mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.07.2024 : 03:28:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno  (Prebrano 294008 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #930 : ponedeljek, 03.10.2011 : 23:14:48 »

Odprtje razstave je sicer že mimo, še vedno pa vas najtopleje vabimo, da si razstavo v miru ogledate do konca oktobra. Pa povabite svoje prijatelje  Wink

Kaj pa ... zdaj?  Tongue

Ja, zaključek akcije zbiranja papirja, seveda Smiley Do sobote nas loči le še nekaj dni!

Naslednji teden pa že novo predavanje DZZŽ LJ v Knjižnici Otona Župančiča. Tokrat bomo pozornost posvetili delovanju Zavetišča za zapuščene živali Horjul.


Hvala, ker vam ni vseeno!

Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #931 : torek, 04.10.2011 : 14:10:47 »

Ob svetovnem dnevu živali vam ponujamo v branje Delov intervju z našo članico Diano Smiley Med drugim je ljubljanskega župana pozvala k prepovedi gostovanj cirkusov z živalmi v našem mestu oziroma MOK-u.

Diana bo prav tako predstavljala Dzzž LJ v RTV MMC spletni klepetalnici. Vprašanja ji lahko zastavite po 16h TU.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #932 : petek, 07.10.2011 : 18:35:59 »

Eno vprašanje, v soboto imam predavanja, pa nikjer ne najdem, kdaj naj bi se končala. A če 5 minut  do 14h pridrvim boste še tam ali je večja verjetnost, da ne?
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #933 : petek, 07.10.2011 : 20:44:38 »

Živjo, mi bomo najverjetneje še tam in se bomo potrudile, da bo z nami počakal tudi ustrežljiv prevoznik kontejnerja za papir Smiley
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #934 : nedelja, 09.10.2011 : 21:06:12 »

Jesenska akcija zbiranja papirja je mimo, mi pa vam v duhu oktobra, ki je (vsaj v začetku meseca) tudi uradno posvečen živalim, v branje ponujamo naslednje:

- Po svetovnem dnevu živali
- Blišč in beda cirkuških živali

in vas vabimo na:

- peto predavanje Dzzž Lj v KOŽ: Zavetišče Horjul (torek, 11. oktober, ob 18h, KOŽ)
- na ogled razstave TI, ŽIVAL - TI, ČLOVEK (do 29. oktobra v Plečnikovi kavarni, NUK)

Kmalu pa vas razveselimo še z eno nadsuper novičko ... Psssst ...  Cheesy
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #935 : četrtek, 13.10.2011 : 21:03:22 »

Prejšnjo soboto smo spet podirali papirne rekorde!  Cheesy

Poskrbeli pa smo še za eno presenečenje, in sicer: R A Z P R O D A J O  I Z  S R C A ! (velja do 15. novembra oz. do razprodaje zalog)  Wink

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #936 : četrtek, 13.10.2011 : 21:07:24 »

Citat
16.920 kg papirja

 Shocked BRAVO!  Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #937 : četrtek, 13.10.2011 : 21:15:47 »

Čestitke, res bravo! bravo Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #938 : petek, 14.10.2011 : 17:40:48 »

Hvala  Roll Eyes Kaj bo šele junija, kanede  Cheesy Zelo zelo zelo dober občutek je, ko na akcijah srečamo tako že znane obraze, ki nam po navadi dajo še eno roko pri prekladanju papirja, in vse več novih "aktivistov", ki so za zbiranje čisto po naključju slišali po radiu. Smiley Vedno več ljudi se zaveda, da lahko z majhnimi koraki naredimo veliko - za okolje, za živali, zase.

Ko smo že pri akcijah: čeprav smo mislili, da bo cirkus Safari predčasno zaključil svoje gostovanje v Lj, očitno ostaja tu. DZZŽ LJ zato jutri začenja miroljubno akcijo deljenja letakov pred cirkusom Safari v Ljubljani. Vsi, ki bi želeli pomagati deliti letake z informacijami o tem, kaj cirkusi pomenijo za živali, vabljeni, da se javite na mail diana@dzzz.si. Vsaka pomoč je zelo dobrodošla.

Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #939 : ponedeljek, 17.10.2011 : 18:09:38 »


Ko smo že pri akcijah: čeprav smo mislili, da bo cirkus Safari predčasno zaključil svoje gostovanje v Lj, očitno ostaja tu. DZZŽ LJ zato jutri začenja miroljubno akcijo deljenja letakov pred cirkusom Safari v Ljubljani. Vsi, ki bi želeli pomagati deliti letake z informacijami o tem, kaj cirkusi pomenijo za živali, vabljeni, da se javite na mail diana@dzzz.si. Vsaka pomoč je zelo dobrodošla.


V društvu nadaljujemo akcijo osveščanja pred cirkusom Safari, dokler bo le ta v Ljubljani. Še vedno vabljeni vsi, ki imate voljo, željo in čas pomagati, da nam le to sporočite. Danes smo pred cirkusom 3. dan.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #940 : četrtek, 20.10.2011 : 11:36:35 »

Prostovoljci DZZŽ LJ bomo danes kljub slabemu vremenu že 6. dan pred cirkusom Safari v Ljubljani. Nam pride vsaj med vikendom kdo pomagat? Smiley
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #941 : petek, 04.11.2011 : 22:17:51 »

Razstava Ti, žival – ti človek bo na ogled tudi novembra!

Preberite, kako smo se imeli na odprtju, in čim prej obiščite Plečnikovo kavarno v NUK-u!


Oblikovanje: Ana Gregorič
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #942 : četrtek, 10.11.2011 : 01:09:07 »

Preden vas napademo s (pred)prazničnimi, vas povabimo na jesensko stojnico Smiley

V soboto, 12. novembra, nas boste našli v ljubljanskem Cityparku. Prostovoljci DZZŽ LJ vam bomo od 8. do 21. ure na voljo z vsemi informacijami, zanimivim in koristnim gradivom in seveda z artikli iz naše spletne trgovine, ki so trenutno na razprodaji za prav vsak žep! Nakupi iz srca bodo tokrat prav posebej presenečali ... Pssssst!  Wink

Se vidimo?


Kaj si boste privoščili - zase in zanje?

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #943 : četrtek, 10.11.2011 : 08:25:01 »

Če še nimate majčke, kakršna je na slikci zgoraj, ne veste, kaj zamujate Tongue. Resda obožujem majčke s kapucami, ampak čisto iskreno, kar je res, je res: je nadvse mehka, ravno prav topla, zelo udobna in tudi po več kot enem letu pranja kot nova Cheesy. Nobenih muck, podrtih šivov, sprane barve ... Skratka, vredna vsakega centa, ki gre itak zanje. Poleg tega je iz ekološkega bombaža in pravične trgovine, torej je niso šivale otroške roke nekje v Aziji.

P. S. Res upam, da boste kmalu poskrbele za podobno kolekcijo. Evil
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #944 : četrtek, 10.11.2011 : 13:50:00 »



P. S. Res upam, da boste kmalu poskrbele za podobno kolekcijo. Evil

Tudi mi, samo še širši krog kupcev, ki so enakega mnenja, potrebujemo.  Tongue Iz enake kolekcije imamo zdaj, poleg jope (ki je res TOP!), znižane tudi eko majčke.  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines