mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 00:27:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 203160 krat)
0 članov in 41 gostov pregleduje to temo.
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #690 : sobota, 31.07.2004 : 16:19:15 »

evangelina:hmmm...zaenkrat sem jaz goldne šla gledat na specialko in vzrejni pregled,da bi imeli pa prav kakšna srečanja pa nisem zasledila tako da nevem,ali so ,ali niso,ideja pa vsekakor ni slaba... Smiley

retriverka:se pustim presenetit Wink
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #691 : nedelja, 01.08.2004 : 10:26:49 »

Mislim da retriever klub organizira tudi piknik? Undecided Huh
Logiran
smrcek
rad pišem
****
Sporočil: 263


« Odgovor #692 : nedelja, 01.08.2004 : 11:09:18 »

Dokler sem bil član SKR ni organiziral piknika.
Smo ga pa lastniki retrieverjev organizirali sami, seveda so bilili vabljeni in prisotni tudi drugi kužki. Tudi nekaj slikic je na ogled na tej strani.  http://www.mojpes.net/galerija/thumbnails.php?album=180
O tem ali bo SKR organiziral piknik ali ne pa lahko kaj več pove retrieverka, ki je tajnica SKR-ja.
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #693 : nedelja, 01.08.2004 : 11:14:46 »

Ja v bistvu na straneh drugih pasem (npr. nemški bokser) sm zasledila kr veliko govora o tem, da organizirajo medsebojna srečanja in podobno. moj golden bi bil zelo navdušen, če bi spoznal še kakšne nove prijatelje (čeprav jih ima že sedaj kar veliko). pa tudi meni se zdi, da je fajn če bi se retrieveraši mal spoznali med sabo in podebatirali o naših cukrčkih.
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #694 : nedelja, 01.08.2004 : 23:12:38 »

eko, po dolgem casu spet jaz Wink

ampak samo dodati sem hotela, da se retrieverasi (predvsem goldenasi) s tega foruma pravzaprav kar precej druzimo, celo kar nekaj okoliskih, pa tudi bolj oddaljenih drzav smo si (s kuzki vred! Grin) ze ogledali skupaj, v vseh moznih vremenskih razmerah (sonce, dez, sneg)... skupaj smo plavali v ankaranu itd...
do piknika smo lani skorj prisli, a...
...skoraj Cool... smo se pa druzili, ko smo iskali plac...

tako da, evangelina, ce mas idejo za kak dober prostor (ce se prv spomnim, je bil ta najvecji problem), ti samo predlagaj, potem ponavadi vse stece, mi bomo prisli...
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #695 : ponedeljek, 02.08.2004 : 07:35:10 »

No se bom pozanimala kako gre to pri nas v novem mestu, pa če bom kej pametnega našla sporočim. Če ne, bom pa kje drugje poskusla kej najdt. K bi res rada našla družbo retrieverašev tud v živo in ne le na netu. lp
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #696 : torek, 03.08.2004 : 15:05:27 »

v tistem koncu mate super lokacije ob kolpi in krki... nedavno smo colnarili po kolpi in moj golda se je mel kraljevsko Wink...
edino rafta se je po 10h urah ze posteno navelical Roll Eyes

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #697 : torek, 03.08.2004 : 18:02:22 »

Citat
Mislim da retriever klub organizira tudi piknik?  
Citat
O tem ali bo SKR organiziral piknik ali ne pa lahko kaj več pove retrieverka, ki je tajnica SKR-ja.
O ja! BO PIKNIK!! Grin Cool v bistvu nekaksen klubski dan...se pravi ne samo za goldenase ampak vse retrieverase Wink -se letos Wink Boste vse izvedeli pravi cas!
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #698 : sreda, 04.08.2004 : 06:45:17 »

ja kk res je lepo tle pri nas ob krki in kolpi (ki je sicer že v beli krajini ampak dovolj blizu nm). pa tvoj golden je bil kr vztrajen, da je zdržal 10 ur. moj bi po mojem odnehal po nekaj urah čeprov je vztrajen tekač in je vzdržljiv Grin Grin Grin Grin drgač pa je prostor za šolanje psov pri nas tik ob krki tko, da uživamo lepote narave.
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #699 : ponedeljek, 09.08.2004 : 11:41:42 »

s katero pasmo najbolje sobivajo goldni?
Logiran
sukl
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #700 : ponedeljek, 09.08.2004 : 11:44:27 »

 Grin pozdravček, mene pa zanima, koliko časa rabi zlata prinašalka, da se do-konca razvije, oz. dobi pravo obliko. Doma imam samičko staro 9 mesecev in je dobila prvo menstruacijo, ali je to O.K.? Zgledda še vedno, kot mladiček. Undecided

Hvala za odgovor... Grin
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #701 : ponedeljek, 09.08.2004 : 11:53:18 »

čaw!fizično goldni v povprečju odrastejo okoli 2. leta starosti, psihično pa naj bi odraščali nekje do 3. leta starosti. kot lahko prebereš tudi na straneh drugih pasem, se v povprečju psičke vpišejo v ženski klub okoli starosti kot si jo navedel ti. je pa lahko seveda pri posamezni psički nekaj odstopanj. mislim, da se zadeva,ne glede na njen zunanji videz, ne dogaja prezgodaj in da naj te nič na skrbi.
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #702 : ponedeljek, 09.08.2004 : 11:54:09 »

Grin pozdravček, mene pa zanima, koliko časa rabi zlata prinašalka, da se do-konca razvije, oz. dobi pravo obliko. Doma imam samičko staro 9 mesecev in je dobila prvo menstruacijo, ali je to O.K.? Zgledda še vedno, kot mladiček. Undecided

Hvala za odgovor... Grin

Seveda je ok, če se je že začela njena "ženitev": Nekatere psičke jo dobijo prej nekatere kasneje. Da se popolnoma razvije prinašalec potrebuje nekako 2 leti z fizičen razvoj in 3 za psihičen razvoj. Vsaj pri mojem zadeva poteka nekako tako Wink Sukl imaš kakšno sliko tvoje psičke? Višina bi sedaj morala biti že kar nekako taprava.  Roll Eyes

Evangelina vsak pes lahko sobiva z katerokoli pasmo, samo če imata drugačne potrebe glede sprehodov itd. moraš pač vsakega na sprehod voditi posebaj. Drugače pa jaz drugih problemov v dveh različnih pasmah jaz ne vidim.

LP nina
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #703 : ponedeljek, 09.08.2004 : 11:56:36 »

Heh sva istočasno pisali Wink

Sukl slike ki so v galeriji so tvoje a ne? Od psičke Aje? Koliko je stara na teh slikah?

LP nina
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #704 : ponedeljek, 09.08.2004 : 11:56:42 »

Ninci mene zanima kombinacija golden- nemški bokser. nekateri so namreč zelo skeptični zaradi kombinacije kužkov!!
Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines