mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 29.06.2024 : 23:22:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Anketa
Vprašanje: Ali pobirate iztrebke za svojim kužatom?
DA - 324 (86.4%)
NE - 51 (13.6%)
Vseh glasov: 373

Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov  (Prebrano 106451 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #330 : sreda, 21.05.2008 : 17:13:30 »

Mi smo se letos za prvomajske praznike malo potepali po Švici. In kaj me je tam najbolj presenetilo?? V gorskih vasicah, priblizno 1000 m nad morjem, kjer stoji nekaj his, imajo kar precej pasjih smetnjakov in vrečk (praznih  seveda) v njih!! In to ni bilo samo v eni vasici. To sem videla na 2 razlicnih koncih Svice. Ampak dejansko so ljudje tako kultivirani, da celo v "divjini" pospravljajo za svojimi psi. Priblizno isto, kot ce bi pri nas na Veliki planini stali smetnjaki za pasje kakce.... hmmmm... mi smo se daaaaalec za njimi (Bled se mi zdi, da ima celo 2 smetnjaka Roll Eyes).
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #331 : nedelja, 22.06.2008 : 16:50:53 »

ooo, sem sele zdaj videla zadnji odgovor. Nic hudega...

hmmmmmm, sem ene 2x obiskala dezelo pregresno dobre cokolade  Grin vendar sem vesela, da smo se dalec za njimi (ceprav mislim, da smo dalec pred njimi), ker ne vem kako bi se znasla v sredini kjer je clovek cloveku policaj in to dobesedno. Nikjer namrec nisem dobila vtisa, da so ne vem kako nadpovprecno kultiviran in razgledan narod.  Prepricali pa so me v globoko zakoreninjen strah, da jih ne bo kdo zatozil za njihov "greh" (s tem mislim na malenkosti, ki pri nas niso ni niti omembe vredne) kar pa v tistih krajih vsekakor pomeni zelo visoko denarno kazen.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #332 : četrtek, 25.02.2010 : 19:55:16 »

Zdaj, ko se je sneg stopil me je prav sram iti čez park. Tako je vse posrano, po poti, ob poti, travniki, da se ti želodec obrača. Ljudje me postrani gledajo in poslušam razne komentarje, "o pr.... drekih in psih", čeprav jaz za Divo pobiram. Ne vem kako skrbnikov psov ni sram in kako lahko sploh uživajo v sprehodih.  Angry
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #333 : četrtek, 25.02.2010 : 20:27:57 »

Pri nas je tudi ponekod bolj ali manj vzorno pobrano, potem so pa odseki, prav en del pločnika ob parku, kjer si sploh ne upam več mimo, tako grozno je. Ne razumem ljudi, kako se mu je tako težko sklonit in pobrat. Ob pločniku, ne bi bilo treba nič po snegu lazit do kolen sredi traavnika ipd. Samo sklonit se. Bljak!
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #334 : četrtek, 25.02.2010 : 21:58:59 »

Uh, zadnje dni, ko sneg tako pospešeno kopni, se res kaže ena grozna slika pasjih sprehajalcev. Mene je že čisto minilo sprehajanje ob Bistrici in se trenutno šetamo samo še po ulicah. Pa še to le po taglavnih, ker v tistih, kjer niso kidali pločnikov, je trenutno prizor popolnoma enak kot na pasjih sprehajališčih, le z dodatkom pločevink, vrečk čipsa, zmečkanih škatlic cigaret etc...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #335 : četrtek, 25.02.2010 : 22:51:12 »

Pri nas je dreka za izvoz Lips Sealed
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #336 : četrtek, 25.02.2010 : 23:14:49 »

Pri nas tudi. Pobiraš svojega in okrog še trije drugi, ki jih prej sploh ne opaziš. Blek  Lips Sealed
Logiran
Tetameta
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 181


« Odgovor #337 : petek, 26.02.2010 : 14:43:05 »

Zdaj, ko se je sneg stopil me je prav sram iti čez park. Tako je vse posrano, po poti, ob poti, travniki, da se ti želodec obrača. Ljudje me postrani gledajo in poslušam razne komentarje, "o pr.... drekih in psih", čeprav jaz za Divo pobiram. Ne vem kako skrbnikov psov ni sram in kako lahko sploh uživajo v sprehodih.  Angry
Ja, zato ker ko je bil sneg, se folku ni dal it pobirat tja v sneg, čeprav je pes šel srat na pot oz. pločnik... bruham

Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #338 : petek, 26.02.2010 : 14:51:45 »

Hm? Mislim, da se temu folku ne da pobirati niti takrat, ko ni snega.  Angry
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #339 : petek, 26.02.2010 : 15:08:48 »

Ja zdaj ko je sneg skopnel,se šele vidi odgovorno lastništvo....mi jih pobiramo še za drugimi,ker vedno vsi sosedi ciljajo na mene,ker samo moje pse gor vidijo,vrečk v mojih in hčerkinih rokah pa nihče.
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #340 : petek, 26.02.2010 : 15:29:25 »

Jaz pa mislim, da so nekateri, ki sicer večinoma pobirajo, zaradi snega, kar "pozabili" na to. Verjetno so iztrebke raje malo pokrili s snegom, ki ga, v prejšnjih mesecih, ni manjkalo.
Ker so drekci resnično povsod, na potkah, ob potkah,....

Pa sploh so mi "zanimivi" ti drekci na samih peš potkah. Moja psička bi šla najraje 50m stran od mene (če bi lahko), da opravi kar ima za opravit. Potem pa pač jaz gazim do zaklada.
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #341 : petek, 26.02.2010 : 20:34:01 »

Joj, tu pri nas je enaka slika! (Vsaj JZ del Maribora) je dobesedno vsak košček zelenice "v sranju"  Angry. Sploh nimaš kam stopiti, če pa že, bi komaj bilo, da bi imel obute tiste "štalske škornje", ki bi jih potem pustil zunaj pred blokom  bruham
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #342 : petek, 26.02.2010 : 20:45:37 »

(sem po pomoti prehitro poslala)
Zato hodima s pesijom samo po pločnikih, kjer se iztrebki vsaj bolje vidijo, da ni treba ravno po njih gazit  Angry.
Mi je pa žalostno ravno to, ker so se letošnjo zimo vrečke za iztrebke v koših, vedno REDNO menjavale in so bile skoz na voljo, pa je nemarni folk, zapadli sneg raje uporabljal za masovno pokopališče pasjih iztrebkov!
Upam, da bo današnji dež vsaj s pločnikov to svinjarijo spral  Undecided... 
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #343 : petek, 26.02.2010 : 22:15:39 »

Ne razumem, kako se ljudem ne da po snegu pobirat kakcev. A ni lušno... mraz, v roke te zebe, potem pa primeš za tooopli kakec    Saj se hecam.
Tudi pri nas jih je vse polno. Ne vem zakaj se jim jih ne da pobirat po snegu, če jih drugače pobirajo butnglavc. Pa še v travo se ne zamotajo in razmažejo Evil.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #344 : sobota, 27.02.2010 : 13:45:30 »

Je pri nas ista slika zdaj, ko je skopnel, sami dreki povsod bruham.
Še najboljše je, ko gaziš po snegu med sneženjem, da boš pobral "svojega" in vmes sam pohodiš 3 tvoj pes pa 4 "tuje", ki so ravno prav prekriti s svežim snegom. Smo to prakitcirali na veliko letos Lips Sealed bruham . Sploh mi je najbolj všeč, da ena tetka po tanovem vodi njufka na našo zelenico in seveda nikoli ne pobere. Še dobro, da se selim in vsaj midve ne bova več okrivljeni za nesnago Wink
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines