mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 06:35:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 233203 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #30 : petek, 20.08.2004 : 14:35:26 »

Pozdravljeni Miloš!

Sama imam tibetansko španjelko in me veseli da si se odločil za tole pasmo!
Kolikor sem jaz seznanjena naj bi v Sloveniji obstajali le rodovniški tibetanski španjeli - cena pa je 500 evrov!

Drugače pa je najboljše da se glede legla obrneš na g. Primoža Peera ti bo znal najboljše svetovati.

Drugače pa ti iz svojih izkušenj povem, da je tudi meni na začetku bilo vseeno ali je pes z rodovnikom ali brez saj sem iskala psička le za hišnega ljubljenčka - sedaj pa mi ni žal da je moja kužika z rodovnikom, ker je prav fajn it na kakšno razstavo pogledat! Grin

Aja pa bilo bi prav luštno imet novega razstavnega psička na razstavah - nas je zelo malo!

Lep pozdrav

PS: če te karkoli zanima o tej pasmi ti kr vpašaj - jaz sem čist not padla - tudi sama pa nameravam v kratkem naredit eno spletno stran o teh lepih kužkih!
Logiran
Šnofka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1


« Odgovor #31 : sobota, 21.08.2004 : 15:10:33 »

Pišem prvič in sem se tri leta matrala da sem se končno uspela registrirat na forumu Undecided .Ampak mi je končno uspelo pod vzdevkom moje hrčice!!Že eno leto se zelo zanimam za te kužke in so mi zelo zelo všeč in bi zelo rada imela tudi mladička pa upam da mi bo to do marca uspelo Cheesy.že zelo dolgo zbiram denar in mi bo do marca(mojega rojstnega dneva) verjetno uspelo.Drugače pa bi kužka imela za dobrega družabnika.Že dolgo se učim o tibetanskih španjelih in sem verjetno prebrala že vse slovenske strani na internetu kar jih je sploh gor + več kot desetkrat prebrana knjiga nega in vzgoja psa in večkot trikrat celotno pregledana in prebrana enciklopedija obe od dr. Brucea Foogla
Prosim za še in še podatkov ker me resnično zanima. Wink
Hvala in lp pozdrav od lucije Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #32 : sobota, 21.08.2004 : 20:18:52 »

HM - tudi sama sem zelo dolgo tuhtala katero pasmo vzeti - in zagotovo mi ni žal da sem pristala na tibetanskem španjelu!
Tudi sama upam da mi konec drugega leta uspe nabaviti še eno luštno samičko, da bo moja imela družbo - jaz pa še veče veselje!

To so zelo, zelo igrivi psi, malo manj poslušni (vse kar rečeš več kot 3x ni učinka) - pa kaj - jaz se ne sekiram glede tega!
V bistvu pa je pri nama zdaj po 16 mesecih ratalo tako da namesto da peljem jaz njo na sprehod - pelje ona mene! Grin
Seveda če ni dežja - ker takrat damica ne hodi po travi! Grin

Drugače pa luštno da so se ljudje začeli bolj zanimati za te kužke, ki imajo res super značaj!

Aja pa zelo imajo radi otroke!
Logiran
do-khyi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 376


« Odgovor #33 : nedelja, 22.08.2004 : 13:03:21 »

Ja, res so fajni tibetanski španjeli. Praktični in neproblematični, pa zelo simpatični. Tudi jaz ga priporočam vsakemu ljubitelju malih pasem.
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #34 : četrtek, 26.08.2004 : 14:28:46 »

Tukaj išče nov dom rodovniška tibetanska španjelka: http://www.mojpes.net/forum/index.php?board=30;action=display;threadid=2044.


Lp
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #35 : četrtek, 26.08.2004 : 15:51:24 »


...sedaj pa mi ni žal da je moja kužika z rodovnikom, ker je prav fajn it na kakšno razstavo pogledat! Grin

HAHAHAHA  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin nisi hotela sprva rodovniškega psa Huh Shocked Shocked Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Razstave te niso zanimale? Grin Grin Grin Grin Grin Uf, kako se človek hitro spremeni Wink

LP jana

P.s. Nely, jaz sem bila ista: sem vzreditelju rekla: " Ja, ja, tudi razstave bodo. Hmmm, mogoče 2 na leto... Roll Eyes Roll Eyes...in potem je svizec zavil čokolado v folijo... Roll Eyes Roll Eyes Tongue
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #36 : četrtek, 26.08.2004 : 17:51:15 »

PS: tibetanska španjelka ki iše dom - je ostala v svojem domu - če ne pa bi jo ziher jaz vzela!

Bina: sem hotela imeti nerodovniškega psa - ampak če dobro premisliš  Grin

Kar se pa.........ko sem se odločila za pasmo in povrh še za rodovniško - sem pa postala zakompliciran pacient - hvala bogu sem našla zelo dobro pasmo, ki mi 100% ugaja! In glede razstav - moji rejki sem že na začetku dala jasno vedeti, da zdaj ko vem kaj hočem, hočem dobrega psa - ker bi rada pač šla tu in tam pokukat na kakšno razstavo - no zdaj pa se je teh par razstav obrnilo v pravo mrzlico razstavljanja - zdaj pa sem skor vsak vikend nekje na razstavi - a ne BINA! (PS: upam da jo spet kam mahneva skupaj Grin )


Logiran
Rubens
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 120


« Odgovor #37 : sobota, 18.12.2004 : 12:56:18 »


Prišel je čas lepih želja in dobrih misli. Naj se vam uresničijo vse skrite želje in svet naj postane lepši in prijaznejši.......

Poln ljubezni predvsem pa zdravja  v tem adventnem času želim vsem skupaj in vam pošiljam koš  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss.........
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #38 : sobota, 18.12.2004 : 12:58:37 »

Pozdravljen Rubens dobrodošel med nami in seveda hvala za lepe želje - ki jih seveda vračamo!

A imaš mogoče tudi ti TŠ-ja?
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #39 : sobota, 18.12.2004 : 13:14:21 »

YAGO nič te več ni sem gor - a so tebi mogoče uspele slikice iz klubskega dneva? (moje so skor vse zmigane)
Saj si slikal Nely in Yaga!
Se priporočam za kakšno!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #40 : nedelja, 02.01.2005 : 14:03:43 »

Lep pozdrav vsem lastnikom Tibetanckov! Upam da ste lepo preziveli praznike!!  zanima me ena stvar...... ali bo tokrat v Ljubljani na razstavi kaksen predstavnik te pasme? Novembra sem imela namrec priloznost spoznati krasno psicko, ki me je izredno veselo pozdravila (ne glede na to da sem ji bila popolna tujka). Polizala me je po celem obrazu in mi celo zlezla v narocje!  Cheesy Neverjetno prisrcni psicki!!

lp
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #41 : nedelja, 02.01.2005 : 19:37:52 »

Ory,

lahko ti zagotovim, da boš v Ljubljani imela možnost videti kar nekaj tibetančkov Wink

Vabljena!

Lp jana
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #42 : nedelja, 02.01.2005 : 22:02:47 »

Ory a te je tale polizala?


Torej v Ljubljani bo zagotovo možnost videt tibetančke (v nedeljo je tud specialka)!
Moja Nely pa nudi zastonj lizarjenje vsem, ki jim še ni čestitala novega leta!

Novo leto smo pri nas pričakali pasje in polizano - sicer pa kdor pozna Nelly je tega že navajen!

Pa srečno 2005 vsem!

Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #43 : torek, 04.01.2005 : 15:40:39 »

Nely, ne vem tocno ce je to ta psicka (ceprav je bila enake barve), vem pa, da so lastniki imeli tudi Tibetansko mastifko. Mislim, da so bili nekje iz Celja...... v vsakem primeru pa bi rada spoznala tudi vaso Nely!  Grin

lp
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #44 : torek, 04.01.2005 : 15:49:50 »

Tibetansko španjelko in Tibetansko mastifko ima Stjepan Kalafatič iz Celja.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines