mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 11:33:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 190045 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #255 : sreda, 04.04.2007 : 17:13:30 »

Uppps..sem šele z zamikom opazila, da gre pravzaprav za kužata in da ni
princeska, ampak princesek. Pa nič zato, jaz imam tako ali tako raje pasje
fante, hihi. Uživajte pa pozdravček Fin-u. Cheesy
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #256 : sreda, 04.04.2007 : 22:45:24 »

A tako  Agnes? A kar novega psa imaš?
Ne verjamem dokler ga ne pokažeš v živo Cheesy Wink
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #257 : četrtek, 05.04.2007 : 08:44:47 »

Najprej vsem hvala za čestitke k novi pridobitvi.

Damayanti, pot pod noge, pa na juriš v Stično gledat žwauco miceno.

Zobek, Darkobarko se je odločil, da bo živino miceno ignoriral in preziral. Tudim se, da mu vsak dan dokazujem, da je on prvi, najboljši in najlepši. Upam, da bo kmalu razumel, da zdaj, ko je še ena žverca tu, mu kljub vsemu nič ne manjka, raje nasprotno.

Sicer se je pa naš princesek včeraj ok 21 spremenil v pobezljano zverino. Napadel je wc papir, spuščal hude bojne krike, izvajal najbolj dodelane taktike in se nasploh trudil, da bi ga premagal. A glej ga šmenta, ta pujs od papirja je bolj izkušen in bolj pretkan, kot si je mini seterc mislil, zato ga je kljub nečloveškemu trudu malega pesjana premagal s 3 : 0 v setih v rekordno kratkem času. To ni bil boj, bilo je mesarsko klanje.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #258 : četrtek, 05.04.2007 : 09:20:54 »

Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #259 : četrtek, 05.04.2007 : 11:15:35 »

Nežaaaaaaaaa!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Čestitke! Joj, tega malega bojevnika je pa kljub njegovi razboritosti ena sama milina....  Kiss Kiss Kiss Kiss

A potem ste že v Stični? Srečnica na vseh frontah...  Wink
Logiran
r1ata
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 323



WWW
« Odgovor #260 : četrtek, 05.04.2007 : 12:09:19 »

Tudi mali beli prijateljčki z lastniki čestitajo Neži za novega princeskastega ''hrabreža'', Darku pa privoščijo čim manj stresa ob uvajanju male zgage v trop.
Uživajte  Cheesy Cheesy!!!
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #261 : četrtek, 05.04.2007 : 15:13:23 »

Bombažek, Kalsang, mali mahagoni puhek se lepo zahvaljujem za dobrodošlico v tej kruti podalpski dolini, kjer ga velika rdeča doga grdo gleda in ena čudna teta, ki ima tako barvo las kot jaz dlako, pa nekaj žlobudra vame. Prav čisto nič mi ni jasno, kaj želi. Najbolj jo očaram, če takoj pritečem k njej in jo lupčkam po nosu. Takrat se kar stopi in začne cvilit: Bravo, Fiiiiiiiin. Kako čudno, ampak dokler me boža, je že v redu menda.

Sicer moram pa sporočiti, da sem danes doživel in preživel svoj prvi šok. Videl sem raco in raca je videla mene. Postavil sem se v fermo, jo strašljivo gledal, ona pa kar nekaj gagala dalje. Kdo bi jo razumel. Počasi sem se ji bližal, Neža je tulila, stoooooooooooooooooooooooj, dokler mi ni zmanjkalo tal pod nogami. Znašel sem se v vodi, a sem jo hrabro premlatil in pobrali so me ven. Potem sem dobil še bonus sončkanja na travniku.

Lp Fin
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #262 : četrtek, 05.04.2007 : 15:22:28 »

pa še od mene "uradne" čestitke! malega bojevnika pa je res sama milina...levje srce v preobleki angelčka.  Grin

uboga raca, kak šok je bil šele zanjo... ampak novice se hitro širijo, sigurno bodo najkasneje jutri tudi naše dravske račke kvakala o dogodku...jaz važička pa bom vedela, o čem se gre.  Grin   no, ali pa se bom vsaj delala, da vem, o čem si kvakajo.  Cheesy
Logiran
Tejka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #263 : petek, 06.04.2007 : 08:00:17 »

Nekoliko zakasnelo vidim to temo, ampak čestitke še od mene za tegale novega člana družine (in pogum imet bando treh seterčkov!).

Želim vam čimveč zabave in zdaj še bolj komaj čakam, da vas spoznam  Cheesy Cheesy Cheesy

LP, Teja
Logiran
blazK
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #264 : sobota, 07.04.2007 : 10:53:06 »

Živjo, jaz sem pa nov na tem forumu in bi vas lpo prosil če mi lahko pomagate...
Do pred kratkim sem bil namreč lastnik njabloljšega (vsaj zame Tongue) irskega setra Aro-ta, ki pa je po 9ih letih res zelo nesrečno zaključil svojo življensko pot Cry Bolj zvestega psa jaz še nisem videl....
Psa ne bomo nikoli pozabili, bi pa radi čimprej domov pripeljali enega mladička. Odliočili smo se da bomo spet vzeli setra.

Zdaj pa vas naprošam, če kdorkoli ve za kakšno leglo setrov, pa da imajo mladičke trenutno na razpolago, če lahko to napiše. Smo namreč ugotovili da je setra kar precej težko dobiti... Aja, pa pes ne potrebuje rodovnika, ker tudi ta sedaj ga ni imel (zato da imam psa rad, ne potrebujem rodovnika Wink)
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #265 : sobota, 07.04.2007 : 11:09:01 »

blazK, dobrodosel med mojpes.netovci, obenem pa sozalje ob izgubi Ara.

Za podatke o rodovniskih leglih se obrni na Kinolosko zvezo Slovenije, kjer imajo evidence o vzrediteljih in leglih.

Glede nakupa nerodovniskega psa - hm, tukaj zagotovo teh podatkov ne bo. Zakaj tako, pa si lahko preberes v temah rubrike Rodovniški ali nerodovniški?
Na celotnem portalu mojpes.net namrec podpiramo samo in izkljucno razplod psov z opravljenimi vzrejnimi pregledi, torej razplod psov z rodovniki in "produkcijo" ter prodajo rodovniskih psov.
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #266 : ponedeljek, 09.04.2007 : 12:33:27 »

BlažK, pozdravljen med nami. Žal legel setrov po mojih podatkih še nekaj časa v Sloveniji ne bo. Lani so bila kar štiri zelo lepa legla. Vsa legla v Sloveniji so rodovniška in rezultat premišljenih paritev ter kombinacij, iz katerih 'nastanejo' lepi in delovno uspešni mladički. Tudi če boš pokukal čez mejo, boš našel sama rodovniška legla. Najprej se obrni na KZS in preberi temo, ki ti jo je svetovala Jana. Če te pa še kaj zanima, vprašaj, ti bomo z veseljem pomagali in svetovali po najboljših močeh.

Fin je v petek in soboto zavzel ter očaral Maribor. Spoznal je Neljota, s katero sta postala prava kompanija, v parku se je pa družil s polno simpatičnimi kužki, še najbolj sta mu bila všeč tibetanski španjelček Čmuk in ši - cu Ozi, ki sta približno enaki šemi kot wannabe irski seter. Super je bilo, hvala za družbo in upam, da naju boste še kdaj povabili medse Smiley.

Lp Neža

Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #267 : ponedeljek, 09.04.2007 : 21:32:09 »

Neža, sem vesela da vidim slikico malega "junca" - ko sem ga v Luxembourgu videla kar nisem mogla verjeti, da gre k nam Wink Se že veselim, da ga ponovno vidim, juuupppiiii, še 6 dni Cheesy
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #268 : sreda, 11.04.2007 : 11:09:45 »

Jaz tudi komaj čakam, da mali seterc vidi kakšne prijazne kužke, ob katerih bo lahko malo krepil svojo samozavest. Pri nas na kmetih imamo namreč same bevskače, ki pogumno nadirajo mini setrca izza ograj, da hodi naokrog, kot da bi se pokakal v gatke, in z izjemno izdelano irokezo čez cel hrbtiček.

Sicer je mali doma že miceno bolj sproščen, napada metlo, a se ta ne da kar tako in napada nazaj. Res, kako si drzne. Ampak Hrabroslav Prestrašen se tudi ne da kar tako, ampak že v sanjah kuje bojne načrte, kako bo zmlatil barabinsko ježevko Wink.

Škrbababa je pa tudi že postal, izgubil je zgornji enici in že pridno vadi natančnostno pljuvanje.

Zaenkrat toliko. Upamo, da bomo kmalu lahko prilepili kake slikice. Lp Neža in irska banda
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #269 : petek, 13.04.2007 : 08:34:22 »

MINI SETRC PAPCA

Čeprav je petek in smo zapovrh še 13., je danes moj srečen dan. Fin pobalin je brez prigovarjanja, pisnih prošenj, kolkiranih in podpisanih s samega političnega vrha, pojedel zajtrk. Strašno, res. Sicer pa še naprej pridno poskakuje, napada srčka in žogico. Izumil je tudi nov šport: delanje osmičk. Ovinki so sicer jako zapletena reč, kajti vsak, ampak prav vsak, ga zafrkne, da mora Fincic pasti. Grozno pregrozno. Ampak se pobere in tece dalje. Ocitno je pri nasi hisi se eden s sindromom Forresta Gumpa.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines