mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 05.08.2024 : 09:11:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 236691 krat)
0 članov in 26 gostov pregleduje to temo.
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #690 : sobota, 19.11.2005 : 20:53:23 »

Ja je res, smo res ze kar malo ven padli. Jst po pravici povedano ze kar precej pogresam kaksno razstavljanje. Mi ni niti toliko do samega razstavljanja (no tudi to, posebaj ce so uspehi), kot do samega druzenja in obcudovanja nasih tibetanckov. Glede tega je bila avstrija se najbolj uspesna. Upajmo da bo mariborska specialka s tega vidika vsaj priblizno tako dobro zastopana  Wink O vidim da smo skorajda vsi prisotni, tako da vam lahko spotoma se narocim, da pocohljajte vase zverinice, tosici in neliki pa tako ali tako en velik lupcek od yagota  Kiss
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #691 : sobota, 19.11.2005 : 20:55:03 »

Yago in Nely, hvala za pohvale, ampak Tosca res tako močno teče, da je večina slik zmeglenih.... Grin Jih moram še več dodati, ampak kaj, ko si ne vzamem časa... Tongue Drugače pa sem jaz totalno "ubrisana" na fotografiranje, ampak mi ne gre preveč dobro, kot vidita... Lips Sealed Grin Vse čestitke za zmago... Cheesy Nely, kaj pa, če bodo sami samčki? Grin Grin Grin Bomo pa videli kdo je lepši..mati ali sin, hehe Grin Konkurenca...no, mogoče pa res... Grin Drugače pa bi bil že največji dosežek, če bi se Nely in Tosca spoznali... Grin Grin Grin Drugače pa...no, se vidimo na Lj-Tromostovje... Grin Če seveda vidva prideta.. Wink Saj, ali nista Tosca in Yago na pol-bratca? Smiley

Me pa tudi-če bo Tiara prišla-zanima, kako izgleda čisti črnuhec, hehe, v živo seveda... Smiley

Aha, še to, ali ni na LJ-Tromostovje CACIB, seveda, 2006 specialka, za tibetanske pasme? Smiley
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #692 : sobota, 19.11.2005 : 20:56:47 »

Hehe, če ste opazili, smo vsi ljubitelji Tibbijey tukaj na forumu...Tosy, Nely, Yago in Špelc_B Grin
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #693 : sobota, 19.11.2005 : 20:59:59 »

Tosca vaja dela mojstra, tak da ce rada fotkas, ni vrag da ne bi bile slikice vedno boljse. Glede teka pa vem kako je ja, ko se enkrat razigrajo jih je tezko ukrotiti. Ponavadi se potem se v stanovanju nas yago poja kakih 10 minut, dokler ni dokoncno upehan. Sta drugac ja pol-sestrca-bratec, tak da enkrat se bo zares treba spoznati. V ljubljani skorajda zagotovo bomo, tako da ce ne prej, pac takrat. Sicer ne vem tocno kako je s specialno razstavo, lani vem da je bila, tako da verjetno bo tudi letos. Ze komaj cakamo. Kajne?  Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #694 : sobota, 19.11.2005 : 21:00:05 »

Yago Nely pošilja nazaj  Kiss - tokrat v umirjeni varianti  Grin
Hja Tosy na to pa nisem pomislila da bi bili sami samčki, čeprav ni izključeno- saj če pogledam lansko leto so samčki nasploh prevladovali.
Upam ja da pridemo v LJ na specialko - sicer se še za 1x nisem čisto odločila.
Drugače pa Tosy specialka je v nedeljo - a bosta s Tosy takrat že v tapravem razredu lahko tekmovali al sta še vedno med mladimi?
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #695 : sobota, 19.11.2005 : 21:01:21 »

Saj res, malo zadnje case varjo pogresam. Ce se kej oglasis, povej kako kaj napreduje iskanje primernega kandidata oz. kandidatke  Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #696 : sobota, 19.11.2005 : 21:02:20 »

Yago, Yago DRUGO LETO - letos nič več  Grin

Drugače pa meni je najboljša tale

 http://www.tibetan-spaniel.net/galery/6/12v.jpg
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #697 : sobota, 19.11.2005 : 21:03:14 »

Yago Varja ima malo pikico po imenu Annie Lee (uf upam da sem prav napisala) - je pa king charles spaniel.
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #698 : sobota, 19.11.2005 : 21:29:33 »

Aja, zato je nic ni spregled  Grin Obstjajo kaksne fotkice, da vidim kaksno lepoticko si je omislila?
To za letos sem pa mislil v okviru naslednje ljubljanske razstave, ja, drugoletne torej. Ali pa sezonsko gledano letosnjo. Ma, ko mora biti pa ravno v januarju  Cheesy
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #699 : sobota, 19.11.2005 : 23:03:57 »

Seveda tukaj - http://varja.moj-album.com/
Logiran
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #700 : nedelja, 20.11.2005 : 12:57:20 »

Hojla!

Jaz pridem tudi januarja pogledat razstavo v Lj, da malo vidim kako to zgleda in kje se bom potem s svojim kosmatinckom potepala Smiley Pa me zanima...Mojca mi je rekla, da se mi bolj splaca priti v soboto...ampak ce bo pa prav specialna razstava samo tibetančkov v nedeljo, bi pa potem rajši to prišla, da vas vidim. Skratka kam se mi bolj splača jit, kateri dan...no pa definiram "splača", da bi videla in spoznala vse kosmatinčke in lastnike s tega foruma, ki imajo namen priti na to razstavo Smiley

Sončen pozdravček vsem skupaj!
Logiran
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #701 : nedelja, 20.11.2005 : 12:59:50 »

Aja še nekaj me zanima glede knjig o tibetanskih španjelih...malo sem šarila med knjigami (seveda anlgeškimi) pa sem našla knjigo, ki je po mojem kar ok za enega začetnika oz. pač človeka ki še nima svojega tibetančka in potem tudi za vse naprej, pa me zanima kaj vi mislite o tej knjigi oz. ali se mi jo splača nabaviti ali ne: Tibetan Spaniel: A Complete and Reliable Handbook (1997: Miccio S.
Malce premišljujem ali ja ali ne tudi zato, ker bo konec decembra izšla nova knjiga o tibetančkih, pa ne vem ali naj čakam na tisto ali kaj preveč novega, kot je v že omenjeni itak ne more biti.

Hvala za vse komentarje!

Lep pozdravček še enkrat!
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #702 : nedelja, 20.11.2005 : 13:01:43 »

Špela definitivno v nedeljo, ker je ponavadi na specialki več tibetančkov!
Pa mislim da bomo vsi tam!
Drugače pa v tej knjigi ki jo omenjaš ni nič posebnega!
Logiran
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #703 : nedelja, 20.11.2005 : 13:04:38 »

Ok Nelly, hvala za ekspresen odgovor! Smiley
Mi lahko predlagaš kakšno, ki si jo že imela v rokah in je za tvoje pojme ok. Ker jst bi ful rada preden dobim svojega kužka čim več vedla o tem, pa glede na to da me bo tibetanček spremljal dolgo dolgo časa potem bi kar rada imela eno original knjigo doma...poleg vseh kopiranih stvari, ki si jih bom tudi sproti nabirala...
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #704 : nedelja, 20.11.2005 : 13:15:57 »

Meni je tale zelo všeč The Tibetan Spaniel - a gift from the roof of the world - avtorica ista, kot pri prejšnji.
Drugače pa za vse ostalo (nega,.......) pa sem jaz šla v knjižnico in nabrala nekaj splošnih knjig, ki se ti jih prav tako ne splača kupovati, saj ko 1x prebereš veš kaj in kako!
Sama sem jih tudi kar nekaj kupila, pa ko sem jih prebrala so šle nazaj na polico.

Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines