mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 22.07.2024 : 01:25:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 191295 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #555 : sobota, 14.02.2009 : 09:37:39 »

Neza, iskreno sozalje. Cry Cry Cry Papa Redik:-*, uzivaj za mavrico.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #556 : sobota, 14.02.2009 : 10:43:18 »

To je najtežji del lastništva živali. Boli. Moje iskreno sožalje Neža.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #557 : sobota, 14.02.2009 : 15:20:55 »

 Cry Cry Cry
brez besed sem....
prevec zalostna...
moja sozalje Neza...
 Cry Cry Cry

Redick, uzivaj in lepo se imej  Kiss
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #558 : sobota, 14.02.2009 : 19:08:06 »

Iskreno sožalje Sad
Logiran
mavrica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #559 : sobota, 14.02.2009 : 19:09:52 »

Sožalje tudi z moje strani.  Cry
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #560 : sobota, 14.02.2009 : 20:39:22 »

Iskreno sožalje tudi z naše strani.  Cry
Logiran
koker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #561 : sobota, 14.02.2009 : 21:00:24 »

Tudi tu ti želim moje sožalje in močno se stisni k tvojim dvem barabicam, ki sta ob tebi.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #562 : sobota, 14.02.2009 : 22:40:36 »

Hvala vsem za lepe besede sožalja ob izgubi našega Radička.

Dan, ki sem se ga tako bala in za katerega sem želela, da ne bi nikoli prišel, se je zgodil in se je moral zgoditi. Nihče pa ni pričakoval, da bo to že tako hitro. Naš Radiček je imel že dolgo težave s kolki. Ker je narobe obremenjeval sklepe, se je pojavila tudi obraba komolcev. Zato je bil že nekaj časa na tabletah proti bolečinam. Imel je dobre in slabe dni. Zadnji mesec in pol, nekje od novega leta dalje, mu je šlo fantastično. Vesel je bil, skakljal naokrog (pač po svojih zmožnostih), se veselil znancev in prijateljev ter vzgajal svoje podanike. V četrtek zvečer je prvič padel po stopnicah v našem bloku, a se je hitro pobral in odkrevsal dalje. V petek zjutraj je padel ponovno, vstal je teže, a je šlo. Opoldne je bilo še slabše. Zvečer sem ga na zadnji sprehod peljala jaz. Padel je čez dva seta stopnic. Ko sem ga hotela pobrati, je šavsnil proti meni. Tresel se je in šklepetal z zobmi. Nekako smo ga spravili ven, a se je ulegel na tla. Jokal je in se tresel. Z mami sva ga spravili v avto in samo odpeljala sem ga na veterino. Celo pot mi je lizal roko. Na veterini je zakorakal v hospital, padel na linoleju in šel v sobo. Tam so mu dali kanilo in narkozo. Ko je veterinarka pripravljala še zadnjo injekcijo, je vstal in šel do nje, češ kaj imaš zame. Položili smo ga na tla in veterinarka mu je dala še zadnjo injekcijo.

Čeprav je neskončno hudo in našo solatko nazarensko pogrešam, vem, da sem se odločila prav in v pravem trenutku. Hvala naši veterinarki, ki me je v trenutku odločitve podprla in prepričala, da je odločitev prava. In da je tudi čas za slovo pravi.

Vem, da bolečina ne bo izginila kar tako. Tolažim se s tem, da mu bo lažje. Sčasoma se bomo tudi mi navadili na življenje brez bikca Ferdinanda, brez pesjana, ki je vsakič sproti zalajal pred vrati, ki je tlačil svojo bučo med noge, ko je hotel čohanje, brez rdeče sivoglave zveri, ki je naredila vse za kos suhega kruha ali najbolj navaden briket. Brez pesjana, ki mi je pomagal prebroditi težke trenutke in me tolažil ob smrti bližnjih in slovesu ljubljenih.

Hvala vsem za lepe besede na forumu ali preko sms sporočil. Življenje gre naprej, zato uživajmo s kužmani, ki so še z nami in jim nudimo najboljše, kar zmoremo.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #563 : nedelja, 15.02.2009 : 00:53:56 »

Redik, srečno pot  Kiss

Iskreno sožalje vsem,ki ste ga imeli radi  Cry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #564 : nedelja, 15.02.2009 : 01:02:22 »

O ne, rdeci lepotec  Cry Cry Cry

Agnes, iz srca mi je hudo. Bil je pravi rdeci princ  Kiss
Zdaj bo Roki njegov prijatelj...
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #565 : nedelja, 15.02.2009 : 02:22:38 »

Sožalje še tu...  Cry

Rdečko je zdaj spet vesel in šiba naokrog, hudo je tistim, ki jih je pustil za sabo... Ampak čas bo zacelil tudi to, ostajajo pa lepi spomini na skupne trenutke.

Drži se, pa stisni se k ostalima bučmanoma.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #566 : nedelja, 15.02.2009 : 10:30:07 »

Iskreno sožalje  Cry
Logiran

pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #567 : četrtek, 19.02.2009 : 11:17:56 »

Agnes iskreno sožalje ob izgubi tvojega zimskega rdečega radiča. Žal mi je, da ga nisem nikoli spoznala, kajti iz tvojih opisov je zvenel zelo "setrski". Želim ti, da bi za vedno ostal s tabo spomin na njega v najboljših letih, da se boš z nasmehom spominjala vseh njegovih vragolij.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #568 : četrtek, 19.02.2009 : 11:23:13 »

Ojej, sožalje Cry, res je hudo spremiti psa na tako pot. Si pa bila zraven in se je zato počutil bolje Sad
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #569 : petek, 20.02.2009 : 16:39:15 »

Hvala vsem. Prav res je nenavadno, da ni naše sive buče z nami. Zelo ga pogrešamo, a vseeno se tolažimo s tem, da mu je zdaj lažje in da smo se odločili prav in ob pravem trenutku.

Dark je ful miren, priden, ne premakne se nikamor. Tudi do pasje družbe mu pretirano ni, ampak je ješč, veseli se sprehodov in svojih igrač. Mu pa ni jasno, kaj in kako. Kar se njegovega zdravja tiče, imamo pa naslednji teden kontrolo. Upam, da bo pokazala kaj spodbudnega.

Minec je pa Minec. Po sredinem puščanju krvi je že popolnoma rekuperiran in je že dobri stari bebets. Veseli se že skupnega divjanja s Črno smrtjo in upa, da bo veliki kosmati crni kmalu fit za traparije.

LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines