mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 06:26:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 233198 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Rubens
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 120


« Odgovor #105 : ponedeljek, 10.01.2005 : 15:29:54 »


Nely, hvala, ker mi zaupaš. Res je pri meni psi živijo kot kralji. marsikateri ljudje ne živijo tako kot moji psi.

Lahko bi se zmenile za kužka, ampak obvezno samca.
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #106 : ponedeljek, 10.01.2005 : 15:32:55 »

Uf ja ti verjamem - tudi moja živi v RAJU - tako bi se lahko reklo!
Res pa je da mi denar ni nikoli predstavljal nekej bistvenega - želim si pa dobrega lastnika za kužone (pa saj to si verjetno želi vsak)!

Nič saj se vidima v LJ pa se bova mele čas naklepetati od A - Ž!

Logiran
Rubens
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 120


« Odgovor #107 : ponedeljek, 10.01.2005 : 15:51:26 »



Ok Nely, se vidiva v Ljubljani, te poiščem!!!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #108 : ponedeljek, 10.01.2005 : 19:39:41 »

Se pravi, da bodo tibetanski otročki tudi v bližnji prihodnosti  Grin. To je pa lepo slišat. Ko sem gledala  malo po internetu, sem ugotovila, da so v tujini (predvsem v ZDA) dokaj redki in da dosegajo ceno 1000 in tudi do 2000$  Shocked. To je pa kar malo pretiravanje...... sicer nisem eden od ljudi, ki bi se branili pošteno plačati za perspektiven rodovnik, ampak nekje so tudi meje  Wink. Ne vem sicer kakšne so cene pri nas (predvidevam da nekje 700Euro), ampak mladički bodo sigurno že vnaprej rezervirani  Smiley.

lp
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #109 : ponedeljek, 10.01.2005 : 20:39:27 »

Saj občasna legla so skoz v SLO!

Cene pa so zelo različne - v tujini pa vsekakor večje kot pri nas!
Primer: tudi pri maltežanih je pri nas cena od 600 v tujini pa od 1500 dalje pa tudi do 3000 (evrov seveda). In na sploh Italjani znajo imet zlo čudne cene za majhne pasme!
Sem se pogovarjala v Genovi z enim Italjanom zakaj in odkod jim takšne cene - pa je rekel da so ljudje kar lepo izenačli liro z evrov - niso se pa zavedali da je kar nekaj razlike med tema valutama - ampak kužki še vseeno grejo, če ne pri njih pa v tujino.

Drugače pa Ory se strinjam s teboj za dobrega kužka z vredu rodovnikom bi tudi jaz odštela bistveno več!


Logiran
Rubens
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 120


« Odgovor #110 : torek, 11.01.2005 : 14:34:07 »


Tibetanski otroci so zelo luštni, Nely ali imaš kakšno slikco malih Tibetančkov za na forum?
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #111 : torek, 11.01.2005 : 15:14:04 »

Imam samo tole:

Nelly še čist mala:


Prvi dan doma:


In stara kakšne 3 mesece:
 
Logiran
Rubens
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 120


« Odgovor #112 : torek, 11.01.2005 : 15:26:08 »


Nelly, ali se dajo te slikce malce povečat?
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #113 : četrtek, 24.03.2005 : 19:23:06 »

Spet se midva z Yagom po dolgem času oglašava. Treba priznat, da sem po tem slabem letu druženja s tibetančkom še bolj navdušen nad njimi kot sem bil. So pa samci precej bolj miroljubni od samic hihi, ane nelly  Wink
Yago bi namreč oblizal vsako punčiko ko pride mimo, pa mu zaenkrat še ne dovolijo kaj preveč. Si verjetno mislijo 'ja ti boš kej zelenc en'  Grin
Nelly v soboto ti prideš, ali boš manjkajoča tako kot jaz? Men je res žal da ne morm pridt, pa je precej enih obveznosti žal ravno te dni, tako da bo vzrejni opravljen šele na naslednjem pikniku.
Sicer se verjetno vidimo v Vrtojbi, upam da zopet ne bo kakšna huda konkurenca, da z Yagotam pobereva še tretji naslov mladinskega prvaka  Cool .

Se bom še kaj oglasil, do tačas pa pozdravljeni vsi ljubitelji tibetančkov.

Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #114 : četrtek, 24.03.2005 : 22:09:16 »

ČUJ TI!!!!
Moja Nelly je čist cool - je pa res da vsak bimbo pa res ne bo skakal po njej  Grin
Jah se bomo mogli zmenit ob kakšni gonitveni priliki  Grin

Hej v soboto ne smete manjkat - pol urce se še vedno najde! Cheesy
Jaz sem pa Nelly obljubila da pride ljubček, da ga spet lahko malo nadere!
(sem glih zadnjič gledala filmček z zadnjega klubskega dneva ko je bila ravno pravšnje naspidirana na ubogega revčka - ta pa kr ni odnehal! - pošlji svoj mail, pa ti pošljem tale filmček)!

Drugače pa v Vrtobi tudi mi ne bomo manjkali!
Pa nič bat - mladih samčkov po vsej verjetnosti ne bo in je še zadnji PRM zagotovo vajin - tako da vsi forumci vabljeni v krog tibetančkov v Vrtojbi - YAGO časti pijačo, ker proslavlja naslov mladinskega prvaka v lepoti -hihih Wink Grin

Glede tvojega forumskega oglašanja v tej temi pa ti prav nič ne verjamemo!
Si prepogosto tukaj!!! Tongue
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #115 : četrtek, 24.03.2005 : 22:40:28 »

Kaj mi ne verjamete glede mojega forumskega oglašanja  Huh

Hehe, sej nism reku da ni kul, ampak sam da je moj yago bolj uglajen   Sevede je tud nelika cukrcek, sej keri tibetanček pa ni, jst ga še nisem srečal.

Filmčk, uuu, ja pošl, mail maš v mojem profilu, revček pa yago prav nič ni  Angry , nja, je pa vztrajen, oja, to pa je, smo mel zadnjič enotedenski obisk z dvema mešančkoma xxx terier/jazbečar, en ravno tolko velik ko yago, en pa za 2/3 yagota, seveda je moral bit taglavn ravno najmanjši, yagotu pa seveda nič jasno. Haha, ampak ga je po enem tednu teroriziranja yago že znal popolnoma oviti okoli, no, šape, na koncu se mu je že umikal (pa ne yago njemu).

To soboto sem na vse načine hotel nekje najti un košček časa pa žal ne bo šlo, glej da vse poslikaš pa pošlješ potem kakšno fotko.

p.s. bomo pa še vidli kateri bimbo bo prej ko slej skakal po nely
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #116 : četrtek, 24.03.2005 : 22:51:33 »

Ne o oglašanju na forumu ti vsaj jaz ne verjamem!
Mogoče še danes-  potem pa za par mesecev zatišje!

Hja YAGO uglajen - saj je - samo ga pa matra tale njegova poberteta ko šus...

HM je pa dolgo rabil (1 teden) da je postal glavni - Nelly takoj da vedeti kdo je glavni pri naši hiši!!!
Pa tudi nasploh je rada vedno glavna - da bi ji velik pes bil ovira pri njeni samozavesti - ma kaki - tud rottija in NO je že skomandirala in to takoj!

Obljubim veliko fotk z klubskega dneva - ravno zato gremo tja da se naužijem spet malo mojih cukrčkov......

Potencialnega ljubčeka ne bo tam - ŠKODA - Nelly bo prav jezna.... Angry
Pa saj bo hitro našla drugo žrtev!

Glede bimbota pa bomo res kmalu vidli - no proti koncu leta bomo že vedli zagotovo! Wink

PS. bom probala poiskat še slikce iz LJ ko smo slikali tvojega lepotca!

Se vidimo v Vrtojbi - ti pa porihtaj pobertetnika do takrat! Grin
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #117 : četrtek, 24.03.2005 : 23:00:48 »

Puberteta ga ornk daje ja, posebi ko uide mal po vasi in ugotovi, da ga je težko ujeti. Ušesa so takrat tako ali tako na paši.
Sej veš ko je, manjši ko si, večjo ihto zganjajo, uni tamali bi bil ravno primeren za nely, hihi, yago je bolj taktičen in sploh ne veš kdaj je postal glavni. Njemu se ni treba zaganjat  Cool .
K večjim pa tko al tko zlaufa sam da jih na kilometer zagleda, zadnjič je hotel naskočiti enga rottija, svojga zajca pa itak naskočuje kadar ma čas  Grin

no, zdaj se pa zopet beremo čez nekaj mesecev   (če verjameš)
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #118 : četrtek, 24.03.2005 : 23:08:32 »

HAHAHAHHAH - ej tist ta zadn stavek za razjokat smešno!
No pol mu pa še mi prinesemo (žal pač v Vrtojbo) enega zajčka za veliko noč - tale je po vsej verjetnosti že itak zdelan!!!!

Glede poslušnosti ko je kaj zanimivega pa imamo tudi mi probleme - samo jaz se potem kr vstran obrnem - rečem adijo - mala pogleda butasto (kam te greš saj nimaš kam), čez čas ugotovi da me nikjer ni - poišče primern plac in se dere kot ena zmešana baba!

PS: pošiljam še 2 kompletka slikc na mail!
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #119 : četrtek, 24.03.2005 : 23:15:54 »

A-a, zajec je še kar vzdržljiv glede na yagovo vnemo, dobil ibrkuljskega za rojstni dan, tko da bo vrtojbe verjetno še zdržal haha (je bil pa zajec že ene 5x šivan  Smiley ) .

ja sej tud pri meni včasih pomaga če se obrnem stran in stečem, če pa vid da so še drugi ljudje zraven je pa njemu gospodu tako ali tako vseeno če bi se potepal še kakšno urco .

Sicer je pa tako ali tako v izgradnji ograja tako da bo imel dovolj prostora za svoje maratone Grin .

Yago že spi, sam se mu bom pa tud kmalu pridružil. Lahko noč
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines