mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 18:00:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet tekmovanj  |  Tema: LURE COURSING
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: LURE COURSING  (Prebrano 123568 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #45 : ponedeljek, 25.04.2005 : 12:45:05 »

hehehe, mu že celo dopoldne prenašam vaše pohvale. Zdaj pa nisem več čisto prepričana, če me bo sploh še hotel pozdravit, ko pridem domov - ker bo tako VIP  Grin  Grin  Grin
Roko na srce, če psi ne bi uživali kot so, tudi slike ne bi  tako dobro izpadle.

Moram priznati, da me je tale coursing čisto prevzel, sploh zaradi prekrasnih psov, čistega užitka ob gledanju in dobre družbe. Upam, da se kmalu spet srečamo.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #46 : ponedeljek, 25.04.2005 : 15:58:58 »

ponovno zavidam vsem tak dan...

srcno upam, da prihodnjic ne bom imel delavnih sobot, razstav oz. drugih pomembnih stvari, saj je zame coursing najboljsa simulacija narave, kjer psi resnicno prikazejo svoje sposobnosti, zdravje in kondicijo.

slike so pa svoje poglevje. cestitam!

k.
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #47 : ponedeljek, 25.04.2005 : 19:51:20 »

Ker sem se rodila z malimi nogami  Roll Eyes,sem se na coursingu osredotočila na slikanje lastnikov psov in na pse v "mirovanju".  Wink
Oglejte si slike in uživajte, tako kot smo mi.... Cheesy


                  http://jimm.moj-album.com/album/349441/   


Lp M
Logiran
samo123
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #48 : ponedeljek, 25.04.2005 : 20:51:26 »

Pozdrav vsem , torej, coursing je naso grejico popolnoma navdusil, midva pa sva vesela, da sva srecala tako fajn ljudi in ze vsi komaj cakamo na naslednji lov "repa". Se enkrat hvala in pohvale vsem organizatorjem. Fotke so fenomenalne, Kocevje je se vedno prekrasno in druzba super.
Logiran
ninochkas
midi
**
Sporočil: 51


« Odgovor #49 : torek, 26.04.2005 : 09:16:40 »

Hojla !

Hvala vsem, ki ste pripomogli k resnično super dnevu ! in sploh vseh fotografom, ki so kljub vetru vstrajali na svojih mestih - fotografije so resnično FANTASTIČNE !. Vesela sem, da smo ponovno "zastrupili" nekaj psov in lastnikov za coursing :-). Roll Eyes

Novo vabilo za druženje pa lahko pričakujete čez kakšen mesec .....

Se slišimo, 

lepo se imejete čez praznike in lp,

Andreja
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #50 : torek, 26.04.2005 : 11:48:55 »

Še glas iz naše strani, uživali smo vsi trije, predvsem pa je užival kevin. Pa še tolko lepih punc je spoznal, da mi je na poti domov skoraj hvala rekel Wink
Res lep dan Cheesy

Fotke so pa res krasne, bravo vsi, sploh pa bravo Blaž
Logiran
ninochkas
midi
**
Sporočil: 51


« Odgovor #51 : petek, 27.05.2005 : 15:01:29 »

PONOVNO IMAMO ZA VAS POVABILO in upamo, da pridete  Cheesy lep vikend, Andreja Wink

VABILO NA COURSING IN PIKNIK
rezervirajte datum v NEDELJO 12.6.2005


Spoštovani prijatelji in ljubitelji hrtov !

Glede na to, da je zadnji coursing pustil nepozaben vtis tako pri pasjih tekačih, kot njihovih lastnikih, smo se odločili da pred poletno vročimo priredimo še eno srečanje in ga združimo s piknikom.

Ponovno  vas vabimo v Trubarjevo deželo, natančneja v vas ŽAGA, nekaj kilometrov oddaljeno od Velikih Lašč.

Dobimo se v NEDELJO, 12.06.2005 na travniku pod hišo, ki stoji na naslovu ŽAGA 5.
S seboj prinesite stole, šotore – prostor na robu gozda in ob potoku je rezerviran samo za nas :-) in preživite v prijetni družbi nepozabno nedeljo.

Ko nas najdete?
Peljete se iz Ljubljane po cesti za Kočevje. Ko prispete v Velike Lašče, boste malo naprej od Levstikovega doma ( ki ga imate na desni strani ), zavili na  DESNO – sledite namreč tabli za vas KARLOVICA in NOVA VAS. Nato se peljete vseskozi naravnost in sledite smerokazom za prej omenjeni vasi. Ko boste pripeli v vas KARLOVICA, vas bo cesta peljala po blagem levem ovinku mimo gasilskega doma čez majhen hribček. Tako se boste spustili v dolino, kjer boste najprej pripeljali v vas PREDŽAGA, nato pa v vas ŽAGA.  Orientacija vam je nova hiša na levi strani, pod katero se odpira dolina in tukaj smo mi . Vse skupaj je dobrih 35 km iz Ljubljane.

POMEMBNO!!!

Pričetek: ob 10.00
Cena coursinga: 500 sit za člane kluba in 1.500 za nečlane kluba
Cena piknika: 1000 sit po osebi ( vključen pečen odojek, solatni bar,..... hrana :-)  pijača ni všteta v ceno.

OBVEZNA PRIJAVA na e – mail andrejanovak@hotmail.com oz. tel. 070 707 271.

Vse obiskovalce prosimo, da se bodo na vadbišču držali pravil, saj bomo le tako uspešno izpeljali prireditev v naše skupno zadovoljstvo!

Slovenski klub za hrte

Ljubljana, 26.05.2005

Logiran
ninochkas
midi
**
Sporočil: 51


« Odgovor #52 : četrtek, 09.06.2005 : 15:43:12 »

Pozdravljeni,

Glede na izredne okoliščine ( zaradi izredno nizkih temperatur za ta letni čas in slabega vremena, teren za coursing ni pokošen ) in izredno slabe vremenske prognoze za nedeljo 12.6. smo primorani COURSING s piknikom prestaviti za 14 dni - na vikend 25  ali 26.6.2005 - NATANČEN DATUM BO ZNAN NASLEDNJI TEDEN.

Hvala za razumevanje :-)

 lp

ANDREJA NOVAK

SLOVENSKI KLUB ZA HRTE
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #53 : petek, 10.06.2005 : 12:53:23 »

In medtem, ko ves svet trepeta pred napovedanimi hudimi vročinskimi vali, o katerih so se razpisali prav vsi časopisi, ki dajo kaj nase, se v mali deželici na sončni strani Alp, bojujemo z zmrzaljo in strahom, da nam psiči ne bodo utrpeli omrzlin in pljučnice.  Grin  Grin  Grin Khmm, res smo nekaj posebnega  Roll Eyes  Roll Eyes
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
ninochkas
midi
**
Sporočil: 51


« Odgovor #54 : ponedeljek, 20.06.2005 : 10:41:00 »

VABILO NA COURSING IN PIKNIK
rezervirajte datum v NEDELJO 26.6.2005



Spoštovani prijatelji in ljubitelji hrtov, datum za zadnji coursing in piknik pred poletjem je potrjen !

Ponovno  vas vabimo v Trubarjevo deželo, natančneja v vas ŽAGA, nekaj kilometrov oddaljeno od Velikih Lašč.

Dobimo se v NEDELJO, 26.06.2005 na travniku pod hišo, ki stoji na naslovu ŽAGA 5.
S seboj prinesite stole, šotore – prostor na robu gozda in ob potoku je rezerviran samo za nas :-) in preživite v prijetni družbi nepozabno nedeljo.

Ko nas najdete?
Peljete se iz Ljubljane po cesti za Kočevje. Ko prispete v Velike Lašče, boste malo naprej od Levstikovega doma ( ki ga imate na desni strani ), zavili na  DESNO – sledite namreč tabli za vas KARLOVICA in NOVA VAS. Nato se peljete vseskozi naravnost in sledite smerokazom za prej omenjeni vasi. Ko boste pripeli v vas KARLOVICA, vas bo cesta peljala po blagem levem ovinku mimo gasilskega doma čez majhen hribček. Tako se boste spustili v dolino, kjer boste najprej pripeljali v vas PREDŽAGA, nato pa v vas ŽAGA.  Orientacija vam je nova hiša na levi strani, pod katero se odpira dolina in tukaj smo mi . Vse skupaj je dobrih 35 km iz Ljubljane.

POMEMBNO!!!

Pričetek: ob 10.00
Cena coursinga: 500 sit za člane kluba in 1.500 za nečlane kluba
Cena piknika: 1000 sit po osebi ( vključen pečen odojek, solatni bar,..... hrana :-)  pijača ni všteta v ceno.

OBVEZNA PRIJAVA na e – mail andrejanovak@hotmail.com oz. tel. 070 707 271.

Vse obiskovalce prosimo, da se bodo na vadbišču držali pravil, saj bomo le tako uspešno izpeljali prireditev v naše skupno zadovoljstvo!

Slovenski klub za hrte

Domžale, 19. 6.2005
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #55 : ponedeljek, 20.06.2005 : 22:05:51 »

Ze drzimo pesti za lepo vreme, da bo ambient sanjski in druzba super, pa sploh ne dvomimo Grin. Kdo od forumovcev se pride s svojimi hitrimi pesjani?
Mi pripeljemo eno bokserko in eno dogo, pa da vidimo, kako jima bo slo Cheesy. Doma obe sibata kot puscici Smiley.
Logiran

babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #56 : ponedeljek, 20.06.2005 : 22:23:19 »

hrtov ne ujameta  Cool  Grin
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #57 : torek, 21.06.2005 : 09:57:19 »

Mi smo tudi bli prijavljeni, preko švrka, samo ne moremo ker se ženimo, pa tak smo se veselili, ker Uma čisto podivja, ko lahko kaj lovi, pa naj bo žogica, repek ali karkoli skratka.
Logiran
ninochkas
midi
**
Sporočil: 51


« Odgovor #58 : ponedeljek, 27.06.2005 : 16:02:31 »

No, pa smo spravili pod streho še zadnji coursing pred poletjem.... bilo je fino, dopoldne sonce, piknik in družba odlična, popoldanska ploha pa nepričakovana  Roll Eyes Bilo je kar precej mladine, ki se pripravlja na tekmovalno kariero, poleg boksarjev, borderjev, terierjev, hrtov pa smo imeli tudi perujskega golega psa.  Kakorkoli, upam, da ste vsi srečno prispeli domov, jeseni pa se zopet vidimo.

Vsi tisti, ki bi se radi udeležili coursinga v Lendavi pa predlog - naredite si kratke počitnice in ostanite v Lendavi čez vikend. Udeležite se razstave v soboto in se zabavajte na coursingu v nedeljo  Smiley
Rezervirajte si kakšen kmečki turizem ali kampirajte v kampu - za tiste, ki bodo ostali čez vikend pa pripravljamo še malo presenečenje  Cheesy. Prijavnici za razstavo in coursing sta tudi na mojpes.net - za dodatna vprašanja pa veste,kje me dobite  Wink

pa še to... Marjan je posla že prve fotografije od včeraj... HVALA !

http://www.moj-album.com/vstopnica/xehfof2awc/?stran=1

pa čim manj pasje poletje vam želim

Andreja

in Slovenski klub za hrte  Cool

Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #59 : torek, 28.06.2005 : 15:36:01 »

Mislim, da bi moj malinois bil tudi zainteresiran tekat malo okoli. Zanima me, ali se lahko to nekako trenira - da bo kuza res tekel za "zajcem", ne pa se sel igrat s drugimi psi!
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet tekmovanj  |  Tema: LURE COURSING
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines