mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 06:32:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 233668 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #210 : sobota, 23.07.2005 : 19:27:27 »

Tosy dobrodošla med nami - smo te zelo veseli! Wink
Tvoja punca je pa z zadnjega legla - njeno sestrco Tiaro pa smo že nekajkrat videli (je sedaj Italjanka) - lepa črnuhinja - ni kaj!
http://nelly.moj-album.com/slike/75902/RRfzLku3wjSw4yF7.jpg

Kdaj se kaj vidimo - Trbovlje, Lendava, Ljubljana.... (več letos itak ni) - pa nas v Trbovlju ne bo - bomo takrat prek meje šarmirali  Grin

Drugače pa kr vprašaj ka te zanima - ti  bomo  pomagali po najboljših močeh!

Pa slikco kakšno prilepi da vidimo tvojo lepotičko...
A je tvoja tud črna - mislim da niso bili vsi črni - popravi me če se motim!
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #211 : sobota, 23.07.2005 : 19:28:41 »

Pa še nekaj - kaj pa je bilo narobe z ovratnico?
A ne mara razstavne vrvice?
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #212 : nedelja, 24.07.2005 : 13:10:06 »

1. Nismo dobli vrvice ( razstavne ) Cry
2. Mislim da gremo v Lendavo
3. Toska je zelo podobna tvoji na slikici Cool
4. pol je blo sobeljevih, pol pa črnih Smiley


Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #213 : nedelja, 24.07.2005 : 15:13:42 »

Ni kaj sem gledla tvoj album.Prava lepotička je ta tvoja Nely.Bi vprašala če lahko poveš kda so že te razstave? Tongue S Tosco se bota pa še mogoče srečali  Smiley Koliko je Zdaj stara Nely? Sej verjetno na prejšnih straneh piše ampak zdajle nimam časa.  sram Slikice pa mi ne grejo najboljši od rok (da jih gr spravim).Pa to ni zadno leglo še eno je blo maja.Toska je 118 eno psičko iz tistega legla smo pa na morju srečali (Lh-amo (lamo)) pa je 129. Tk da se kr hitro "redijo"  Roll Eyes Upam da se srečamo Cool

Lp, od Lucy in speče Tosce Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #214 : nedelja, 24.07.2005 : 16:39:21 »

Hvala za komplimente! Wink
Nely je bila marca stara 2 leti!

A si ziher da ni bilo tole zadnje leglo - tisto maja se je ponesrečilo na žalost!
No pol sem si pa prav zapomnila da je bilo nekaj črnuhcev in nekaj sobolčkov - škoda da še ni bil kak tak podoben mamici Sony- je prečudovit primerek TŠ-ja.

Drugače pa ni panike če nimate razstavne vrvice - se jo da dobiti prav na vsaki razstavi!
Trbovlje je 28.8, Lendava pa 18.9 (če potrebuješ prijavnico jo najdeš na straneh kinološke zveze)
Nas na ta prvi razstavi ne bo - v Lendavo pa ziher pridemo!
S kje pa sta vidve?
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #215 : nedelja, 24.07.2005 : 18:41:41 »

Tisto maja je blo v Novi Gorici ni blo od Maje Korošec.Pa so ble štiri punce v leglu Cheesy Mogoče bomo mi kr na obojno prišli (Trbovlje, Lendava)še ne vem ko so ful ugodni datumi.Ja mamca je čuduvite barve pa ful cukrček. Ko smo prišli nas je prišla povohat pa se mal počohat pol pa nas je že prav "pospremla" do tamalih knedlijev. Cool Aja. A si že vidle kako TŠ-jko po imenu Tobia? Je tut Toscina sestrica.Za ostale me pa mal peša spomin. Pa Tare ni blo v leglu. Sem malo razmišlala.Midve s Tosco sma pa tam blizu Slovenj Gradca v Mislinji tam blizu.Kdaj je Nely rojena? (marca) Ko js sem 15 Grin Cheesy Tongue


Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #216 : nedelja, 24.07.2005 : 22:12:34 »

Nely je 8.marec!
Tiara je iz legla Sony in Calipso - to je iz prvega legla Sony - saj kolk vem je to bilo do zdaj njeno prvo leglo in če je mami tvoje Sony pol sta ziher sestrce.  (mogoče pa sem tud pobrkala)
Govorim pa o zadnjih leglih lanskega leta - ker letos jih je bilo že kr nekaj......

Drugače pa ti kr pojdi kaj pogledat na razstave - ti je to idealn čas da neredite mladinski šampionat.
Če greste v Trbolje + Lendava in novembra Ljubljana in če na vsaki razstavi dobite PRM lahko zaključite, saj potrebujete le 3 PRM (prvak mladih) - pa še Lendava je mednarodna - tako da imate idealne možnosti da zaključite.
Pa kolk sem zdaj hodla po Slo razstavah ni v razredu mladih nobene samičke.....tako da boste po vsej verjetnosti sami...

HEHE - tud midve sva se par mesecev nazaj šetale po SG....

Drugače pa v profilu je od Nely web page pa lahko brskaš ....(sicer za 1x samo v AN - ko bo čas usposobimo tud v SLO, CRO) Wink

Zdaj se nam nekak ne mudi - imava po razstavljanju malo pavzice - čeprav me že mika da bi kam pobegnila na kakšno razstavico! Cheesy
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #217 : nedelja, 24.07.2005 : 22:22:03 »

Če se moja mala ne bo gonla Tongue pole grema na oba al pa celo na vse tri. Sem že skopirala prijavnici pa bi te vprašala ko piše Velikost:
1.k...
2.mali
3.Toy kodri....
in tk naprej a dam križec pri mali ali pritlikavi? sram
Pa kaj je ta razstava OTROK IN PES?
Poleg tega pa nisi nič pobrklala ker imaš popolnoma prav. Jutri al pa mal kasneje bom pa limala gr slikice tk da....boš vidla kaki lubi... Kiss Cheesy Grin Wink Cool Roll Eyes
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #218 : nedelja, 24.07.2005 : 23:03:32 »

Ja slikce od cukrčka - komaj čakam!
Meni ni jasno kako se bom lahko ločla od malih kepic ko jih bo Nely imela!

Drugače pa piši na prijavnice MALI!
Otrok in pes pa je ko otroci tekmujejo v razstavljanju.
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #219 : ponedeljek, 25.07.2005 : 10:11:17 »

Ja, danes popoldan upam, da bodo slikice gr.Kaki mali cotek....ahhhhhhhh Grin :DPa če bosta prišle na razstavo v Lendavi komaj čakam ,da bom v živo vidla Nely. Tongue  8)ZA Ljubljano pa na kzs še sploh ne piše al pa nisem vidla.Danes grem malo nakupovat in grem za Tosco kupit(končno) razstavno vrvico.Smo jo naračli in jo majo(posebej za male pasme. Ja res maš čisto prav ker sem šla gledat v rodovnik mamica je Rombon Sonam Chotu očka pa Beq...Calypso. Pa Sony je zdaj pri njenih 3 letih res mela prvič leglo ja.A rok prijave je pri Trbovljah že poteku? Ko gr piše do 12.8 pol pa cena do 14.7...?

No da ti ne bom preveč tečnarla... Roll Eyes Tongue


Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #220 : ponedeljek, 25.07.2005 : 10:49:57 »

Hahah - sem vedla da si ti malo zamešala in da je to bilo zagotovo prvo leglo od Sony....
Ni panike...
Pa še par strani nazaj je nekaj linkov kjer lahko vidiš Calypsota...

Na prijavi ti vedno piše zadnji rok prijave - torej tega datuma ne smeš zamuditi - drugače te ne vpišejo v katalog in ne moreš nastopat!
Tam ko pa ti pišejo roki plačila - to so cenjši in dražji - plačaš lahko tudi na sami razstavi (če boš dopiši na prijavnico) - je pa malenkost dražje!
K prijavi ne pozabi priložiti kopije rodovnika!

Drugače pa če boš hodila kaj po Mariboru kr pokliči pa gremo na kak sprehod - če ne prej pa se vidimo v Lendavi!
Lahko gremo tudi skupaj - če ti je.....


Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #221 : ponedeljek, 25.07.2005 : 12:03:40 »

Tosy drugače pa Yako ki je tudi prisoten v tej temi ima samčka - tvoja lepotička in Yago imata istega očeta - tako da imata skupne koreninine Wink
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #222 : ponedeljek, 25.07.2005 : 12:48:04 »

O super, se nekdo ki bo kaj napisal v to temo, sicer piseva samo midva z nely; no nely se micken vec  Grin
Moras pa res dati slikice gor, da vidim polsestrco od moje mrcine, pa ce si hoces ogledat yagota, gres lahko na yago.moj-album.com, pa je tam kar nekaj slikic  Wink Tud nely na ene parih ko se jezi na yagota. Yago jo pa ma tako rad  Smiley

Pozdravcek
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #223 : ponedeljek, 25.07.2005 : 12:52:48 »

To je pa krasno. Aja ti verjotno misliš Yago ne Yako ane? Cheesy Wink Grin Glih sem prišla in sem kupla eno krasno vrvico sm se mi zdi za moje pojme mogoč malo predebela.A ti si torej v Mariboru... Tongue Grin Tk da smo kr blizu...no ::)Pri kejkih mesecih je šla Nely prvič na razstavo? Pa prio kejkih mescih se je prvič gonla? Roll Eyes Cool Smiley

Yago no super da si se še ti oglasil.Tosca pa obožuje samčke(in samičke...če ne še bolj Tongue)Bi čist ponorela če bi srečala Nely al pa Yagota Cheesy Grin

Odpišita
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #224 : ponedeljek, 25.07.2005 : 12:54:46 »

Aja, Yago pozabila sem vprašat... Lips Sealed Kdo je pa od tvojega knedla mamica? Huh
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines