mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 21:33:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Anketa
Vprašanje: Ali pobirate iztrebke za svojim kužatom?
DA - 324 (86.4%)
NE - 51 (13.6%)
Vseh glasov: 373

Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov  (Prebrano 109293 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
najkica
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #180 : ponedeljek, 10.04.2006 : 19:25:57 »

Pri nas ni nikjer nobenega koša za kakce. Enkrat so jih dali ma so metali notr petarde in jih uničli tko da je treba zmeraj nosit vrečke s sabo.  Huh Ma sm pa tudi že večkrat vidla koga ka jih ni pobral (kakcev). Al pa ena punca ga je pokrila s travo Shocked
Logiran
roknik
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 99


« Odgovor #181 : torek, 11.04.2006 : 00:13:21 »

pri nas v Tomačevem sploh ne vemo kaj so to pasji smetnjaki. Jaz ne vem niti za enega tod okoli. Mogoče se motim, naj me kdo popravi. Svojo psico peljem ven okoli Save pa do hipodroma Stožice kjer je en mali gozdiček pa travnik. Svojo potrebo pa itak opravi šele ko pridemo na dvorišče. Da bi jo koklja.
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #182 : torek, 11.04.2006 : 10:14:54 »

Pri nas tudi Oli obvezno kaka doma na travici...ker je "resnicno boljsa" kot una na sprehodu...na sreco je vsaj Gany boljs v tem pogledu... Wink
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #183 : torek, 11.04.2006 : 11:52:22 »

Ma lahko ste srečni, da vam kuža kaka doma. Je smetnjak bliže! Grin
Logiran
roknik
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 99


« Odgovor #184 : torek, 11.04.2006 : 12:22:49 »

to imaš pa definitivno prav AngSeter. na to pa sploh nisem pomislila; vsaj nekaj pozitivnega. zadnjič ko sva šle ven (počakala sem pol ure po jedi) me je prav spravila v sramoto. no, v bistvu sem sama sebe osramotila. po dveh urah sprehoda ni še nič opravila in sem jo še enkrat peljala v hosto. revca je bila že toliko utrujena, da se ji tudi hoditi ni več dalo (meni je bilo pa še huje). ampak sem rekla da ne bova šli domov dokler se ne pokaka. ko sva prišle v gozd sem zgleda preveč naglas rekla: zdaj se pa že enkrat user, ker se bom zgleda prej jaz kot ti (pa me je res že dosti tiščalo). ja glih takrat pa se en model pokaže s svojim psom in se nasmeje. skoraj me je že pobralo od sramu. sram da nebi mislili, da se je. boh ne daj. frajla je počakala da sva prišli domov in je takoj stekla v svoj kot za hišo in glej ga kupčka. Angry
kaj čmo. se bo že navadla. jaz bom šla pa na WC preden grem od doma Grin

Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #185 : torek, 11.04.2006 : 12:31:55 »

ha ha... ta je pa dobra Grin
Pa bi še ti v hosti in kupček za sabo pobrala  Tongue

Je pa smotano ja... čakaš čakaš pa nič

S podobnim problemom sem se jaz ubadala, ko sem mela na čuvanju mladičko od sestrične. Ne vem kako jim je ratalo psa naučit, da se lula not in ne ven. 4 ure sem bila zunaj z njo pa ni hotela nič naredit. Lačna sem bila, dolgčas je bilo, tudi mene je tičalo, tamala pa se je tresla ker ni mogla več. Ampak ni spustila. Tako da sem jo pobrala, nesla domov, da se je polulala sredi dnevne.
Naslednjo rundo sem se pa temeljito pripravla. Samo še termos s kavo mi je manjkal  Grin

No, ampak mi je ratalo. Psička je bila v dveh dnevih sobno čista.

Nauk zgodbice: Važna je priprava hihi Tongue
Logiran
roknik
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 99


« Odgovor #186 : torek, 11.04.2006 : 12:36:26 »

ja to je pa res. priprava. samo če bi jaz vzela še termosko s sabo, garantiram da bi večkrat jaz lulala kot psička. potem pa res nebi več vedla katera je kero peljala ven Wink
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #187 : torek, 11.04.2006 : 12:50:10 »

Mogoče bi pa bi bilo še bolje tako. Bi mela mala zverinica zgled. ha ha Roll Eyes
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #188 : torek, 11.04.2006 : 13:11:44 »

Bi mela mala zverinica zgled. ha ha Roll Eyes

Smeh....
jaz bi rekla, da se nas od vsaj od zacetka vecina lastnikov psov ukvarja s tem, da zunaj ne bom lulal, bom raje noter....

Pri nas so bile identicne izkusnje, sva pri -17°C stala zunaj, da bi gospodic lulali, pa sva na koncu oba primrznila, pa sva prisla noter in glej ga zlomka, luzica sredi hodnika...da bi mu v tistem trenutku vrat zavila...amapk vztrajnost, pa bunda, pa termoska itd, itn....pa pridejo pocasi tudi uspeh in pomlad... Grin
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #189 : torek, 11.04.2006 : 13:20:15 »

Vi se ukvarjate z mrazom, pri nas na obali pa z vročino in pes noče iz klimatiziranega v soparo... Cool

Je pa res, da smo malo zašli s teme... Tongue
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #190 : torek, 11.04.2006 : 14:53:50 »

Majckeno pa res ja... Wink

No pa pojdimo nazaj...
Logiran
nasty99
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #191 : sobota, 13.05.2006 : 14:43:45 »

Jaz za Lonijem vedno pobiram(čeprav hodima bolj po travnikih), se mi je pa že večkrat zgodilo,da sem kdaj pa kdaj stopila na kakšen drug kakec.Smetnjakov nimamo, vrečke si kupim sama.Mamo pa veliko psov okoli(4)ki redno hodijo na sprehode.Sam bog ne daj pa da bi kdo za svojim psom pobral,edino jaz pobiram tako,da sem brez skrbi,da ne bo noben stopil na kakec mojega psa Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #192 : sobota, 13.05.2006 : 14:57:55 »

nasty99 vse pohvale ti, takih kot si ti naj bo čim več. Tudi jaz sm že na marsikateri kakec stopila, za mojo pobiram v mestu vedno, pa tudi drugače v 99% primerih.  Samo opažam, da lastniki večjih psov v bolj pobirajo kakce kot pa lastniki manjših, sej češ od teh kakec ni tako velik, pa vseeno je kakec.  J Je pa vsaj v mojem okolišu tudi nekaj takih lastnikov, ki imaj ovečje pse , da ne pobirajo, sem jih zalotila. Mislim, da je premalo redarjev, če sploh so ti redarji, ki take nepobiralce kaznujejo. Pa še kazni so daleč prenizke...Lp
Logiran
tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #193 : sobota, 13.05.2006 : 16:14:59 »

Tudi pri nas v naselju večina NE pobira iztrebkov. Jaz kupim vrečke ali pa imam tiste tamale iz trgovine.Se mi pa zgodi,da iščem,iščem pa ne najdem, da se že vprašam a sem že gor stopila. Smiley Košov ni pa od nikoder,če vržeš v sosedov blok v kanto te ze grdo gledajo. Enkrat se mi je zgodilo ,da sem vrgla v navaden smetnjak pred lekarno,ko je tista ven prinorela in se začela dret,da to ne paše sem da naj si domov nesem.Ja halo sem rekla ti pa si čudna baba.Od takrat prav gledam ,da me nihče ne gleda.Sicer pa kaj nam bodo koši saj jih  bo mladina polomila.Najbolje da si nesemo domov v svoj koš. Sad
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #194 : sobota, 13.05.2006 : 19:55:47 »

Ja s pasjimi  smetnjaki je kar velik problem, ker ali je poln ali ga daleč naokoli ni. Tako, da tudi ja se poslužujem drugh javnih smetjakov, pač bolje tja kot pa da ostane v travi oz kjer se pač podela. Včasih nesem tud kar dolgo vrečko s pridelkom, mi ni težko. Zateživ pa še nobeden mi ni, sej itak nisem v noben privat smetnjak metala, pač te javne, kjer se nima noben nič za pritoževati, razen smetarjev Wink Grin Grin Vseeno je nas pobiračev bolj malo, več je onih, ki ne pobirajo...lp
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines