mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 07:26:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Mastino Napoletano = neapeljski mastif - cvek
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 50   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mastino Napoletano = neapeljski mastif - cvek  (Prebrano 179555 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
ninci
gost
« Odgovor #180 : petek, 16.04.2004 : 13:12:15 »

Meni osebno (se že v naprej opravičujem) ta pes mastino,ni niti malo lep.Gospodu Milanu in njegovi družini predlagamSAMOYEDA!!! Smiley Smiley Wink

Ja branka 100 ljudi 100 okusov. Eni smo zaljubljeni v velike slinaste pasme, drugi pa v goro dlake.  Wink Sicer imam prinašalca, ki ne spada ne v eno ne v drugo vrsto, čeprav se moj slini, kot kakšna res velika doga (moram non stop z brisačkami okol letat.)  Grin Ampak nekoč ko bom živela na svojem, bom imela definitivno mastinčkota ali pa nemško dogo, tako da sedaj že pridno nabiram manjše brisačke, ki bodo primerne za brisanje njihovih "žnablov".

LP nina
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #181 : petek, 16.04.2004 : 13:12:53 »

Jst vsakmu povem v obraz,kar mu gre.Pa buh pomagej,eni razumejo,drugi ne.Če mi pa ta pasma ni všeč,je pa čist moja stvar!Pa brez zamere... Wink
Logiran
erika
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 504


« Odgovor #182 : petek, 16.04.2004 : 13:27:05 »


Ne vem koliko si stara Branka, po mojem mnenju bolj rosnih let.
Z leti pride tudi malo taktike, ki je včasih zlata vredna Wink

Branka kako pa ti prenašaš, če tebi kdo kaj pove v obraz, kar ti ravno ni v zadovoljstvo.  Huh

Pa seveda, brez zamere
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #183 : petek, 16.04.2004 : 14:32:38 »

1. kot 1. nisem rekla,da je pes grd(noben pes ni grd),rekla sem,da mi ni lep.Jaz osebno imam zelo rada ljudi,ki so direktni.Zgleda,da ste vi vsi drugačni od mene.Se opravičujem vsem,ki sem jih s svojo odkritosrčno izjavo užalila.
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #184 : petek, 16.04.2004 : 17:15:53 »

Hej,ne se jezit,no...
Ko boš malo dalj na forumu oziroma,če prebereš nekaj zgodovine,boš ugotovila,da se znamo nekateri tudi pošaliti ali pa včasih tudi koga malo "pičiti"-pa ne zaradi hudobije ampak za popestritev teme ali pa za dvig morale Wink
Je pa res,da ima vsak svojo najljubšo pasmo,meni je pač usojeno ,da so to zgubani gobčki-tudi ko sem imela še samo bokserko,so mi vsi v mojem kraju dejali,da je to najgrši pes-pa me glejte zdaj-pripeljala sem še "gršega"
in vem,da bo temu sledil še en mastino... Tongue
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #185 : petek, 16.04.2004 : 17:32:39 »

aha sonja. Potem sem jaz pri treh grdobcih takorekoč predestiniran za mastinota?
 No sej...namesto treh, eden...kilaža je ista. mesa, kosti in karakterja mislim, hehe.

Ammm...a milan še išče? Priden. taki so najboljši. čas si vzet, pa ne hitet. plus.
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #186 : petek, 16.04.2004 : 18:43:30 »

LP za vse!
Sonja,Ninci,Erika in Altervita,Vi ste pa tudi smotani,ko ne razumete 22 letne(eno leto gor dol) gospodične, da ji pedigrejski nagubani cucki niso všeč. Morate imeti psa, ki ima vsaj konkretno dolgo dlako pa obvezno mora biti mešanec med samojedom ali NO.Potem bi bili IN  (kul,špon ) ali kako se temu reče.
Mogoče bi Branki bil všeč moj drugi pes, ki je sicer NO a na žalost s pedigrejem! Sicer pa tudi meni niso mastini preveč všeč.Sploh pa so grdi tisti,ki imajo kupirane repke in ušesa,pa tisti, ki so drap barve.Po makaronarskih zakonih  drapiji niso mastini sploh!!! Pa taki, za katere moraš v rodovnik pogledat ali je imel vsaj v prednikih kakšno mastinsko kri in še bi se našlo. No, ampak moja Žabica je pa zame najlepši komarček na svetu, saj si jaz osebno nisem mastinka izbrala zaradi njegove grdote,gubic in sline temveč zaradi njegovega karakterja. Moja močnejša polovica zadnjih pol leta ugotavlja, da se je 18 let zaman spraševal kakšen  je moj karakter in je pred časom končno našel odgovor. Pravi, da med menoj in mastinčico ni razlike. Torej sem si psa izbrala po svojem karakterju. In če dobro razmislim je enako storila tudi Sonja in Erika, pa verjetno Ninci tudi, da ne pozabim še Altervite.
In da bo moje pisanje sodilo v mastino temo še en droben nasvet Branki.Nikoli,ampak res nikoli nikomur ne svetuj kakšna pasma se poda h kakšnemu osebku. Človek si svojega najboljšega prijatelja mora izbrati(ali kupiti) primerno svojim sposobnostim,potrebam in predvsem željam. Ker vem, da bo te vrstice prebralo kar nekaj ljudi naj navržem še eno resnico o mastinih. Mastino ni tista pasma, ki se jo priporoča, naj si jo nekdo izbere za svojo. Jaz tega ne bi naredila sovražniku, kaj šele prijatelju. Odločitev o tem naj izbere vsak zase.
LP,Miša
( samo za Sonjo, naslednjič  v Mb greva na pivo, ko bo bolj toplo)
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #187 : petek, 16.04.2004 : 19:37:58 »

Missa,glede piva drži kot pribito Grin
Alti,ja imaš prav-trije tvoji,pa kilaža,pa karakter-pri meni mastinka in bokserka-joj,dela nikoli ne zmanjka-dokazovanje,kdo je bolj trmast,saj veš,kaj bi ti pravila Tongue
Milan res še nima mastinota in ga tudi še ne bo imel-ima namreč en sam a velik problem-čas Sad
Zaveda se,da pes potrebuje vsega človeka in ogromno časa in se je trenutno sprijaznil s tem,da mu ga ne more nuditi,zato si polni baterije pri Heri Grin
Vem pa,da takoj ko bo uredil to,bo pri njem mastino in imel bo pasja nebesa na zemlji Cheesy
Missa,kar pa se tiče mojega in Herinega karakterja,mislim,da bosta moja in tvoja močnejša polovica šla skupaj na pivo in kakšno pametno rekla Tongue
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #188 : petek, 16.04.2004 : 20:23:20 »

se pravi: mastinke na pivo, dedci modrovat, babe pa metle kurit.
Sej sem taprave močne polovice za pivo določil, ne?
jaz bom s tapasjimi. nekako žejen sem enmalo.. Modrujem itak skos, metle sem pa že vse skuril, tako da ne morem sodelovat. razen če imaste kako na lizing. za lizing poravnat račune bojo pa moji slinavci uredili. obvladajo. eno sem iz francije ravno zato pripeljal.
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #189 : sobota, 17.04.2004 : 09:14:51 »

LP vsem!
Sonja,drži kot pribito za Mb!Na žalost pa bo tvoj moral najti kakšno drugo priložnost, da bi z mojim pomodroval, ker je naš v tistem času še veselo na morju.Tisti, ki imajo mastinčice si lahko vsaj približno predstavljajo karakter nas lastnic ( trma - sem bikica, gobčnost, dobrodušnost,izrazita sposobnost za početje neumnosti, višek energije, vztrajnost in naša beseda mora biti zmeraj zadnja) Upam, da nisem česa izpustila. Aja, in po novem smo tudi nelepe!(ampak to ne sodi h karakterju,razen, če se po nelepoti sodi tudi to)
Altervita, ti si že dal taprave polovice skupaj.Samo pozabil si na pse.Ker bodo potrebovali varstvo, ko bomo na pivu,sem kar tebe določila za pasjega siterja. V zahvalo pa ti kupimo en dober viski. In če dobro premislim, boš dobil kar celo steklenico, da boš od nekje lahko črpal moč za krotitev treh mastinčic!
LP, Miša
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #190 : ponedeljek, 19.04.2004 : 12:14:50 »

LP!
Pišem po Zoyinem diktatu:
Vuf,vuf...nesramnost....grrrrrr,rrrrrrr...tatovi....hov,hov...ukradli ste mi en celi mesec, 30 dni!!! Lepo prosim, vse naključne ogledovalce moje mastinske malenkosti, da vzamejo v obzir, da sem na sliki dopolnila točno 8 mesecev! HOV!!!
LP,Miša

P.S.:Mefisto,vseeno hvala za objavo.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #191 : ponedeljek, 19.04.2004 : 21:19:38 »

Drage dame,
zdaj vas pa imam dovolj  Grin  Grin  Grin
Tlele me dražite s slikami prekrasnih mastinov, na razstavi pa nobene ne ujamem, ki bi mi svojo mrcino posodila samo toliko, da jo dobro prečoham.  Al' ste na vrsti v nedeljo, al' pa jaz zaspim in pridem, ko jo že vsi odkurite domov  Angry  Angry
Šmrc!
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #192 : torek, 20.04.2004 : 08:47:44 »

Drejči,bo treba prej vstati Wink
Mastini so ponavadi na vrsti v nedeljo,a ne?
Mi smo bili v nedeljo tam  skoraj do 17.ure ,torej verjetno prideš zeeelo pozno Tongue
Hera se za crkljanje vedno priporoča,le malo moraš počakati,da prideš na vrsto Grin
Drugič išči veliko sivo pošast,ki vleče za sabo eno ubogo žensko bitje-evo to sva midve Tongue
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #193 : torek, 20.04.2004 : 12:25:40 »

Drejci, jaz sem pa srecala Hero, pa pocohala tudi! Tongue Sicer tako bolj od dalec, malo coh coh po glavi, ker imam kar precej respekta pred tako velikimi pesjani! Shocked  Bo treba drugic prej vstat! Grin lp
Logiran

sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #194 : torek, 20.04.2004 : 12:41:52 »

Kaja,saj smo Hero socializirali,da ne ugrizne kar tako Grin
Je pa že bila tvoja majhna žverca bolj huda Cheesy
Hera je ful prijazna,le ko se spusti tema in če nas ni doma,pokaže tisti pravi mastino karakter,zna sama presoditi,kdaj in kako Wink
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 50   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Mastino Napoletano = neapeljski mastif - cvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines