mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 22:16:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 203070 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #525 : ponedeljek, 19.04.2004 : 15:38:23 »

Živjo vsem skupaj!

Zanima me, če mogoče kdo ve, kje točno v Ankaranu bo specialka, ker se meni tudi sanja ne.

lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #526 : ponedeljek, 19.04.2004 : 21:09:36 »

Kot je razvidno iz prijavnice pred hotelom Konvent oz. tam nekje...kje pa je to bomo pa ze izvohali Grin Grin Poglej na zemljevid v TIS-u recimo Tongue Undecided
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #527 : ponedeljek, 19.04.2004 : 22:28:41 »

Kot je razvidno iz prijavnice pred hotelom Konvent oz. tam nekje...kje pa je to bomo pa ze izvohali Grin Grin Poglej na zemljevid v TIS-u recimo Tongue Undecided
"Konvent" je nekdanji samostan v Ankaranu, ki so ga prenovili v hotelski kompleks + restavracijo. Nekoc so ga imenovali "Adria Konvent", danes pa je (mislim da) ostal poznan le kot "Adria".
Nahaja se na naslovu: Jadranska cesta 25, Ankaran, kjer je tudi ankaranski avtokamp...
Do Konventa je zelo lahko priti. Ko se pripeljete v Ankaran (iz LJ ali KP smeri) zavijete na kriziscu levo v/za avtokamp, peljete do konca in nato (pri bivsi diskoteki "Barracuda" ...ahh, kje so tisti cajti... Wink Grin) zavijete desno in se pripeljete naravnost na parkirisce pred hotel "Konvent", ups "Adria".

Hm, upam, da sem vam kako pomagala. Cheesy Wink Ce boste imele cas pa se oglasite se na kakem kofetku, ce bom takrat v "domacih krajih" (sicer ne vem, kdaj bo tocno ta specialka, se pa zna zgodit, da bomo takrat ze preseljeni v blizino Ankarana... Grin)

Aja, pa da ne pozabim. Vso sreco na specialki! Wink
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #528 : ponedeljek, 19.04.2004 : 23:02:23 »

u, Sally, to pa je lepo od tebe Cheesy Cheesy... HVALA! Cheesy Cheesy... so ze čist nervozno mejli in sporočila z vprašanji, kje naj bi to bilo, šibali... jaz sem sicer z morja, ampak (samo) z morja pri framu Grin Grin

Citat
sicer ne vem, kdaj bo tocno ta specialka
to nedeljo, 25.4...

pridi nas kaj pogedat Cheesy
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #529 : sreda, 21.04.2004 : 21:49:58 »

Živjo!

Danes sem dobila potrdilo prijave za v Ankaran  Cheesy

Zdaj me pa nekaj zanima, če mogoče katera ve. Drugi vikend greva z Kinom na Hrvaško. Kako je zdaj to z pasjim potnim listom? Bo še veljala stara zdr.potrjena iz strani veterinarja ali ne?

Hvala in lp
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #530 : četrtek, 22.04.2004 : 09:17:49 »

kin:
Citat
Danes sem dobila potrdilo prijave za v Ankaran
jaz tut, vceraj Grin Grin Grin... a sta vidva tut v vmesnih?

Citat
Kako je zdaj to z pasjim potnim listom?
po 3. juliju..
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #531 : četrtek, 22.04.2004 : 13:09:37 »

Zaradi bolezni lastnice se oddaja odrasla sterilizirana zlata prinasalka. Nahaja se na Malem vrhu pri Šmarju-Sap. Telefonska št. lastnice je: 031 744 600 ga. Rajer

Logiran

LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #532 : četrtek, 22.04.2004 : 14:08:05 »

Kaja,že trobim naokoli ;DTole na slikice je res luštno bitjece Kiss

Jaz pa še nisem dobila portdila ::)Mogoče se je kam zgubilo med gorovjem naše pošte,bom še enkrat pregledala.

Mene pa zanima,če bo prvega maja,ko je avstrijska specialka že potrebno imet nov potni list?
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #533 : petek, 23.04.2004 : 08:51:52 »

Hojla,

vsem moznim razstavljalcem na vseh moznih specialkah v naslednjih (pocitniskih Smiley) dneh zelim ogromansko veliko uspeha, predvsem pa mirne zivce in veliko dobre volje. Redik in Dark pa stiskata sapke za najlepsega zlatega ljubljanskega prasicka Kimija in za najlepso in najpridnejso Liziko. Pa upam, da me bojo cakale same dobre novice, ko se vrnem cez en teden. Lp Neza in kruljavi irski posastki
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #534 : petek, 23.04.2004 : 14:31:15 »

Tudi jaz zelim vsem nasim razstavljalcem veliko veliko uspehov. Srece vam ne bom zelela, ker imate itak krasne pse tako da je sploh ne potrebujete!  Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #535 : petek, 23.04.2004 : 15:41:24 »

No hvala za veliko sreče,samo jaz imam še vedno eno težavico:nisem dobila potrdila specialke Undecided Cry
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #536 : petek, 23.04.2004 : 17:07:19 »

Oj!

Tudi jaz želim vsem razstavljalcem veliko, ogromno sreče in uspeha.  Kiss Kiss Kiss No,saj važno je sodelovanje, ne rezultat. Smiley Grin

Liza- upam, da oš dobila potrdilo. Ker tvoja Lizika je ful pridna.  Cheesy


Lp Kiss
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #537 : petek, 23.04.2004 : 18:52:50 »

Hmmm..Liza zdaj pa je ze cas za paniko pomojem...si ze poklicala ce si sploh v katalogu??? Huh Tudi jaz sem jo namrec ze dobila.
Pa skoda ker jutri ne gres z nama s kk...pa drugic..v avstrijo kajne? Wink Drzite pesti ja jutrisnje vreme pa hvala za lepe zelje Smiley
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #538 : petek, 23.04.2004 : 19:13:59 »

Ne nisem še klicala.Na katero številko pa naj pokličem?Ker jaz sem Lizo prijavila preko emaila in sem poslala tudi skeniran rodovnik samo nisem dobila ne po emailu ne po pošti ???Tako da moram zdajle res poklicat!
Ja jutri pa žal ne bom mogla it,v Avstrijo pa 1000% Cheesy

Jessy,hvala za lepe želje Kiss
Pa tudi jaz želim jutri in v nedeljo vsem veliko sreče in uspeha Kiss
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #539 : petek, 23.04.2004 : 19:22:21 »

Ojla!

Hvala za lepe želje tudi iz moje strani in Kinove seveda. No naj povem da ravno na današnji dan 23.4. KIN praznuje svoj drugi rojstni dan  Grin Grin

kk glede na Kinovo starost po vsej verjetnosti spadava v vmesne. Ampak na prijavnici ne piše nič.

Retrivierka a se še slišimo za skupno popotovanje na Primosrko???

lp M.
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines