mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 22.08.2024 : 22:24:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hja...
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Hja...  (Prebrano 40475 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #60 : četrtek, 10.05.2007 : 13:15:28 »

No evo, problemov je zelo malo, če je volja dovolj močna.

Predno določimo termin za sestanek pa predlagam, da počakamo na Gibonnijev odziv Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #61 : četrtek, 10.05.2007 : 13:17:33 »

Odziv  Shocked? Na to je čakal celo življenje  Grin, kaj ne veš... ej, mal se hecam.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #62 : četrtek, 10.05.2007 : 13:17:47 »

Hm... zakaj ne bi šlo z njim? Zakaj ne bi šlo s komer koli pravzaprav? Seveda da gre... Tongue
Itak!  Smiley

Če si sposodim misel Wlata Disneya:

Get a good idea and stay with it. Dog it, and work it until it's done and done right.

Wink
 Smetka, ena "spešlzdravilnavaja", ki jo je priporočljivo izvajat ob navalu besedičenja (različnih sort) drugih osebkov:  
Res pomaga! Wink
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #63 : četrtek, 10.05.2007 : 13:23:44 »

 Cheesy Sleepy ti maš pa tudi dobre. Me res nasmeješ  Grin Grin
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #64 : četrtek, 10.05.2007 : 13:27:23 »

Saj, zato naj bi pa karkoli že organizirali tisti, ki to obvladajo. Saj se nič ne skriva... pred kakršno koli inšpekcijo. A kdo kaj slabega misli, dela...?

Sploh ne gre za to. Smetka, v 1 mesecu ti organiziram dobrodelni koncert skupine Dori (zaščitnikov župnika Dorija iz Berlina) v zastonj dvorani Tri lilije v Laškem ali pa ti organiziram tekmo med  rokometno reprezentanco Slovenije in njihovimi košarkarskimi kolegi. In lahko si prepričana, da bo dvorana s 4000 sedeži pokala po šivih, pa tudi če bi bila vstopnica 25 EUR. Jaz sem samo hotela opozoriti na druge stvari, ki so povezane z birokracijo in davkarijo kadar gre za javne prireditve in so veliko bolj zoprne kot sama organizacija. In nihče ni rekel, da se kaj skriva ali dela narobe.
Bom zdaj nehala blebetati.
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #65 : četrtek, 10.05.2007 : 13:31:40 »

Odziv Shocked? Na to je čakal celo življenje Grin, kaj ne veš...
vem, vem... samo tako dolgo smo se obirali, da lahko, da je že malo zasurlil in se bo mogoče pustil še malo prositi Roll Eyes

Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #66 : četrtek, 10.05.2007 : 13:35:30 »

Itak!  Smiley

Če si sposodim misel Wlata Disneya:

Get a good idea and stay with it. Dog it, and work it until it's done and done right.

Wink
 Smetka, ena "spešlzdravilnavaja", ki jo je priporočljivo izvajat ob navalu besedičenja (različnih sort) drugih osebkov: 
Res pomaga! Wink
Sleepy tale rek in tvoja vaja pa bosta naš moto dokler ne izpeljemo koncerta Cheesy
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #67 : četrtek, 10.05.2007 : 13:46:59 »

 Grin Cool!  Grin Jaz bom z vami bolj v mislih (pa sej pozitivna energija tudi nekaj šteje, a ne?  Roll Eyes ), pa sem pa tja bom pripopala kašen rek, da vam ne pride na misel se ustavit  Wink Za kaj več žal (razen kašno malenkost ali kašen odgovor na kašno vprašanje) nimam časa  Undecided

Pa za spodbudo še eden, se mi zdi da tudi od Disneya, nisem pa ziher
what your mind can concive you can achive  Smiley
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #68 : četrtek, 10.05.2007 : 14:16:50 »

Tako jaz sem se pogovarjala z gospodom managerjem, ki pravi sledeče  Sad : Gibonni dela v LJ in MB samo letne koncerte z gosti, iz tega razloga mi je povedal, da odpadeta in LJ in MB, ne glede na katerem prizorišču. To je pač neka njegova poteza. Če se dogovorimo za kateri drugi manjši kraj, bi se morda dalo kaj pogovarjat in ga lahko še pokličem, le v Križanke in MB noče, ker je sam manager želel v juniju naredit koncert v Križankah in ni pristal. Torej kaj zdaj? Kje je v vaši bližini še kakšno prizorišče, le da niso Križanke oziroma Ljubljana?
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #69 : četrtek, 10.05.2007 : 14:17:48 »

... poleg vsega mislim, da je cenovno zelo visoko ...  Huh sram
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #70 : četrtek, 10.05.2007 : 14:18:39 »

Če lahko kako pomagam, rade volje. Smiley
Samo tko, btw, na Zonzanijevem koncertu je sodelovala tudi Tinkara Kovač, pa Tina G.... če se bo kdaj rabilo, da se ve, kdo od znanih še podpira brezdomne živalce. Smiley

Tacko, kaj pa Celje? Je vmes med MB in LJ... Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #71 : četrtek, 10.05.2007 : 14:21:48 »

Vrhnika.
Logiran

lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #72 : četrtek, 10.05.2007 : 14:22:54 »

Je cel kup takih, ki za dobrodelni koncert ne računajo. To je pomojem še zadnja skrb, prej je itak treba sploh stvari dorečt (beri HOČEM najprej nekaj horjulskih ritk počohat Grin), pa bomo potem klicali.  
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #73 : četrtek, 10.05.2007 : 14:23:20 »

 Huh
Gibonni dela v LJ in MB samo letne koncerte z gosti

Ja pol pa naj bo nekomu gost, in naj bo koncert konec avgust, a ne?  Roll Eyes In v čem je problem?    Zdej je treba samo najt nekoga, ki bi ga vzel za gosta. Tina G. mogoče?  Roll Eyes

Drugače ma pa sigurno kašen kraj v okolici Ljubljane nogometno igrišče. Recimo Domžale  Huh
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #74 : četrtek, 10.05.2007 : 14:23:45 »

Za ODPMŽ so od bolj znanih nastopali že: Parni valjak, Zmelkoow, Delirium, Lara Baruca, Tinkara Kovač, Jadranska Juras... za primer, če slučajno Gibonni odpade.

Hehe, Smetka, Vrhnika je ta-prav plac, ja. Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hja...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines