sploh če nisi prisoten vsak dan.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #54 : sreda, 28.11.2007 : 23:49:44 »

Ali bomo uredili zadeve dolgoročno in bodo takšne in drugačne akcije namenjene izboljševanju bivanja in oskrbe pri nas in ne pokrivanju minusa, ali pa bom zaprla.

Jaz bi lepo prosim prvo možnost Smiley Zato se trudimo!

P.S. a sem lahk en micen mal užaljena, da nisi poklicala zaradi Smokija Sad Wink Bi ziher lahko pravočasno planirala, da bi šlo. Naslednjič prosim pokliči preden bo hudo Wink
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #55 : sreda, 28.11.2007 : 23:51:37 »

Jaz sem mislila da bi pripravili seznam vseh, ki smo se/se bodo javili v tej temi da bomo nekaj prispevali za Božička. In potem bi vsak napisal kdaj je nakazal in bi se delale kljukice kot pri licitacijah. Pa da bi postalili rok, recimo do 20. Decembra in bi potem videli koliko smo zbrali in bi Poloni poslali eno voščilnico. Vsekakor sem imela v mislih nekaj bolj preglednega, ker ima Jana prav, ko pravi da se težje prebiješ čez tole temo sploh če nisi prisoten vsak dan.


Ja, tako kot je bilo npr. pri posebni licitaciji za sliko narejeno - poseben seznam.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #56 : sreda, 28.11.2007 : 23:54:40 »

Lohk si užaljena ja. Lohk si tudi fejst užaljena. Bom poklicala drugič.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #57 : sreda, 28.11.2007 : 23:56:59 »

Vredi Cheesy smotka Tongue
Logiran

Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #58 : sreda, 28.11.2007 : 23:58:29 »

Če se bodo delale čestitke ročno se midve z hčerkico javiva, da jih tudi nekaj narediva....v kompletu z kuvertami seveda....Z veseljem.... Smiley Smiley Smiley Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.328


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #59 : četrtek, 29.11.2007 : 00:02:32 »

Sasenka, ni problema, spisi "pravila" oz. kakorkoli bomo temu rekli, z vsemi spremnimi podatki: tekst - zakaj, st. racuna, komu se nakazuje, kaj mora vsak, ki nakaze in zeli biti na seznamu, napisati v temo, "rok placil" ..., kaj bomo storili na koncu, ... pa lahko kar objavimo.

Vsekakor pa ne bo kljukic, ker ne bo nihce na seznamu, dokler ne bo napisal, da je nakazal. Ze pri rednih licitacijah je problem z raznimi "bom nakazal", "bom nesel" ... in podobnim, pa je sistem povsem drug, saj izhajajo obveznosti tudi do donatorjev predmetov, cesar v tem primeru ne bo. Nisem namrec izterjevalec in seznamov ne bomo vec nickolikokrat cekirali, popravljali, iskali ljudi okrog, pisali maile in sporocila in na kolenih prosili za izpolnitev necesa, kar nekdo po svoji presoji stori ali ne ...
Torej, pravilo je, da se pride na seznam na podlagi zapisa v temi, da je denar ze nakazan in da je zraven znesek, sicer nam ne bo nobeno racunanje nic koristilo. Lahko pa so seveda "pravila" tudi ohlapnejsa in se ne dela nobenega seznama, temvec se dobi okvirna cifra s stetjem zapisanih zneskov v temi po zakljucku akcije. Pa drugih sporocil ne bi smelo biti zraven, torej samo taka, kjer pise: sem nakazal tolikointoliko ...
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines