mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 11:52:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 76   Dol
Natisni
Avtor Tema: Današnji sodni dan ...  (Prebrano 232001 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
Tetameta
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 181


« Odgovor #345 : torek, 16.06.2009 : 15:42:58 »

Tale je boljša: http://www.arso.gov.si/vreme/napovedi%20in%20podatki/radar.html

in še animacija: http://www.arso.gov.si/vreme/napovedi%20in%20podatki/radar_animacija.html
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #346 : torek, 16.06.2009 : 15:47:50 »

Zakon, zakon  Cool jaz bi to cel dan spremljala  Tongue sem šla na narobno šolo  Undecided
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #347 : torek, 16.06.2009 : 17:07:51 »

V blizini Maribora smo danes ze imeli toco. So bile kroglice precej velike - nekje tako kot golf zogica. Je pa na sreco trajalo samo 5-10 min, zdaj pa je mir Wink
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #348 : torek, 16.06.2009 : 18:30:06 »

Ravnokar je bila toča tudi v Mb, ne samo v njegovi okolici. Zdaj pa je že mirno in niti ne dežuje več.
Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #349 : torek, 16.06.2009 : 20:02:05 »

Pri nas (med Celjem in Mariborom) je močno pihalo in deževalo, toče (še) na srečo ni bilo.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #350 : petek, 10.07.2009 : 08:23:26 »

Jana, a ste pri vas vredu... vidim da je tisti konec ponoči kar pokasiral?  Undecided
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #351 : petek, 10.07.2009 : 08:37:37 »

Pozdravljeni vsi iz Velenjskega konca in okolice.
Ceste so kar na nekaj koncih zaprte sram, jaz sem imela srečo in sem se lahko pripeljala v službo iz Velenja v Mozirje, ampak sem slišala po radiu, da so se za mano ceste zaprle.
Upam, da čim hitreje mine jutranja "groza" in da se stanje umiri.
Čuvajte svoje ljubljenčke in v upanju, da ste nekje na suhem in varnem, Vas lepo pozdravljam.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #352 : petek, 10.07.2009 : 08:40:43 »

Pri nas v službi smo še brez štroma Roll Eyes
Sekal je pa kot pri norcih Shocked  me je skrbelo za moje zverinice, pa so vse tak drnjohale, kot da ni nič Grin

Boge tiste zunanje zverinice  Undecided
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #353 : petek, 10.07.2009 : 08:56:35 »

Pri nas je bil ponoci res sodni dan. Mi smo ok, ce odstejem, da je bilo okrog in okrog bajte polno vode, da so tekli potoki tam, kjer jih sicer ni in sem vecji del noci letala okrog in gledala, kaj se bo se zgodilo. Ob 2.30 je sosedom zalilo spodnji del hise in celo dvorisce napolnilo s peskom s hriba in so prisli gasilci pomagat, pa tudi cesta je okrog nas kot makadamska ..., kjer je bila voda, pa je ostalo blato in pesek. Ob kaksnih 2h je padalo tako, kot bi nekdo zlival vodo z neba. Po radiu je slisat, da je povsem zaprta cesta Velenje - Sostanj, pa v Lokovici en pas, pa v Paki en pas, pa na Polzeli je menda plaz ...

Zivali so v redu, le Bali bo najbrz spala cel dan, ker je bila vso noc zaradi nenehnega bliskanja in grmenja v akciji. No, midva bova pa blato pospravljala Angry, cesto tudi ze cistijo, sosedje so pa itak v akciji ze ves cas.

Upam, da ste ostali vsi na suhem.

A bi lahko ze prenehal tale dez? Sad
Logiran

bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #354 : petek, 10.07.2009 : 09:08:02 »

 Shocked Imate celo katastrofo vidim. Vsem živečim na trenutno kritičnih točkah naše male kure, želim, da se stanje čimprej normalizira. Da dež preneha padati in da vam neha povzročati kakršnokoli škodo.
Dovolj ga je bilo, res! Angry
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #355 : petek, 10.07.2009 : 10:15:32 »

 Shocked Shocked Upam, da se stanje čim prej povsod normalizira.
Ljubljančani smo jo dobro odnesli (ali pa čez noč nisem nič slišala..).

A bi lahko ze prenehal tale dez? Sad

Bi bil že čas..  Undecided
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #356 : petek, 10.07.2009 : 10:18:01 »

Jao Jana, pa sem ti ravno hotela poslat en predlog za obisk. Lahko se pa vidva preselita k nam, dokler sonce blata ne posuši in veter ne odpiha prahu.
Samo, da ste v redu.
Tudi meni je dežja za enkrat dovolj. Odkar sem na dopustu, lije vsak dan. In se podpišem pod Bonny.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #357 : petek, 10.07.2009 : 10:58:01 »

svrk, jaz ze cel mesec cakam, da bo za na terasi sedet, pa je ze cel mesec vsak dan dez. Saj terasa ni problem, problem je, ker je vse drugo mokro. No, danes je tudi na terasi kup blata. Za znoret. Je bilo za ta vikend lepo napovedano. Ok, saj mogoce bo res lepo, ampak najprej je treba pospravit. Ce lahko verjamem napovedim, bomo zaceli uzivat v poletju morda naslednji vikend. Srcno upam.

Tukaj ze nekaj ur cistijo cesto. Da le ni hujsega. Po okolici so kar nekaj ljudi izselili zaradi plazov.
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #358 : petek, 10.07.2009 : 11:01:20 »

HOČEM POLETJE, zdej pa dost. Nekaj sem slišala da za prihodnji teden napovedujejo vročinski val, je kaj na tem?
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #359 : petek, 10.07.2009 : 11:08:07 »

"Neurje se je v Velenju razbesnelo približno ob 01.50, okoli 3. ure pa je celotno mesto ostalo brez električne energije. ''Glavno elektro razdelilno postajo v Velenju je zalila večja količina vode, zato je bilo Velenje od 3. ure naprej brez elektrike. Okoli 8.30 pa je del Velenja že dobil elektriko. Velika zmeda je bila tudi na cestah, saj v Velenju ni deloval noben semafor. Prišlo je tudi do izpada toplovodnega omrežja, ki pa ga že vzpostavljajo nazaj,'' so sporočili z občine. ''Na relaciji Velenje–Šoštanj so večji zastoji, saj je križišče Lokovica–Premogovnik Velenje (Novi jašek) poplavljeno, v krožišču Lokovica–Šoštanj (pri NOP) je promet močno oviran zaradi nanosa mulja in blata. Nekaj časa je bila neprevozna tudi cesta Velenje–Arja vas, kjer je bil poplavljen del cestišča v Pirešici.''

Zadeve kažejo na bolje, sanacija poteka, upam da se bodo vsi evakuirani čim hitreje vrnili v svoje domove, seveda pa jih čaka še veliko dela.
Držim pesti.

Kar pa se vremena tiče.....ja, baje bi naj drug teden temperature presegle tudi 30°C. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 76   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines