mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 05.08.2024 : 09:08:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 236665 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #645 : sreda, 16.11.2005 : 11:16:02 »

Sem nekje že na seznamu ja, ampak je seveda zanimanje kar veliko, tako da bomo potem videli, kako in kaj, ko pridejo mladički...
Logiran
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #646 : sreda, 16.11.2005 : 11:17:44 »

Aja...imaš mogoče tudi ti kakšno ponudbo oz. veš, kje bi bili mladički?
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #647 : sreda, 16.11.2005 : 11:44:00 »

Špelca a si mi ti pisala?
Pa si se z Mojco nekaj pogovarjala da bi rada samčka?

Letos misli imeti leglo Primož Peer, potem enkrat v začetku leta od Nely sestrca, potem mi če bo vse po sreči, poleti pa baje še psarna Moetica.

Z dlako je tako - saj mislim da težko najdeš kužka ki ne pušča vsaj nekaj dlake.
Z bolhicami pa tudi ne bo problema, če boš redno na 3 mesece kužku dajala frontline.


Kar se tiče postelje - moja Nely si je mojo prisvojila za svojo - dodatnih priseljencev, pa za 1x še nisem imela. Grin
Logiran
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #648 : sreda, 16.11.2005 : 12:00:51 »

Hojla!

Ja, jaz sem ti pisala in Mojca je že opravljala klice zame Smiley Res je super! Res sem se odločila za samčka ja, pa upam, da ne bodo sedaj same samičke prišle na svet Smiley No pa saj če bo drugo leto res toliko mladičkov, pa tudi ne bo prevelikega problema ane. Bi mi lahko posredovala e-mail naslove od vseh teh ljudi, če slučajno pri tebi ne pridem na vrsto.
Uf še sreča, bo zdej mami bolj vesela, ko ji bom povedala, da ne bomo tako velika družina Smiley Sej tudi sama mislim, da ne bom zdržala, da kuža nebi spal na moji postelji, sploh ker imam dvojno Smiley Ampak to moram za enkrat doma še malo pomolčati, da ju ne bo še bolj panika grabila Smiley
No sej, verjetno se bo slišalo smešno, ampak včeraj sva s fantom že pol noči ugotavljala, kakšno ime bo imel kužek Smiley Pa sem se potem spomnila, da glede na to, da je kužek rodovniški, ali mu je mogoče potem že določeno ime a kako? A je drugače kaj važno, kakšno ime ima - tuje, slovensko, čisto domače npr. Piko Smiley (ok sej to definitivno ne bo, samo za primer) ali kakšno bolj posebno npr. Zen...?

Lep pozdravček,
Špela
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #649 : sreda, 16.11.2005 : 12:04:25 »

Imena ponavadi zvere vzreditelj.
Jaz bom ko bom imela izbrano črko tudi povprašala malce kaj si želijo (razen če se odločim za kakšne tibetanske).
Drugače pa potem lahko ti kužka kličeš kakor želiš - tudi Pikec če ti je prav!

Moja je M. Madame Butterfly - kličem jo Nely.
Žal nisem našla pametne izpeljanke iz tega imena.
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #650 : sreda, 16.11.2005 : 12:11:13 »

Postelja je pa itak zakon! Grin

Tudi jaz imam dvojno - tako da je pol njene - pol moje.
Čeprav celo noč noče spat z mano - pride bolj proti jutru.

Ko pa sta dva kandidata v postelji pa se zrine v sredino - za njo je še vedno dovolj prostora. Wink
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #651 : sreda, 16.11.2005 : 12:16:58 »

Postelja je zakon, drži Wink

Špelca - vzreditelji, ki ti jih je naštela Nely, so OK. Če boš dobila mladička pri katerem od njih, jih samo poslušaj in tudi kaj vprašaj.....
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #652 : sreda, 16.11.2005 : 12:42:56 »

Spela, dobrodošla na forumu Smiley. Tu boš definitivno dobila veliko koristnih informacij! Pa upam da dobiš samčka pri Nely, ker mi je ona najbolj všeč... pa ne da mi drugi niso, ampak ona je taka čisto posebna lepotička! Pa še nekaj slikic Geri in Nely iz Črne gore:
http://geri.moj-album.com/slike/18199/421d_rSgWXHypjvo.jpg
http://geri.moj-album.com/slike/18199/ES6faCHyYXmN2JjH.jpg
http://geri.moj-album.com/slike/18199/ebIwDnWfIM5Pf1nG.jpg
pa še moja najljubša- Geri in Nely zasluženo utrujene po razstavi: http://geri.moj-album.com/slike/18199/Z4tWY62_vihAxzvt.jpg

Lp, Mojca
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #653 : sreda, 16.11.2005 : 13:05:03 »

Heeh Gery ta zadnja je pa res COOL!
Moram na spletni strani naredi eno posebno galerijo.
Nely ima že toliko prijateljev da bi jih mogla malce predstavit javnosti.

Ko bi tile hotelirji vidli te slike - joj....

V BIH sta se po postelji lovili bernardinka Bina in Nely - no v SCG pa Gery in Nely......
Upam da ne pride kateremu tole v roke - ker pol BIH in SCG - papap  Grin
Logiran
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #654 : sreda, 16.11.2005 : 13:54:52 »

He he...hotelirja bi verjetno bolj zaskrbelo, če bi bil namesto slikic en filmcek Smiley Sej zgledata na slikcah čist pridni, vzgojeni psički Smiley
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #655 : sreda, 16.11.2005 : 14:02:03 »

Špela - a ti povem skrivnost???
Filmček tud obstaja - kr 2 - PŠŠŠŠT!
(kar Gery vprašaj - in če boš pridna ti ga pokaže  Grin)

PS: nakateri bi rekli pridni in vzgojeni psički ne sodijo na posteljo  Cheesy
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #656 : sreda, 16.11.2005 : 15:53:29 »

Slikice so zelo posrecene, samo res bi se eni hotelirji zgrazali - se posebej nad kombinacijo Bina in Nely!  Cheesy

Ta zadnja pa bila lahko bila podnaslovljena - dami uzivata zasluzen pocitek.  Wink


Pa se to glede postelje in kuzkov - jaz sem se na vse kriplje trudila da bi postelja ostala samo moja, kar mi je nekaj casa uspevalo, potem pa je prisel avgustovski hlad in je bogega revcka taaako zeblo .. no, zakljucek si lahko predstavljate  Wink Saj zato jih mamo, da jih razvajamo  Cheesy


Lp, Tinkara
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #657 : sreda, 16.11.2005 : 16:00:02 »

Edino obdobje ko je ne morem prepričati za ležanje na postelji je poletje....

Drugače pa Joni kombinacija BINA - Nely zgleda takole
http://nelly.moj-album.com/album/77830/?os=77868

Logiran
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #658 : sreda, 16.11.2005 : 16:17:12 »

O hudo lepo!...kolk ima Nelly lepo družino, nič čudno, da je tudi sama taka lepotica...
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #659 : sreda, 16.11.2005 : 16:41:14 »

Jeeeej, še več ljubiteljev tibetancev!!!! Cheesy Grin No, ker sem pač jaz, jaz morem povedat, oz napisat tudi moje mnenje---  Smiley . Prvo kot prvo, TŠ-ji so izredno nezahtevni glede te nege, razen seveda pri Tibetančkih, ki ne marajo vode (Tosy, Roll Eyes ). Iz tega pa potem nastanejo tihe popevke med kopanjem... Undecided Smiley No, kot je pa že Nely napisala, se redkokdaj naredi kaka kepica snega, ko pa ta je, se pa hitro stopi, zdrobi, razčese...ali karkoli že. Drugače pa ne dajem komentarja glede postelje,  Grin, jaz osebno sem ravno dobila družinsko posteljo in kmalu jo moramo še sestaviti, hehe (hec, manjka yogi... Undecided ). No, se vsaj ne bo treba več tišat na eni tretini postelje --- jaz seveda, ker zdaj že poznam tehniko... Undecided

1. Se vležem
2. Noge oblikujem v črko O
3. Ga. Tosca pride, se raztegne med nogami in zaspi
4. Pol noči se moram zvijati, da najdem primerno pozo... Lips Sealed
5. Zbudim se poleg najbolj spočite psičke, sama sem polna podočnjakov in manjka mi energije....no comment  Grin

Potem glede imen.... Tosca je Moetica Tosca, kličemo jo pa kar Tosy ali pa tudi Tosca...odvisno... Wink Torej ima dobesedno izpeljanko iz rodovniškega imena, toda vseeno se mi zdi ime lepo... Smiley

Naj izdam skrivnost, da bi lahko iz teh naših čudovitih dogodivščin s Tibby-ji nastal roman Tibetanska ljubezen, hehe Grin

No, Nely je tako ali tako lepotica, kar je že neštetokrat skupaj z Vesno dokazala... Smiley Wink

Drugače pa tudi vse norčije in.... ni mogoče pokazati, hehe Smiley

http://tosca.moj-album.com/album/772455/?os=773582
http://tosca.moj-album.com/album/772455/?os=773643 - tole je dokaz "dirkanja"
http://tosca.moj-album.com/album/772455/?os=773548
http://tosca.moj-album.com/album/784285/?os=784360

...ahhh, ljubezen na prvi pogled.... Kiss Smiley

lp, Tosy


Logiran
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines