mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 02.10.2024 : 09:18:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: weimaraner - čvek  (Prebrano 335561 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #285 : petek, 30.09.2005 : 21:49:07 »

ALI, jedno veliko ALI..uzgajivač (i jedan renomirani kinološki sudac za weimije, koji je dao ocjenu baš ko da je mali bio na izložbi, a nije jer mu je tek 3 mjeseca) kaže da će biti puno jači od tate i da očekuju će izgledati više ovako:

http://www.weimaranerforum.de/forum/album_pic.php?pic_id=1151


[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #286 : sobota, 01.10.2005 : 12:17:50 »

Kaj veliš? :-)

Ostala brez besed. Navdusena Smiley. Komaj cakam, da pride. Bomo lahko ponosni, da ga bomo lahko cohali.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #287 : sobota, 01.10.2005 : 15:40:53 »

Krasna weimija!! Cheesy Kdaj ga pa dobis? A je ze skoten? Upam da ga bom imela tudi jaz kdaj priloznost pocohati. Smiley
Ja mislim da so na tem forumu 2-3 lastniki weimijev, ampak ne spremljjo foruma tako redno.

Lp, Eva
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #288 : nedelja, 02.10.2005 : 19:43:57 »

Krasna weimija!! Cheesy Kdaj ga pa dobis? A je ze skoten? Upam da ga bom imela tudi jaz kdaj priloznost pocohati. Smiley
Ja mislim da so na tem forumu 2-3 lastniki weimijev, ampak ne spremljjo foruma tako redno.

Lp, Eva

Hvala curke!
Rodio se on već. Sad ima 3,5 mjeseci!

Još malo pa je tu......
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #289 : torek, 04.10.2005 : 19:57:14 »

Čekam weimaraneroljupce, čekam, čekam... Cheesy
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #290 : torek, 04.10.2005 : 19:59:01 »

Čekam weimaraneroljupce, čekam, čekam... Cheesy

Ocitno smo sami Sad.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #291 : torek, 04.10.2005 : 20:10:59 »

Da, da... ALI..tko čeka, taj doček!!! Wink Roll Eyes Smiley
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #292 : ponedeljek, 10.10.2005 : 20:48:19 »

Hmmm, i čekam, i čekam...
Ali kad nitko neće, ja hoću o njima pisati i pričati, jer su mi naprosto divni, ma najbolji... Ne mogu toliko čekati i šutjeti o njima...
Pogledajte ovu weimarku. To je kuja od mog prijatelja iz Njemačke. Ona je iz najjače uzgajivačnice "Von Gehegemuehle"
Neodoljivo...

Praznik za oči...

http://www.weimaranerforum.de/forum/album_pic.php?pic_id=1178

Btw. Imam jednog jako dobrog mužjaka za cca 500 EURO na prodaju, starog oko godinu dana, pa ako ga netko hoće, nek mi se javi. Taj mužjak je iz Brazila uvezen u Poljsku. Otac mu je svjetski prvak za 2004!

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #293 : petek, 14.10.2005 : 19:04:06 »

Angel!
A je že prišel tvoj novi Weimaranec? Jst sm se pred kakšnim letom tud zaljubila v to pasmo, ampak žal doma še nimam nobenga weimija(no, u bistvu sploh nimam psa in ga še nisem imela) Cry. Ko dobiš lepotca, pošlji kakšno slikico!
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #294 : nedelja, 16.10.2005 : 17:59:30 »

Angel!
A je že prišel tvoj novi Weimaranec? Jst sm se pred kakšnim letom tud zaljubila v to pasmo, ampak žal doma še nimam nobenga weimija(no, u bistvu sploh nimam psa in ga še nisem imela) Cry. Ko dobiš lepotca, pošlji kakšno slikico!

Hej, drago mi je da si se javila!
Razmišljaš li da si nabaviš weimarca?
Nisi nikad imala psa? Koliko ti je godina? Živiš u kući ili stanu?
Ako želiš nabaviti weimija, a nemaš dovoljno novaca, ja ti mogu oko nabavke puno pomoći. Odgovor ti šaljem na PM.

Naravno da ću staviti koju slikicu.

Javi se...
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #295 : nedelja, 16.10.2005 : 18:01:04 »

Zaboravih odgovorit...Nije još došao i neće još malo duže doći... Moram se još malo strpiti.  Cry Cheesy
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #296 : nedelja, 16.10.2005 : 18:19:14 »

A slikice koje si htjela, evo ih...





Ovo je tata od mog weimija...
MULTI BISS/BIS AmCh.
BrCh. BrGrCh.
PanAmCh. IntCh.
GrNatWinner
GrBr.MasterCh
BrNtlMasterCh
Ch. 80 years BKC.
#1 Weimaraner in Brazil in 2001
Top producer 2002/2003

OFA EXC

A ovo je moj weimie star 3 mjeseca na slici:


Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #297 : nedelja, 16.10.2005 : 19:32:41 »

Zivjo!
Stara sem 20 let in živim v hiši(kući)! Resnično si želim Weimarca, ampak ne še sedaj...čez kakšno leto bi ga vzela Smiley Nikoli še nisem imela psa, sem se pa aktivno ukvarjala s konji-zadnje leto manj, ker mi je veliko časa vzel študij Lips Sealed Denarja res ni na pretek, vendar sem se odločila, da bom začela varčevat, da si potem lahko kupim wemija Cheesy
Pa hvala za tvojo prijaznost! Se slišiva enkrat te dni na email!
Logiran
MR Jack
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #298 : četrtek, 27.10.2005 : 12:45:56 »

Razmišljaš li da si nabaviš weimarca?

Upam, da ti lahko pisem slovensko... Zanima me ce tvoje "weimarce" uporabljas (oz kdo drug) tudi pri lovu, ali so to le psi za razstave? Jaz razmisljam o nakupu, sam lepota mi ni prioriteta, rabim "lovskega" psa :-)
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #299 : četrtek, 27.10.2005 : 19:33:30 »

Upam, da ti lahko pisem slovensko... Zanima me ce tvoje "weimarce" uporabljas (oz kdo drug) tudi pri lovu, ali so to le psi za razstave? Jaz razmisljam o nakupu, sam lepota mi ni prioriteta, rabim "lovskega" psa :-)

Ovako, iskreno ja nisam lovac, ALI weimaraner isključivo i samo kao izložbeni pas me ne zadovoljava. Ovaj mali što dolazi imaoko 40% u pedigreu radnih pasa, od toga čak jedan jako mali postotak njemačkih pasa.
Radim sa svojim psima i idem na lov. tekme ptičara.
Imati lovačku pasminu samo za šminku je čista šteta za psa i čista propast za pasminu.

Ja ti poznam 3 osobe u HR koje će imati legla. Radi se o jednoj kujici uvezenoj iz Njemačke (a zna se da nijemci daju isključivo u lovačke ruke i izgled im je na zadnjem mjestu kod njihovog uzgoja), to je ona kujica s kojom sam na CAC Križevci osvojila Best in Show puppy (vidi na mojoj homepage), druga kuja je kod lovca, još ju nisam vidjela, treća kuja će bit uvežena iz Švedske iz poznate uzgajivačnice Mimmtrix kojoj je na prvom jestu rad ali i izgled. Sa uzgojem u HR (tih kuja) će se vjerojatno započeti tek za nekih godinu, godinu i pol, kad kujice sazriju.

U svakom slučaju. U HR stižu weimaraneri vrhunskih krvnih linija i uvjerena sam da ćemo imati puno vrlo kvalitetnih lovačkih pasa.
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines