mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 24.06.2024 : 13:44:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet tekmovanj  |  Tema: LURE COURSING
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: LURE COURSING  (Prebrano 123477 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #180 : četrtek, 18.06.2009 : 16:20:08 »

Midva z Royem bi sicer prišla sama, ker je gazda službeno odsoten, kar za Roya pomeni žuuuuuur. Grin
Če bo šlo vse po planu, se prijavim enkrat do ponedeljka.
Upam,da se ne zgubim po poti  Wink
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #181 : četrtek, 18.06.2009 : 23:42:47 »

Mi imamo tudi v planu, da pridemo, samo še logistiko za tisti dan speljemo do konca, da bova oba, ker bom sama z dvemi psi težje. Bomo se prijavili na mail pravočasno.

Mamo pa eno mešanko s hrtom (dolge noge in dolg trup jo izdajajo, značaj pa itak Roll Eyes, pa ko se ona zažene jo skoraj noben drug pes ne ujame), pa enga lovca po duši (ima huskya v sebi Tongue). Me že zdaj firbec matra kako se bosta odrezala Cheesy.
Logiran
Tisa in Loa
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 28


« Odgovor #182 : petek, 19.06.2009 : 00:18:12 »

Mamo pa eno mešanko s hrtom (dolge noge in dolg trup jo izdajajo, značaj pa itak Roll Eyes, pa ko se ona zažene jo skoraj noben drug pes ne ujame), pa enga lovca po duši (ima huskya v sebi Tongue). Me že zdaj firbec matra kako se bosta odrezala Cheesy.
uaaaa..to pa tudi mene zanima! Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #183 : petek, 19.06.2009 : 12:33:21 »

Vaba je bila takrat, ko sem jaz Xenco gnala taka, kot bi ene polivinil vrečke na trakove zrezal, drugič se mi zdi, pa da je bilo nekaj bolj nečemu kosmatemu podobnega. S tem, da se je pri meni zelo obneslo, da sem imela s sabo še Xenino "cufo" iz špage, saj je pravi terier, kar pomeni, da se žur (beri ubijanje in cufanje) začne šele, ko je "plen" (vlečka) ujet, oz. ko se ustavi. Tako sem s tem čakala v cilju in ko se je zadeva ustavila, ona seveda hopla nanjo, izgnat vraga ven Wink, pa sem jo takoj preusmerila naprej, na to njeno cufo, ki sem jo držala v roki. Sem mislila, da mi bo roko izpulila. Smiley Lubica moja. Kiss

Katarina
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #184 : petek, 19.06.2009 : 12:37:11 »

Meni ni niti na pamet padlo,da se zadeva tudi ustavi-kar po domače pomeni "navali" narode.
Bo treba res eno diverzantsko akcijo užgat.
Še dobro,da te imamo, Xena  Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #185 : petek, 19.06.2009 : 13:08:20 »

hehe, jaz sem zdaj spet tolk noter padla, da bom šla bo moje kar sama laufat, saj ni panike - črna, razkuštrana, "pasja"itak, tudi ugriz ni slab. Grin Grin

Morda se res vidimo!

Katarina
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #186 : petek, 19.06.2009 : 13:15:25 »

 Grin Grin Grin Xena, res pridi, nam boš dajala napotke Wink!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #187 : petek, 19.06.2009 : 13:21:08 »

Meni se pa zdi, da Flip ne bo zelel letet za tole nic kaj zanimivo vabo, ker ne civka  Roll Eyes. Po mojem bo skocil par korakov in se ustavil. Ce bi pes letel pred njem bi mogoce slo    Tongue

Xena, ti bos saj letela za vabo  Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #188 : petek, 19.06.2009 : 13:39:52 »

Pridem, boste imeli TEAM MENEĐERJA!!

Moonbeam, ne bodi skeptična - tko sem tudi jaz mislila, ko sem Xeno prvič peljala - ampak ko ji je un pred nosom pomahal s tistim šavjem in ko je tisto šavje potem odšibalo na zajli, je pa speljala kot formula 1! Pa ta zajla, ki vleče to šavje, oddaja en tak sssskkkk  zvok, da psi, potem ko enkrat probajo, znorijo že, ko ga slišijo.

To mašino smo si enkrat sposodili na Krimu, oz. smo jih prosili, da jo pridejo k nam zalaufat (smo imele neke vrste dan odprtih vrat) in jaz sem prišla na vadišče, ko je zadeva že laufala. Sem dala Xeno iz avta in je takoj zaslišala tisto ssssikanje, sem mislila, da se ji zmeša od sreće, je cepetala kot en majhen otrok.  Eh, res škoda, ker je že seniorka. Undecided

Katarina

P.s. Drejči, če v teh svojih zgodbah kakega kozla ustrelim, me prosim popravi, da ne bom kake napačne vere učila. Roll Eyes Smiley

Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #189 : petek, 19.06.2009 : 14:25:51 »

Xena, je cisto O.K.
Ko berem poste vas, ki coursinga se niste spoznali, me malo prime nostalgija na case, ko sem jaz takole cincala, ker sem mislila, da bo Anuk naredil vse, le za tisto posastko ne bo tekel.  Grin Grin Pa smo sli in je tekel, se vec, postal je cisto zasvojen s coursingom. Za Sio pa sem mislila, da bo nasa mala zver razcefrala tiste trakove, samo da se ustavijo... no, pa sem se ustela  Grin ker ona to razume kot en samo najin sprehod pred gledalstvom.
Zame je coursing vedno znova en tak prav poseben dogodek, ker ni nikjer nobene naglice (razen na progi, ce na njej ni Sia), ljudje in psi so sprosceni... v glavnem, name deluje zelo pomirjujoce.

Vidim, da se ze pridno prijavljate na mail, ki je naveden pri prijavi in tudi sprasujete.

Nekaj odgovorov bom dala kar tukaj, ostali jih dobite po mailu.

Trening je napovedan relativno zgodaj ravno zaradi tega, da bomo čimprej zaključili in se skrili v senco se preden bo sonce konkretno pripalilo. Okoli 11.00 ure bo ze vse zakljuceno.

Vse, ki mislite priti (tudi obiskovalci) pa prosim, da sporocite, ce boste jedli pri kmeckem turizmu, da bo gospodinja vedela za priblizno stevilo ljudi, ki bodo probali njene dobrote. Morate pa vedeti, da to ni osterija "ala card" ampak se da dobit kar gospodinja naredi. Navedite le ali zelite mesni ali vegetirajnski obrok.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #190 : petek, 19.06.2009 : 14:44:25 »

No, potem bom pa Flipa tudi prijavila Smiley. Ne vem sicer kaj bo nas norc rekel na vse to, ali bo tekel naprej, nazaj, levo, desno, pa vseeno  Grin. Se vidimo v cetrtek  Cool
Logiran
Tisa in Loa
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 28


« Odgovor #191 : petek, 19.06.2009 : 14:51:32 »

Zame je coursing vedno znova en tak prav poseben dogodek, ker ni nikjer nobene naglice (razen na progi, ce na njej ni Sia), ljudje in psi so sprosceni... v glavnem, name deluje zelo pomirjujoce.

Meni se to tudi ful dopade. Sami prijazni lastniki in kužki, nobene napetosti, tekmovalnosti, sproščeno vzdušje, nekateri psički se igrajo in lovijo med sabo (pred oz. po tekih)... Čisto drugo kot na razstavah. Tongue Meni in Loi je ful fajn in bova hodili, dokler bo ona lahko tekla. Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #192 : petek, 19.06.2009 : 15:06:23 »

Juhej, azilaši se že zbiramo, beri grupiramo! Smiley Cool

Katarina
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #193 : petek, 19.06.2009 : 17:22:00 »

Babe nore!  Cheesy  Grin
Mi tudi pridemo. Ste naju čist' zakurile, Donu pa še N-Č jasno.  Roll Eyes

(po mailu se pa zvečer prijavim...)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #194 : petek, 19.06.2009 : 22:10:45 »

Tole bi pa tudi jaz probala s Cockto. Se mi zdi, da je ona po duši hrt - dolge noge ima pa tudi. Kadar se ji zmeša, teče kot sneta skira! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet tekmovanj  |  Tema: LURE COURSING
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines