mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 29.06.2024 : 23:26:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno  (Prebrano 292681 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #810 : torek, 14.12.2010 : 11:45:12 »

Ne, mene ni bilo.   Evil

"Rojena svobodna" oziroma celotna nova zaloga organskih majic so malce večje številke. Ampak ni hudega Smiley Predvsem so daljše, kar meni recimo čisto ustreza, drugače kažem križ (da ne napišem rit  Tongue ), pa mi to ni ravno po godu. Smo pa ravno zato napisali mere:
http://nakupizsrca.si/zenski-modeli/103-eko-majica-zp.html

Te mere veljajo tudi za majico "rojena svobodna". So pa vse (ženske) telirane.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #811 : torek, 14.12.2010 : 12:25:49 »

Hvala. Kiss Me fejst mika tale majčka. Tongue
Logiran
pobaaaa*mua
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #812 : sreda, 15.12.2010 : 17:01:16 »

A bi se mogoče dal kupt kej v zvezi s psi?
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #813 : četrtek, 16.12.2010 : 13:45:05 »

Od majčk sta "pasji" ( Wink) dve:

- ženska siva eko majčka
- moška eko majčka

Sicer pa si lahko vse izdelke, ki jih je moč kupiti tudi na stojnicah, ogledaš (in kupiš) v spletni trgovini Nakupi iz srca.

Logiran
pobaaaa*mua
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #814 : četrtek, 16.12.2010 : 18:53:16 »

Drugač sm mislna neki tko kokr pribolški al pa kej podobnga. ampak hvala za odgovor.
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #815 : petek, 17.12.2010 : 13:57:22 »

Nujno potrebujemo prevoz skodelic iz Kranja v Ljubljano. Prevzeti jih je potrebno danes do 18h. Če bi kdo lahko, naj me prosim kontaktira na mojca@dzzz.si.

Lp, Mojca
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #816 : petek, 17.12.2010 : 14:09:55 »

Prevoz urejen.

Lp, Mojca
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #817 : petek, 17.12.2010 : 19:11:55 »

Obiščite nas jutri na naši praznični stojnici v Cityparku in si priskrbite luštno novo skodelico DZZZ LJ Smiley





Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #818 : sobota, 18.12.2010 : 00:48:42 »

Iiii so lepe  Cheesy
Logiran
miši
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 115


WWW
« Odgovor #819 : sobota, 18.12.2010 : 22:22:25 »

Tako, končala se je tudi naša druga praznična stojnica Smiley Kljub temu, da smo se prebudili v zasneženo jutro, je našo stojnico v Cityparku čez dan obiskalo lepo število ljudi. Hvala vsem, da ste se oglasili in pokazali, da vam ni vseeno! Poročilo sledi in bo objavljeno na naši spletni strani.
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #820 : torek, 28.12.2010 : 01:33:19 »

Praznični stojnici sta za nami  Smiley

Praznikov še ni konec in najboljše se šele začenja, zato smo v Društvu za zaščito živali Ljubljana na letošnjih prazničnih stojnicah poskrbeli za številne ideje za praznična darila, s katerimi boste ne le razveselili svoje obdarovance, temveč tistim kosmatincem, ki nimajo doma, ponudili novo upanje za boljši jutri.

S prvo praznično stojnico smo se 11. decembra predstavili v Centru Interspar Vič. Mrzlo jutro se je sprevrglo v lep, sončen dan, ki kljub nizkim temepraturam ni pokvaril dobrega vzdušja na naši pisani stojnici. Na njej smo premierno predstavili naše nove fair trade majice iz organskega bombaža, ki so bile pravi prodajni hit.

Več...
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #821 : torek, 28.12.2010 : 11:35:19 »

Naj vas pred iztekom leta spomnimo na še eno možnost, s katero lahko pomagate zavrženim živalim: do izteka leta imate čas, da nam namenite do 0,5 % dohodnine.

 Iskrena hvala vsem, ki nas v tej obliki že podpirate in tudi vsem tistim, ki nas še boste!

Več...
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #822 : torek, 28.12.2010 : 12:18:17 »

V društvu se zavedamo, da brez vaše podpore ne bi zmogli, brez vas, ki ste nas celo leto pridno spremljali, nam pisali ali nas poklicali, nam podarili nasmeh na društvenih stojnicah, nam stali ob strani. Zato se vam v imenu vseh tistih, ki glasu nimajo, tistih zaradi katerih se vsak dan prostovoljsko udejstvujemo, iskreno zahvaljujemo!


Voščilo zaključujemo z željami naše članice Diane: "Živali ne čutijo besed, občutijo pa naša dejanja, zato je moja želja, da Novo leto prinese spremembe v dejanjih ljudi, ne le v njihovih besedah. Šele ko spremenimo sebe in svoja dejanja, v resnici začnemo spreminjati svet."  

Hvala vam, ker se skupaj z nami trudite za boljši jutri vseh nezaželjenih, pozabljenih in brezdomnih!

 

Društvo za zaščito živali Ljubljana


Več...
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #823 : torek, 04.01.2011 : 23:33:37 »

V novopečenem letu 2011 nas do pomladi čaka še kar nekaj mrzlih dni. Pogrejemo se lahko na več načinov – s toplim napitkom, dobro bundo, objemom … Nikakor pa ne s krznom.

Vsako leto je za potrebe krznarske industrije ubitih več kot 75 milijonov živali. Če še ne veste, na kako nepredstavljivo krute načine umirajo živali, ki so žrtve krznarske industrije, več o tem preberite tukaj.

Recite krznu NE! in poskrbite, da bo enako ravnalo čim več oseb.

Če vas slučajno zebe, pa vas lahko – na nekoliko drugačen način – pogrejejo tudi ostale vroče teme Društva za zaščito živali Ljubljana.

Čim več sočutja in poguma v letu 2011 vam želi DZZŽ LJ[/url].

Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #824 : petek, 28.01.2011 : 18:55:01 »

Ti si moj sMrček!

V sodelovanju s Slovensko kinoteko in Društvom prijateljev dihurjev "Zverinice" smo poskrbeli za to, da bo valentinova sobota res nekaj posebnega. Obiščite nas v soboto, 12. februarja 2011, v prostorih Slovenske kinoteke (Miklošičeva 28, Ljubljana).



Program
 
- Od 10. ure naprej v preddverju Kinoteke: informativno-prodajna stojnica Društva za zaščito živali Ljubljana in Društva Zverinice; poleg pestre ponudbe izobraževalnega gradiva, društvenih artiklov in bogatega srečelova bomo tokrat na stojnici zbirali pasjo ter mačjo hrano, povodce, posode, pesek za mačje stranišče, transporterje in druge pripomočke za pasje in mačje varovance.

- Ob 11. uri: projekcija risanega filma Madagaskar (Eric Darnell, Tom McGrath, ZDA, 2005, 35mm, 1.85, barvni, 86', slovenski podnapisi).

- Ob 13. uri: brezplačno izobraževalno predavanje Dihurček - hišni ljubljenček (predava ustanoviteljica Društva malih dihurjev "Zverinice" Maja Čonč).

Več ...

Prisrčno vabljeni!

DZZŽ LJ
Logiran
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines