mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 18:27:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 202940 krat)
0 članov in 28 gostov pregleduje to temo.
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #405 : ponedeljek, 29.03.2004 : 20:23:29 »

kk in LIZA tudi iz moje strani Č E S T I T K E  Grin Grin

Midva sva pa dobila pd (4).  Wink

Me pa veseli, da sem vaju končno spoznala.

papa
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #406 : ponedeljek, 29.03.2004 : 21:07:02 »

Čestitke vsem Grin Kiss

Kk koliko pa je star tvoj golden?

LP nina
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #407 : ponedeljek, 29.03.2004 : 21:52:37 »

 Grin Grin Grin Grin

joj, se enkrat hvala za vse cestitke... zdaj pa pocasi nehajte, ker mi je ze kar nerodno na forum prihajat Grin Grin Grin

ninci, kimo je bil vceraj, na dan razstave, star okroglih 22 mesecev... to sem ravnokar ugotovila Roll Eyes

kar se tice setkanja pa - agnes, sej sem povedala, da greva z veseljem se kdaj s tvojima dogicama na grad... in bova poskusila ne zamujat Cool

liza, tebi sva dolzna se... uh, ti v mejl vse napisem...

bina, hvala tudi tebi, me veseli, da sva se tudi midve spoznali in hvala za cestitke takoj po odhodu iz ringa, vsi so naju tako prestraseno gledali, da je znan obraz zelo pasal Wink

kimi vam posilja poljubcke, danes je spet prasicek, se je kopal v... no, neki mlaki Undecided in preganjal race Lips Sealed... seveda nic ujel Grin Grin

retrieverasi, mi se itak vidimo v ankaranu, z nekaterimi pa se kje drugje Wink

lpk





Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #408 : torek, 30.03.2004 : 09:10:44 »

kar se tice setkanja pa - agnes, sej sem povedala, da greva z veseljem se kdaj s tvojima dogicama na grad... in bova poskusila ne zamujat Cool

Hehe, upam, da ju bom naucila prikloncek, da se bosta klanjala lepemu pesjanu Wink. Res smo veseli zate in za Kimota. Seveda smo veseli tudi za Marjanin ekipni uspeh Wink. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #409 : torek, 30.03.2004 : 09:54:50 »

haha, ce se spomnim, kaj sta zadnjic darko in redik kimota naucila Roll Eyes Roll Eyes... se dobro, da je do razstave pozabil, sicer bi bilo hudo neprijetno Wink sram

lpk
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #410 : torek, 30.03.2004 : 16:40:46 »

KIN,tudi jaz sem vesela,da smo se spoznali,mi je pa vaš goldenček tako simpatičen Cheesy

Upam,da se vidimo v ankaranu,pa da bo kimo še kakšen lep naziv pobral ;)Kdo od vas pa pride v ankaran?Midve zagotovo!

Drugače pa tudi z moje strani hvala za vse čestitke Wink
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #411 : torek, 30.03.2004 : 17:05:59 »

Hej..LIZA da se tebi cestitam!Mislim WAW-za oboje-za Liziko in jh! Kiss Nisem ostala do konca tako da te zal nisem videla, sem pa vse zvedla za kimija in ksenjo...superca res! Cestitala sem pa itak ze..to je pa res skoraj neponovljivo..ampak nikoli ne ves Wink Je pa gotovo huda motivacija za naprej da ne bo vec dvomila o prijavah Grin Cool
Sicer pa ja...verjetno se vidimo v Ankaranu, zgleda da bo gonitev le kmalu Roll Eyes
KIN pa pripelji Vanjo s seboj ja? Grin (sem sele zdaj vse skupaj povezala med sabo Roll Eyes)
Aja..pa da je flata napovedal za irskega setra je pa prav obzalovanja vredno!! Huh Lips Sealed
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #412 : torek, 30.03.2004 : 17:42:56 »

Aja..pa da je flata napovedal za irskega setra je pa prav obzalovanja vredno!! Huh Lips Sealed
Ja, no, ce sta si pa podobna no! Od dalec pa v temi  Wink. Sicer pa tudi irskega rdece belega setra, ki je edini predstavnik pasme v nasi ljubi domovinici, niti omenil ni. Pa se bi se kaj naslo, kenedele.

Ja, Kk, dobro, da ima Kimi selektiven spomin. Stvar bi znala biti zelo nerodna  sram. Kako pa kaj nas champ? Pa damica Lizika? Se soncita v svojih uspehih?  8)Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #413 : torek, 30.03.2004 : 18:14:25 »

retriverka:hvala za čestitke Cheesy Kiss

Agnes:hehe Lizika se sonči na sončku in uživa in ima že zagorel trebušček Grin Grin Tongue
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #414 : torek, 30.03.2004 : 21:31:00 »

Jaz sem pa za Darkota navijala kar ko sva bila v ringu Tongue Grin
Ja, sem videla, da sta se ves cas nekaj pogovarjala Wink. Res, se enkrat vse cestitke tudi za izvrstno hendlanje nasega bumbarja. Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #415 : torek, 30.03.2004 : 23:02:38 »

Kimo pocne vse, da mu ne bo vec treba v ring Cool - hodi po blatu, grize se (alergija na neko hrano, jutri se greva pokazat nasemu simpaticnemu veterinarju Roll Eyes), ful veliko je in pridno nabira (kilo)grame Grin Grin... sicer pe je zlo vesel, da me ima doma Grin

sicer pa v ankaran pripeljem porejenega plesastega prasicka, je ze prijavljen Grin ... kolikor pa sem slisala pred casom, prijav se ni prevec Cool, tako da ce koga poznate, le povabite...

...tisto za irskega setra je tudi mene sokiralo, sva ravno tekla po ringu, pa sem pomislila, da sva sla prehitro not Tongue... bi blo zlo v stilu z mojim hendlanjem v bis, glede na to, koliko sem spremljala sodnika in dogajanje  Wink

kar pa se tice vzrejne skupine, bili smo odlicni 2.!!! Cheesy... no, sej je res, da so bile samo 3 prijavljene, ampak ene smo pa vseeno premagali Tongue


Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #416 : sreda, 31.03.2004 : 15:32:43 »

No,Liza je pa po novem prava dama postala in se celo ne užele v vsako lužo,ki jo sreča,tako da bi že pomislila,da se rada kaže pa da je rada lepa Grin Grin  ::)Sva se pa že prijavile na specialko v ankaran,pa še malo okrog reklamo delam,da mogoče še kdo pride Wink
Agnes:hehe,jaz se skoraj vedno pogovarjam s katerimkoli psom pa potem včasih kdo pomisli,da z mano ni vse v redu Grin Tongue
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #417 : četrtek, 01.04.2004 : 17:05:51 »

hej,

jutri se iztece rok za prijavo na avstrijsko klubsko specialko... z retrieverko naju zlo vlece, kristi se prepricujemo, lizo sem glih obvestila Grin Grin Grin

drugace pa se ena koristna informacija za vse, ki potrebujete(mo) pnz in lovsko tekmo...
U subotu 03.04.2004., KU Zaprešić održati će smotru i IPO za ptičare, šunjkavce i retrievere. Priredba će se održati u lovištu lovačkog društva "Kuna" Jablanovec sa početkom u 9,00 sati ispred lovačkog doma. Smotru i ispit vode kinološki suci g. Velimir Sruk i g. Nenad Jagodić.
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #418 : četrtek, 01.04.2004 : 17:29:18 »

No,jaz sem se kar za specialko odločila,če le dobim prevoz,tako da sva z Lizo od vas odvisni Tongue Grin
Me pa zanima še nekaj:ne vem na kateri email,naj pošljem prijave za specialki (v dugem selu in v avstriji).Ali je za prijavo na specialko v avstriji tale email pravilen:show@retriverclub.at

Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #419 : petek, 02.04.2004 : 15:33:34 »

liza od dobro obvescenega vira izvedela, da mata prevoz na hrvaško specialko Wink

kar se tice mejlov in prijav... na prijavnici za dugo selo ga na najdem Huh... prijavo s kopijo rodovnika in potrdila o placilu je treba poslatina naslov Đurđica Dujmović, Bunarska 10, Kozinščak, 10370 Dugo Selo...

kar se tiče avstrijske pa je na http://www.retrieverclub.at/ausstell/CSS2004/fr-css2004.html prav on-line prijava... ampak vse skup je ful kompliciranja, hocejo potrdilo o placilu... ma, mislim, da sem si premislila... za prijavo psa na razstavo potrebujes skoraj ze vec potrdil kot za prijavo na fax! Grin Grin

pa se nekaj - danes sem na KD Maribor vzela par prijavnic za jesenski CACIB... v soboto retrieverje in šarivce, v nedeljo pa setre (Agnes, tole je zate Grin), sodi sloviti Henric Frycstrand... mam kako prijavnico vec, ce kdo rabi

lpk
Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines