mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 01:32:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Anketa
Vprašanje: Ali pobirate iztrebke za svojim kužatom?
DA - 324 (86.4%)
NE - 51 (13.6%)
Vseh glasov: 373

Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov  (Prebrano 106551 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #210 : četrtek, 18.05.2006 : 16:04:08 »

Jaz se ne strinjam ravno s tem, da na travniku se pa ne pobera pasjih iztrebkov...kljub temu, da travniki niso igrisce in da se po njih ne (naj ne bi) sprehajalo mnogo ljudi, jih vseeno kosijo kmetje in ta trava je potem (lahko) krma za zivali...meni se je ze zgodilo (res je, da samo parkrat, priznam), da sem med konjevo krmo nasla kak posusen kakec...
Dvomim, da bi bilo King ravno navdusen nad njim... Undecided
Logiran
nasty99
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #211 : četrtek, 18.05.2006 : 20:55:58 »

Sej zato pa jaz tudi po travniku pobiram za Lonijem....Men tudi ne bi bilo všeč, če bi imela doma kmetijo in bi med krmo našla kak kakec...
Logiran
makim
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 49


« Odgovor #212 : četrtek, 18.05.2006 : 21:33:08 »

Pobrat je treba,pa ni važno kje si,al je to na travniku,pred hišo,v mestu;.saj vendar ne živimo v gnojni jami Sad
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #213 : četrtek, 18.05.2006 : 21:48:11 »

Že, sicer se mi še ni zgodilo, samo nisem pa sigurna za pobiranje v gozdu (pravi gozd ne kakšen pst, Šmarna gora ali podobne poti). Moja gospodična namreč VEDNO kaka pred v bližini doma  Roll Eyes
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #214 : četrtek, 18.05.2006 : 21:50:17 »

Danes sem samo od zjutraj in potem naslednjega sprehoda moje pesjanke videla spet cel kup novih kupčkov od drugih psov/ičk Sad Joj pa glede na vzgoraj dano anketo na bi bilo skorav vse lepo čisto Huh. Pri nas v enem bližnjem parku so že tri dni vsi javni smetnjaki tako polni, da je še naokoli vse polno smeti, tako, da pridelek od moje pač dlje nosim  Wink Grin...lp
Logiran
ObsequeY
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #215 : četrtek, 15.06.2006 : 08:23:42 »

Vseen je fajn pobrat, kjerkol, zdej če bi vsak reku da ni treba, bi blo grozn.
že midve, k gremo na sprehod, morš ornk gledat po travi in ob robih cest
kr je grozn velik kakcev od frentnih psov, pol se pa vala tm, pa boh si ga
vedi, kaj lhka stakne. je pa res, da mamo sam en smetnjak temu namenjen, tm
nek bugi za hrbrom, tko da morš delč nest al pa u kakšn drug smetnak vržt...

mislm da me zastopte Smiley

lp
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.342


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #216 : četrtek, 15.06.2006 : 08:25:42 »

ObsequeY, zelo slabo te razumemo, saj manjka en cel kup crk, pa tudi nekatere besede so vzete s ceste.
Pravila na mojpesForumu
Logiran

ObsequeY
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #217 : četrtek, 15.06.2006 : 08:43:06 »

pardon

vseeno je fino pobirati, kjerkoli, saj, če bi vsak rekel, da ni potrebno, bi bilo grozno...
saj, ko midve, s psičko, ko greva na sprehod, moram veliko gledati po trati in ob robu ceste, ker je grozno veliko kakcev od tujih psov, po tem pa se valja tam, in bogsiga vedi, kaj lahko stakne. je pa res , da imamo samo en smetnjak temu namenjne, nekje bogu za hrbtom, tako da moraš daleč nesti ali pa u kakšen drug smetnjak vrzti.

vredi?
Logiran
ObsequeY
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #218 : četrtek, 15.06.2006 : 08:58:27 »

samo da je vredi Smiley

se opravičujem za neprijetnosti

Lep dan še naprej

ObsequeY
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #219 : petek, 04.08.2006 : 15:30:33 »

Jaz pa sem danes pobrala kakec za svojim psom(ne samo danes, saj jih vedno Smiley ), bila sem kar daleč od svojega bloka in kot vedno nesem vrečko do prvih smeti in mi ena teta zateži, da naj tega ne mečem v njihovo kanto in sem rekla, če bi ji bilo ljubše, da ji drugič kakec pustim pred vhodom, pa je rekla, naj ga domov nesem.  Angry To me res razjezi, naj se ljudje že enkrat razjasnejo, kaj bi radi, da počistimo za sabo al ne, al najbol, da kar iztrabimo vse pse in njihove lastnike  Angry
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #220 : petek, 04.08.2006 : 16:07:21 »

Panda...ja prej kot slej naletis tudi na take ljudi, ki jim ni prav ne eno ne drugo... Jaz sem recimo eni teti tudi ze nazaj zabrusila, naj si kakec vtakne v roze, mene pa naj pusti pri miru...je bila nad pripombo tako sokirana, da je takoj utihnila...
Logiran
tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #221 : petek, 04.08.2006 : 16:17:54 »

No, jaz sem šla pa na morje z mojim črnuhom in bili smo v kampu.Seveda si sploh ne predstavljam, da drekca od svojega psa ne poberem.Sedaj pa šok, tema je bila in ni bilo dovolj osvetljeno, moj pes kaka ,jaz pa hočem pobrat in iščem kakec, zagledam kar veliko gmoto in poberem, kaj hujšega pobrala sem od drugega psa.  Shocked Mrzli kakec.  Sad  Tako sem bila besna, obenem pa zgrožena, ker v kampu nekdo ni pobral za svojim psom. Angry
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #222 : petek, 04.08.2006 : 17:52:35 »

Ja tud na plaži na Pagu sta me dva čudno gledala ko sem pobirala drekec, kaj pa bi rada, brisačo gor položila, mislim  Roll Eyes
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #223 : petek, 18.08.2006 : 13:51:22 »

jst tudi vedno poberem.no razen ob zelo redkih priložnostih ko pozabim papir doma.s čim pa pobirate?ker konec koncu naredimo naravi še večjo škodo če poberemo s pvc vrečko...ta rabi več časa da se razgradi kot kakec.
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #224 : petek, 18.08.2006 : 16:13:59 »

Jaz pa setam po piranu, pa vidim ko en pes glih kakec dela, lastnik pa stran obrjen. se ustavim, pocakam da pes naredi svoje in lastnik miisli odkorakt.
In bog ne daj da jaz ne recem kaj:  stopim do njega in mu recem ce lahk za svojim psom pobere, pa on mene nazaj, ce me moti al kaj.

Sem mu pa lepo rekla da ce njega ne moti, naj psa ne vozi na sprehosd pa naj mu po njegovem vrtu serje.

Je reku da gre po vrecko, sem rekla da ker vem da se ne bo vrnu, mu bom pa jaz prispevala eno ( mam itak celo rolco vedno sabo), in da drugic naj pa s sabo nosi vrecke se preden se pes poserje, da ne rabi nazaj hodit.

mi je pognal kri po zilah da bi lahka.......... Angry
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines