mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 29.06.2024 : 23:46:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno  (Prebrano 292688 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #780 : ponedeljek, 04.10.2010 : 13:41:49 »

12 ton?!? SUPER!!!!!  Smiley
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #781 : ponedeljek, 04.10.2010 : 15:06:52 »

Pridni speeet! bravo

Jaz sem sicer manjkala na licu mesta, ampak sem svoje kupčke naložila šefu v avto že en dan prej  Smiley
Logiran

Ilona
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 107


WWW
« Odgovor #782 : ponedeljek, 04.10.2010 : 18:27:12 »

Čestitke  bravo
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #783 : sreda, 06.10.2010 : 10:05:28 »

Kot obljubljeno  Wink

http://dzzz.si/sl/zakljucni-dan-akcije-zbiranja-papirja-oktober-2010.html

Hvala vsem za čestitke in seveda hvala vsem sodelujočim, neverjetno pridni ste bili!  Kiss
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
marjeta888
rad pišem
****
Sporočil: 270


« Odgovor #784 : sreda, 06.10.2010 : 10:29:30 »

Pridni vsi! Vašo iniciativo je vsekakor potrebno kopirat v druge slovenske kraje.  Smiley
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #785 : četrtek, 14.10.2010 : 19:59:29 »

V mesecu oktobru vas vljudno vabimo na kar dve stojnici DZZŽ Ljubljana in sicer:

- v soboto, 16.10.2010, v Mercator Center Ljubljana (Cesta ljubljanske brigade 33) v pritličju ob stopnicah

- v soboto, 30.10.2010, v nakupovalni center Citypark (Šmartinska cesta 152g) v pritličju pri vhodu v trgovino Interspar

VEČ...


Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #786 : ponedeljek, 01.11.2010 : 08:49:40 »

Božično novoletni prazniki se nam hitro bližajo in kmalu bomo pisali lepe želje in misli v novoletne voščilnice. Letos vam zato ponujamo bogat izbor prikupnih, lepih, drugačnih, zanimivih in celo ročno izdelanih voščilnic, z nakupom katerih nam boste omogočili, da bomo še naprej lahko pomagali pomoči potrebnim živalim.
Ponudbo voščilnic si lahko pogledate v naši spletni trgovini NAKUPI IZ SRCA.

Hvala, ker vam ni vseeno!
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #787 : ponedeljek, 01.11.2010 : 15:55:20 »

Temperature so ravno pravšnje za razkazovanje naše eko jopice. Wink



Topla jopica s kapuco je izdelana iz bombaža, ki je pridelan na organski način, brez uporabe pesticidov (certificirano s strani Soil Association, ki velja za enega najstrožjih certifikatov). Izdelek se ponaša tudi z oznako "CO2 neutralno": izdelano zgolj s pomočjo solarne in vetrne energije, za transport pa je uporabljen izključno morski prevoz.

Ker pa želimo, da so naši izdelki prijazni tudi do ljudi, ki jih izdelujejo, ponosno sporočamo, da je izdelek ne samo ekološki, temveč prihajata tudi iz etične proizvodnje in je certificiran s strani Fair Wear Foundation!

Veseli smo, da vam lahko ponudimo izdelek, ki je ekološki in pravičen, obenem pa z njegovim nakupom pomagate živalim. Smiley
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #788 : četrtek, 25.11.2010 : 21:38:45 »

Novo v naši spletni trgovini - Sanctum organska kozmetika za vso družino!

Z veseljem vas obveščamo, da smo se odločili, da ponudbo ekoloških izdelkov v naši spletni trgovini Nakupi iz srca še razširimo, zato vam zdaj ponujamo tudi vrhunsko naravno in organsko kozmetiko za vso družino.

Sanctum organic skincare je linija 100% naravnih in certificirano organskih izdelkov, ki so v celoti veganski (ne vsebujejo nobenih živalskih sestavin), nahajajo se v recikliranih embalažah, primernih za nadaljnjo reciklažo, vse sestavine pa so, kadarkoli je to mogoče, vzete iz fair trade trgovine. Izdelki in sestavine nikoli niso testirane na živalih in simbol zajčka, ki to potrjuje, ponosno nosijo na vseh svojih embalažah. Razvajajte se s kozmetiko, ki varuje vaše zdravje, naš planet in ne zlorablja nedolžnih živali.



Ob predstavitvi kozmetike v naši spletni trgovini, pa imamo za vas pripravljeno tudi neponovljivo akcijo:

Da bo zapravljanje še bolj zabavno, vam sporočamo, da bomo prvih 15 kupcev Sanctum kozmetike nagradili s 45ml Organsko obnovitveno kremo za roke in nohte!

Pridružite se nam pri varovanju živali in našega planeta in bodite lepi, brez slabe vesti! Smiley

 
Zdaj pa hitro po nakupih v našo spletno trgovino Nakupi iz srca! Kot vedno, celotni izkupiček namenimo delovanju društva in oskrbi zavrženih živali. Hvala, ker vam ni vseeno!

VIR: DZZZ LJ
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #789 : četrtek, 25.11.2010 : 22:05:58 »

Da bo zapravljanje še bolj zabavno, vam sporočamo, da bomo prvih 15 kupcev Sanctum kozmetike nagradili s 45ml Organsko obnovitveno kremo za roke in nohte!
Če se morda kdo težko odloči... Tale krema je SUPER. Tako malo se je porabi, deluje pa zares ODLIČNO. Preverjeno. Brez nje bi bile moje roke danes, ko je bil tak mraz, močno razpokane, z njo pa o suhih rokah sploh ni sledu. Kakšno olajšanje. Smiley
Logiran
morska
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #790 : petek, 26.11.2010 : 22:42:45 »

Temperature so ravno pravšnje za razkazovanje naše eko jopice. Wink



Topla jopica s kapuco je izdelana iz bombaža, ki je pridelan na organski način, brez uporabe pesticidov (certificirano s strani Soil Association, ki velja za enega najstrožjih certifikatov). Izdelek se ponaša tudi z oznako "CO2 neutralno": izdelano zgolj s pomočjo solarne in vetrne energije, za transport pa je uporabljen izključno morski prevoz.

Ker pa želimo, da so naši izdelki prijazni tudi do ljudi, ki jih izdelujejo, ponosno sporočamo, da je izdelek ne samo ekološki, temveč prihajata tudi iz etične proizvodnje in je certificiran s strani Fair Wear Foundation!

Veseli smo, da vam lahko ponudimo izdelek, ki je ekološki in pravičen, obenem pa z njegovim nakupom pomagate živalim. Smiley

Povem iz prve roke - jopica je super, mehka, prijetna za nosit, topla in - kar me spravlja v posebno zadovoljstvo - ima tudi v S velikosti dovolj dolge rokave in primerno dolžino zame. Smiley
Super je!
Logiran
nusko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 245


WWW
« Odgovor #791 : torek, 30.11.2010 : 12:54:46 »

V spletni trgovini Nakupi iz srca je torej kar nekaj eko novosti:

- eko jope iz organskega bombaža
- biorazgradljive eko vrečke
- organska kozmetika Sanctum

Poleg tega smo pripravili tudi prav posebno božično-novoletno ponudbo prazničnih voščilnic, ki so ročna dela naših prostovoljk:



Pridružite se nam pri varovanju živali in našega planeta, bodite lepi brez slabe vesti - in podarite darila iz srca Smiley

Hvala, ker vam ni vseeno!

DZZŽ LJ
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #792 : torek, 30.11.2010 : 16:51:30 »

Punce, ali planirate v decembru kakšno stojnico in če ja, kje in kdaj?   Smiley
(Če že kje piše in sem spregledala, se pardoniram in posipam s pepelom.)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #793 : torek, 30.11.2010 : 18:18:29 »

Predvideni sta dve stojnici in sicer 11.12.10 v Centru Interspar Vič in 18.12.10 Citypark Ljubljana.
Podrobnosti bodo še objavljene Smiley.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #794 : torek, 30.11.2010 : 21:49:40 »

Super, hvala. Na eni se zagotovo vidimo! Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines