mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 01:12:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 300992 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1770 : ponedeljek, 17.08.2009 : 23:00:04 »

Sambeku vse najlepše in najboljše Kiss Uživaj še mnogo let!
Logiran

Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1771 : četrtek, 20.08.2009 : 13:11:27 »

Hvala vsem za čestitke!  Smiley Kiss Če sem čisto iskrena, sem se te zadnje dni prav pošteno bala za Sambeka... Že vse življenje je bolj dahav kot ne, šele zadnjih par let je priplezal na dostojnih, lepo atletskih 26,5 - 27,5 kil, po operaciji pa sem ga po nasvetu vetke uspela zredit še na 28. No, pred odhodom v Split je shujšal za kako kilo, kar mi je bilo čisto všeč, saj za njegove sklepe raje vidim, da je lepo vitek; ampak hudič se kar ni hotel ustavit  Undecided. Ko smo prišli nazaj, je še kar pomalem kopnel, tako da mi že ni bilo več všeč, prejšnji teden pa smo šli cepit Tigra in smo stehtali še Sambota pri vetu, kjer me je skoraj kap - prilezel je na impresivnih 23 kil  Shocked. Za bonus je v petek začel še driskat in potem seveda ni hotel jesti, tako da je do ponedeljka spolzel že na 22...  Undecided Zaradi vsega skupaj je jasno bil čisto brez moči in volje do česarkoli, tako da sem se res že hudo, hudo ustrašila...  Cry No, včeraj se mu je apetit povrnil, čez dan je pojedel eno hrenovko, pest briketov in več kot eno kilo puranjih želodčkov  Shocked Cheesy, pa tudi danes je že parkrat malo pomalical, tako da smo spet optimisti. Mislim, če nas rak ni pokopal, nas tudi ena prekleta vročina ne bo, a ne  Angry.

Moonbeam, hvala za pohvale  Smiley. Sambo je res zelo poseben pes in že nekaj let govorim, da je neponovljiv, 'once in a lifetime' pes in da takega ne bo več nikoli. Pa mi veliko ljudi reče, da ne morem biti tako prepričana v to, saj bom gotovo imela še veliko čudovitih psov. Že že, ampak takega kot Sambo ne bo nikoli več, v to sem 1000% prepričana. Z vsakim dnem bolj, pravzaprav.

Drugače pa ja, Tigr se je za tole fotko prav posrečeno namestil nad njegovo glavo  Smiley. Včeraj sva bila oba s fantom čisto paf, ker sva iskala Tigra in ga nisva našla nikjer, sva se že ustrašila, da je skliznil ven med odpiranjem vrat enemu, drugemu, tretjemu, petnajstemu psu  Tongue. Potem pa sem, ne vem zakaj, pogledala proti Sambotu - in videla tole  Shocked Cheesy.



Kot rečeno je bil Sambo vse življenje strasten preganjalec mačk, ko sem prinesla Tigra domov, ga je nekaj dni non stop spremljal, potem pa ga počasi začel ignorirati. Ampak da bosta pa kdaj skupaj ležala, tega pa vseeno nisem pričakovala  Cheesy. Sicer verjamem, da je Tigr prišel na lepo mehko blazinco se stisnit, pa da se Sambotu enostavno ni ljubilo vstati, ampak vseeno. Posrečeni kosmatinci.

Pa še en zelo posrečen par: - http://www.youtube.com/watch?v=tG5ZOzziGyECheesy Cheesy Cheesy

Moker papi  Grin



Sambo se počuti dosti bolje, včeraj je tudi precej pojedel, danes na sprehodu je tudi že zmazal krepko malico, prvič po 3 dneh kakal, proti domu pa tudi že prav lepo kasal, tako da... Eye of a tiger!  Cool

 
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1772 : četrtek, 20.08.2009 : 14:15:42 »

Sambo le tako naprej!  Kiss Kiss On je res pes pa pol Smiley Pravi borec.

Luškane slikice  Kiss Kiss Me zanima če bi Brik bil kdaj takle z muco  Grin Grin Grin Grin
Logiran
Chipa
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


« Odgovor #1773 : četrtek, 27.08.2009 : 13:13:52 »




Hrvatski klubu belgijskih ovčara započinje drugi dio sezone treninga u športskoj radnoj kinologiji u nedjelju 30. kolovoza 2009. godine.

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1774 : petek, 11.09.2009 : 22:31:45 »

Saj ne vem, kaj naj rečem, ampak sem tako žalostna  Cry

Drži se Urša Cry
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1775 : petek, 11.09.2009 : 22:33:56 »

 Huh Cry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1776 : petek, 11.09.2009 : 22:40:16 »

Saj ne vem, kaj naj rečem, ampak sem tako žalostna Cry

Drži se Urša Cry

Zakaj si žalostna? A se je kaj zgodilo?  sram
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1777 : petek, 11.09.2009 : 22:45:35 »

Citat
travel safe, my dearest friend... Thank you for sharing your life with me. Now watch over me like you always did and give me the strenght to survive this...

 Cry Cry Cry pogrešali ga bomo Cry fejst  Cry
Logiran

nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1778 : petek, 11.09.2009 : 22:49:04 »

Moje sožalje Urša..  Cry Cry Cry

Uživaj Samo!  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1779 : petek, 11.09.2009 : 22:49:29 »

 Cry Cry Cry Pa ne no  Cry Cry Cry
 
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1780 : petek, 11.09.2009 : 23:15:22 »

Moje sožalje...  Cry Cry Cry Cry Vsi ga pogrešamo, kako ga moraš šele ti. Upam da se ima lepo na drugi strani...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1781 : sobota, 12.09.2009 : 18:43:27 »

Sožalje Cry
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1782 : nedelja, 13.09.2009 : 12:54:27 »

Hvala vsem... Trenutno mi ni za živet, hodim naokrog z njegovim povodcem in ne upam iz enega konca hiše na drugega, ker ga za vsakim vogalom pričakujem, da leži na tleh...  Sad Vsakič, ko vidim njegovo ime napisano, planem v jok, z vsakim sožaljem se še bolj zavem, da ga ni in ga ne bo več nazaj... Bil je edinstven, legenda, in vesela sem, da je očaral toliko ljudi. Verjamem, da se bom zamotila z Nordom in da mi bojo novi izzivi z njim kmalu v veselje, ampak trenutno me vse skupaj tako boli, da bi ga najraje dala stran...

Vedela sem, da bo ta čas kmalu prišel, vseeno pa to ne zmanjša bolečine. Vem tudi, da druge možnosti ni bilo, v soboto ponoči sem mu povedala, da je bil fantastičen, da pa se mu ni treba več boriti zame, naj se odloči sam. Od takrat naprej je imel sicer bolj svetle trenutke kot prejšnje dni, a to so bili tisti redki trenutki, generalno stanje pa je bilo slabše... V pon smo šli k vetu in glede na krvno sliko in druge okoliščine so bile napovedi naravnost grozljive. Zadnji teden smo izkoristili maksimalno; vsak dan smo se odpeljali na izletek, teh sprehodov se je vidno razveselil, zadnje dni sem spekla tono palačink in skuhala več kil gresa z vmešanimi briketi - to dvoje je bilo namreč edino, kar je zadnji teden jedel. Nazadnje sem spala v ponedeljek, ko sem se tistih par ur živčno premetavala v postelji, potem sem se preselila na armafleks in Sambota božala do jutra, gledala slike z njim... Hotela sem izkoristiti vsako sekundo, ki nama je še ostala. Na koncu se mu je zadnjo uro stanje poslabšalo, tako da bi bilo vsako odlašanje trpljenje za vse. Odpeljali smo se k vetu, ki ga poznamo in cenimo, s sabo vzeli Sambotovo ležišče in na njem je v mojem objemu zaspal. Večkrat sem mu povedala, da je najboljši, najpametnejši, najlepši, se mu zahvalila za vse, kar mi je dal, mu povedala, da je zmagal vse, razen tega. Mu naročila, naj pozdravi vse, ki smo jih imeli radi... Skoraj pol ure sem jokala v njegovo grivo, preden sem se lahko ločila od njega...  Cry


Po petih nočeh brez ene cele ure spanja ter vsem stresu sem včeraj imela komaj dovolj moči, da sem si približno poščetkala zobe. Norda sem se danes dotaknila po dveh dneh, upam, da me čimprej mine, ker si tega ne zasluži, a kaj, ko tako boli....

Sambo je zdaj bolje, nič več ga ne boli, normalno diha in spet lahko teče in rjove. Hudo je nam, ki ostajamo za njim. Pozitivec, kot je bil, pa bi gotovo raje videl, da slavimo njegovo super življenje, namesto da objokujemo njegovo slovo. Trenutno niti približno nisem v fazi, ko bi to zmogla z vsem srcem, nekoč pa najbrž bom. Vseeno pa se je lepo spomniti vseh čudovitih trenutkov, ki jih je podaril meni in drugim. Osvojil je več dvatisočakov, se preigral nešteto ur s prijateljem Orkom, Pana naučil dvigniti nogo, veselo pasel Klarka; veste, od kod stil žerjava v filmu Karate Kid? Jaz vem, zaradi Sambota, jasno. Nekoč sva se sprehajala blizu zooja, Sambo je stekel k 'čaplji', ki ni poletela stran, kot običajno čaplje počnejo, pač pa je priskakljala bližje. Ko je 'čaplja' dvignila eno nogo in razširila krila, sem videla, da to ni čaplja, pač pa afriški pavji žerjav, ki si je želel nafiletirati Sambota. Ta je ugotovil, da je Big Bird prav zabaven, skakal je okrog njega, bevskal vanj in se z njim zabaval skoraj pol ure. Če ne bi bilo Sambota, ne bi vedela, da imaš lahko ponoči nekaj metrov dolgo senco... Toliko je stvari, ki sem jih doživela s Sambotom in zaradi njega... Za tako izjemno bitje, kot je bil on, tudi 30 let ne bi bilo dovolj. Hvaležna pa sem za vsak trenutek z njim in upam, da je tudi njemu bilo tako lepo kot meni.

Hvala za vse, Sambek, in hvala vsem, ki ste ga imeli radi.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.343


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1783 : nedelja, 13.09.2009 : 13:14:04 »

Bambi, zagotovo je zdaj in se bo nekaj casa hudo, prehudo ... za tebe in za vse bliznje.
Vendar bo pocasi prisel cas, ko bos vsak dan pomislila nanj samo z veseljem, ker je delil zivljenje in trenutke s teboj in ti z njim, pa tudi vsi boji, ki sta jih ob bolezni skupaj bojevala, bodo kot dragocena izkusnja in ne kot neizogibna pot h koncu.
Manjka Sambo, zagotovo manjka in te praznine ne zapolni noben drug kosmatinec, temvec si bo tudi tvoj Nord pocasi izboril svoj koticek ob Sambovem. Zelim vama, da bi bilo to kmalu.

V spominu na Črno smrt, kot sem jo poznala, ti izrekam sozalje. Vesela sem, da ostaja tukaj veliko zapisov o vajinih skupnih dozivetjih in upam, da bos kmalu zbrala moci in delila z nami pustolovscine z Nordom.
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1784 : nedelja, 13.09.2009 : 13:44:42 »

Urska, nisem veliko bolje kot ti zdajle, tako, da ti ne znam nic pametnega napisat. Se pa zahvaljujem Sambu, da je bil tak kavalir, da ni pojedel moje Bagice. Kiss Pa Kaja ga je zdaj sigurno poiskala...je imela rada velike in crne. Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran

Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines