mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 21:31:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Anketa
Vprašanje: Ali pobirate iztrebke za svojim kužatom?
DA - 324 (86.4%)
NE - 51 (13.6%)
Vseh glasov: 373

Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov  (Prebrano 109291 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #150 : torek, 24.01.2006 : 00:05:48 »

Res je, vse je v glavah naših vestnih sodržavljanov Wink......
Najbolj hecno se mi na primer zdi v Angliji. Država z ljudmi s 100 različnih koncev sveta, vsak prakticira navade svoje kulute, vsak ima svoja prepričanja. Na ulicah Londona najdeč takšno in drugačno svinjarijo, ljudje delajo takšne in drugačne bedarije, ampak glej ga vraga....pasjega drekca pa nikjer Shocked. Ne vem, ali se to dogaja samo meni, ampak dejansko sem se odpravila na "pohod najdimo drekce" in nikjer nisem uspela zaslediti niti enega. Ne v parkih, ne na cestah v predmestju. Vrži skozi okno avta vrečko od McDonaldsa, pusti za sabo svinjak ko se v petek zvečer vališ po ulicah v centru in "prečudoviti" angleži ne bodo trenili z očesi (pa da ne bo kdo mislil, da jaz to delam Lips Sealed), v trenutku pa, ko se bo tvoj pes pokakal sredi največje divjine, bo takoj ene par očitajočih pogledov uprlo pogled in čakalo s kje boš privlekel vrečko. Pa razumi to logiko, če lahko Grin .....

lp

Samo, ce ze omenjas... Ko smo bili pred enim mesecem v Londonu nisem videla nobenih smetnjakov. Je bil problem kam odvrect cigumije ali cigarete... Smo cakali v vrsti za LondonEye, kolega je kadil, pa stopi do njega varnostnik, ces, da ko si ze enkrat v vrsti, ne smes kadit (cetud je vrsta zunej) in pol je vprasu kam pa naj zdaj cigaret da, pa je reku varnostnik naj kar na tla vrze. Cheesy
Pasjih drekcev pa drugace tam tudi jaz nisem videla.
Logiran
Bučka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 386


« Odgovor #151 : torek, 24.01.2006 : 10:09:14 »

So pa zato Francozi eni prav zanimivi tiči. Tam pa psi kakajo prav povsod in nihče, ampak res nihče se za to ne zmeni. Drekov kolikor hočeš, če pa not stopiš je pa baje za srečo. Prasci  Grin
Malo je bedno, ko moraš namesto da bi gledal okoli sebe bulit pred sebe in kam boš stopil.

Maša
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #152 : torek, 24.01.2006 : 11:29:46 »

No v Franciji pa tud jaz nisem pobrala  dreka , ko se  je  Damč  usral  pred  neko firmo  na  angleško travco. 
 To pa zato ker so  bili  tolk nesramni. Cool
Ko sem šla  z vrečko proti  dreku  je  model od"  frenčija"  ( ko, me je videl kaj hočem naredit)  v  ihti  zapru  kanglo in odnesel  smetnjak.....  potem pa  ok. ...... naj imajo pa  posrano  travco Roll Eyes
Logiran
Bučka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 386


« Odgovor #153 : torek, 24.01.2006 : 11:35:43 »

Valda je bil ihtav, če si pa hotela grobo kršiti njihove običaje  Grin
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #154 : torek, 24.01.2006 : 12:14:00 »

Sicer ne morem posploševati na celo Francijo (ker je nisem videla), ampak njena prestolnica - Pariz je prav svinjska!  Angry Polno pasjih drekov in še na tone ostale nesnage. Če sem se kakšen večer vrnila v hotel brez pasjega kakca na čevljih sem bila prav srečna.  Roll Eyes
In zaradi vse te umazanije (in pogostega smradu) se mi je Pariz kar malo zameril...
Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #155 : torek, 24.01.2006 : 16:39:02 »

Sicer govorim bolj na pamet, ampak a ni v Parizu celo tako, da je na 2-3 ljudi 1 pes? Ce je, potem si lahko lazje razlagam zakaj je res tako smrdece in pokakano pri njih. Cetudi bi jih 50% pocistilo za psom, je se vedno kakcev prevec.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #156 : torek, 24.01.2006 : 16:59:01 »

;)Hja, skandinavci so pa vedno bili čisto druga pesem Smiley. Kot pravi moj oče: že od časa vikingov ga niso nič srali......

lp

Pismo tole sem pa čisto spregledala.  Huh(  stara sem ratala ni kej sram)
  Tvoj  oče ima prav!  Še kuhanega vina niso imeli na ulicah Tongue In to za Božič Sad
In  ravno to je bil razlog , da sem sploh "šetala"  po Oslu v tistem  fajhtu in mrazu Roll Eyes
Samo so pa prijazni...  so mi bili všeč  kot folk , tud ,če  že  ravno niso imeli kuhanega vina  Smiley
Logiran
karmy84
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #157 : torek, 24.01.2006 : 20:56:41 »

a to potujete z psi okoli al ke? jzt bi tud Grin
Logiran
roknik
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 99


« Odgovor #158 : sobota, 04.02.2006 : 00:09:07 »

jaz sem bila nazadnje v Parizu 11 let nazaj (ne morem verjeti, da je že toliko minilo od takrat). in takrat ni bilo takšne svinjarije o kateri pišete sedaj. psov je bilo na ulicah res malo morje ampak glede na njihovo število ni bilo toliko drekcev okoli. spomnim se, da sva se takrat glih o tem pogovarjali z prijateljico, da če bi bilo v ljubljani toliko psov, bi bili že zdavnaj vsi do vratu v drekcih; glede na tisto kulturo, ki smo jo imeli takrat.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #159 : sobota, 04.02.2006 : 00:20:31 »

No jaz sem bila bila v Parizu okoli  8 let nazaj, pa tud nisem vidla take grozne svinarije  zaradi pasjih iztrebkov....Drugače je pa po Ljubljani tud kar grozno s tem, ker kar nekaj nas pobira, veliko pa jih ne  (teh je več) in je res po vseh možnih zelenicah, ful polno raznoraznih pasjih kupčkov Angry  Tko da mojo, ki si je izbrala neki prostorček kjer pač naredi ravno sredi neke zelenice in je prava loterija da ne pohodim na kak kupček, ko jih je tolko....lp
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #160 : sobota, 04.02.2006 : 00:32:01 »

Na splošno je sedaj,ko je vse zmrznjeno povsod videti precej drekcev,ko malo trava zraste se vse skrije. Tongue
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #161 : sobota, 04.02.2006 : 01:12:09 »

Ja sedaj ko je vse lepo še zmrznjeno se res lepo še vse vidi, prav tako tud na travi, ko pa trava bo zrasla bo res marsikej skirla in bo loterija, da na kaj ne  stopiš še večja Sad
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #162 : sobota, 04.02.2006 : 18:09:50 »

Smešno, sem bila že nekajkrat na Korziki in videla ogromno psov, pasjih iztrebkov ne prav veliko. Bo že držalo, da so korzičani svoj narod.
Pri nas na Hrušici imajo smetnjake za pasje iztrebke, kjer tudi dobiš vrečko. Drugače so pa male vrečke iz trgovine kot nalašč za iztrebke.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #163 : sobota, 04.02.2006 : 19:18:25 »

Sej pri nas so tud  pasji smetnjaki, sam ponavadi brez vrečk, pa vedno nespraznjeni, če slučajno tam vidm, da je prišla nova pošilka vrečk, si mal zaloge naredim, drugače pa sem jih tud že lepo v pasji trgovini kupila. Sam kaj, ko veliko ni našega mišljenja in jim je prav vseeno, če ne poberejo za svojim pesjančkom, pa tud če se na pločniku podela Angry.
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #164 : sobota, 04.02.2006 : 19:27:53 »

Sej pri nas so tud  pasji smetnjaki, sam ponavadi brez vrečk, pa vedno nespraznjeni, če slučajno tam vidm, da je prišla nova pošilka vrečk, si mal zaloge naredim, drugače pa sem jih tud že lepo v pasji trgovini kupila.

Ni čudno,da so pasji smetnjaki brez vrečk, če si eni zalogo naredijo, vrečke so za vse.
Pri nas ni niti enega smetnjaka za pse, si vrečke lepo sami kupujemo, pa pobiramo in vrečko nosimo do prve kante za smeti.
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines