mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 16.08.2024 : 09:23:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Reševanje  |  Tema: Reševanje ponesrečencev - čvek
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 75   Dol
Natisni
Avtor Tema: Reševanje ponesrečencev - čvek  (Prebrano 148311 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #855 : nedelja, 25.09.2005 : 17:19:09 »

Čestitke tudi z moje strani  Cheesy Cheesy Cheesy!!! 
In še hvala Oliverju za informacije na forumu, sicer ne bi bili tako na tekočem  Grin.

LP, T
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #856 : nedelja, 25.09.2005 : 17:40:10 »

Seveda čestitke Blumini in Mici, sem vedela da vama bo ratalo potem, ko je dopoldne prišla najprej novica, da sta našli vse  Cool

Sicer pa je na ravnokar končanem SP v agilityu v Španiji, "Idi idi idi" (Miška Certisa s Tanjo Janeš) dosegla odlično 9. mesto v skupnem seštevku med 118 tekmovalci v Largeu  Cheesy




Logiran
oliver
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


WWW
« Odgovor #857 : nedelja, 25.09.2005 : 17:44:46 »

V razmiku 2 msecev 3. mesto na SP za reševalne pse, 9. na SP v agilityju!!!
Mogoče bo se morali vse reševalci ukvrajati tudi z agilityjem?!   Wink
Logiran
oliver
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


WWW
« Odgovor #858 : nedelja, 25.09.2005 : 17:45:31 »

Jao tipkarske napake - vsi in ukvarjati sem mislila!  sram
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #859 : nedelja, 25.09.2005 : 17:52:50 »

Lepo pozdravljeni , včeraj sem se peljal skozi Zagorje in Kisovca pa sem videl reševalce z psi ob cesti kakih 8 reševalcev je bilo in zgleda da so bili na vaji... mene zanima če kdo hodi na te reševalne vaje v Zagorje ali je že bil in kako se vam dopade , ker bi sam to rad poskusil v prihodnsti...

Hvala , lp !
 Smiley
Logiran
oliver
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


WWW
« Odgovor #860 : nedelja, 25.09.2005 : 17:59:24 »

Včeraj v Zagorju niso bile vaje ampak izpiti reševalnih psov - reševanje iz ruševin. Iskanje na ruševini je potekalo na Bajcarjevem mlinu, poslušnost in ovire pa na vežbališču KD Zagorje.
Če se želiš pridružiti enoti reševalnih psov potem povej od kje si pa te napotimo v najbližje KD.
Drugače pa je letos potekal mednarodni tabor vodnikov reševalnih psov prav tako v Zagorju.
Če želiš zvedeti še kaj več pa si preberi predstavitev, ki je v temi Reševanje.
Drugače pa se večina, ki sodeluje na tej temi udeležuje (skoraj) vseh prireditev reševalnih psov. O čemer lahko prebereš tudi v tej temi.
Lp K
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #861 : nedelja, 25.09.2005 : 18:03:04 »

sem iz Ivanče Gorice , sicer je moj še premlad ampak me vseno zanima in veseli iskanje ponesrečencev ... a ti si bil oliver včeraj ? včeraj sem videl ljubkega zlatega prinašalca pa še enega črnega psa ( labradorec ? ) pa nisem prepričan kakšne pasme ker smo so malo prehitro pelali pa nisem videl  Angry ! imam pa aljaškega malamuta pa me zanima če so kakšne omejitbe glede pasem ?
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #862 : nedelja, 25.09.2005 : 18:37:40 »

TSA,

koliko je star tvoj kuža?

Drugače pa ni omejitev glede pasem, z reševanjem se lahko ukvarjamo z različnimi psi od čistokrvnih do mešancev in načeloma tudi različnih velikosti: za primer/zanimivost bi lahko navedla špringer španjela, Oliver ti ve več povedat o šarpeju in vprašaj Noli po rotvajlerju, jst imam bokserja, potem so tu tudi bernci - poleg seveda tistih pasem, ki jih večina ljudi pozna kot možne za reševanje (labradorci, nemški ovčarji, zlati prinašalci) in še in še... Sicer pa mislim, da je nekje v tej rubriki že bilo govora o tem...

LP, T
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #863 : nedelja, 25.09.2005 : 18:41:16 »

teski hvala za prijaznost , imam sicer aljaškega malamuta 3 mesece starega !  Wink , komaj čakam da zraste , da prideva  na reševalne vaje  Grin !
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #864 : nedelja, 25.09.2005 : 19:20:33 »

Je pa res mlad. Lih prav imaš čas, da ga preden se z njim pridružiš reševalcem, pelješ v malo šolo in naprej v šolo, da bo znal poslušnost, kajti ta je osnova za nadaljnje šolanje reševalca in tudi sestavni del vsakega reševalskega izpita in še marsikatere preizkušnje.
Uživaj s kužkom!

LP, T
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #865 : nedelja, 25.09.2005 : 20:23:35 »

Noli, se opravicujem za pozen odgovor ampak mi net ni delal Angry. Jap grem v Avstrijo. A ti bos sla? V Zagreb tudi ne?

Drugace pa cestitke Sky-u in seveda njegovemu vodniku (v zivo smo ze cestitali, moramo seveda se tle Smiley) in Blum ter Oki in njunima vodnicama! Cheesy

TSA, v resevanju imamo tudi enega aljaskega malamuta - psicko.

Lp, Eva
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #866 : nedelja, 25.09.2005 : 20:25:43 »

HUDOOOO komaj čakam , da zraste , joj kaj bova iskala =) !
Logiran
Mici
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #867 : nedelja, 25.09.2005 : 21:04:41 »

Hvala za čestitke ! Smiley
Lp
Logiran
Blumina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #868 : nedelja, 25.09.2005 : 21:47:21 »

Hvala za cestitke tudi od naju z Blum. Cheesy
Blumina
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #869 : nedelja, 25.09.2005 : 23:04:53 »

Jaz in Sky se vsem zahvaljujeva za čestitke in seveda tudi sama čestitava uspešnim na IPU! Grin

Ja,uspelo je,čeprav bolj,ko se je bližal čas najinega iskanja,bolj sem dvomil,da nama bo uspelo,saj sta do takrat Tone in Vlado že premočno vodila.
Zanimivo je to,da se je Tone zjutraj norčeval,da bosta z Gerbcem na zvezi in kdor bo naredil na poligonu,bo padel na iskanju in obratno.No,skoraj se je uresničilo,tako da se je skozi luknjo uspelo izvleči samo nama s Skyem in še enemu paru po 1.

Veseli pa me tudi to,da sem še vedno nepremagan-tudi s svojim drugim psom še nisem padel na ispitu! Cheesy

Po drugi strani me je pa sedaj strah iti dela IPO 2,da si ne pokvarim statistike. Cool


Se pa tukaj zahvaljujem Celjanom,saj nama brez njihove pomoči ne bi uspelo!(treningi)
Hvala!!!


Se pa itak vidimo konec tedna na SIP-u! Wink

LP Zoran
Logiran
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 75   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Reševanje  |  Tema: Reševanje ponesrečencev - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines