mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 05:22:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 202715 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #120 : ponedeljek, 02.06.2003 : 19:16:29 »

Grin, cau retrieverasi!

Tudi jaz sem za to, da temo privlecemo iz naftalina... Sirtaki, tebi zal ne morem pomagat (a vzreditelj ne ve, komu je prodal mladice?!? Huh)...
Lahko pa recemo kako na temo letosnje svetovne razstave in 383 prijavljenih psov...
Zmagovalec je, za tiste, ki se ne veste,  pes po imenu Donald, ki je dobil PRM, BOS pa je dobila Intermezzo v.d. Beerse Hoeve... zanimivo je, da gre za psa, ki sta ju vzredila nekdanja zakonca Piet Roefs in Mieke Gerritsen, ki sta si res dobro razdelila pse po locitvi... vsak je dobil, kar je znal najbolje vzrejati naprej Wink - vse razen komentarja sem pobrala od seniorke s tega foruma Roll Eyes

Slovenske barve so uspesno zastopali Viktor Hoiker, Galans Hot Love, ki je premagala vse konkurentke v razredu delovnih in samcek Karvin Zeppelin vse malcke v razredu najmlajsih... vec kot odlično!!!

Je bil morda se kdo od goldnov tam, pa se se ni uspel pohvaliti?... na dan z besedo!

lp
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #121 : sreda, 04.06.2003 : 11:02:11 »

Citat
A ja, kako se vam zdijo letosnji zmagovalci Dortmunda? Ce se kdo ne ve, je Donald postal Junior World Champion in BOB, Storm oh Hihgh Hopes pa World champion.


Meni sta vsec... posebej Storm, Donald je se malo "nenarejen"... pa ce koga zanima - vse rezultate in fotke zmagovlanih goldnov so prijazno objavili na strani http://www.odhraduveveri.cz/...
tudi ostali pasji zmagovalci niso slabi...
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #122 : sreda, 04.06.2003 : 13:20:08 »


kk in kristi, se vama vidi da sta se "zeleni" na razstavah Smiley
Nic hudega, scasoma bosta tudi vi2 postali selektivno izbircni glede sodnikov  Grin

Ja ja Hoikerjevi so bili utrujeni od vsega dogajanja pa jih zato ni bilo na Hrusico. Je bilo pa kar nekaj obetavnih novincev, za katere upam da bodo se kdaj prijavili svoje pse.

Aja dobro vprasanje - CACIB Portoroz/Novigrad...v Portorzu sodi goldne Sven Lovenkjar, v Novigradu pa Paul Stanton...kaj pravite kje bo vec goldnov in kje bo vec Slovencev?

Recimo za Novigrad vem kateri Slovenci bodo, ki pa zaprmej ne bodo vec razstavljali v Sloveniji Smiley


Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #123 : sreda, 04.06.2003 : 13:56:04 »

Citat
kk in kristi, se vama vidi da sta se "zeleni" na razstavah
Nic hudega, scasoma bosta tudi vi2 postali selektivno izbircni glede sodnikov

...zato pa isceva dobro duso, ki naju bi vodila - si opazila, da sve midve s Kristi obe "KK"? Wink... hmmm??.. poznas koga, ki bi naju vodil in pokazal pravo pot?

Citat
v Portorzu sodi goldne Sven Lovenkjar, v Novigradu pa Paul Stanton...kaj pravite kje bo vec goldnov in kje bo vec Slovencev?

Nope, Novigrad sodi goldne Terry Thorn iz GB, ki je sodil tudi na svetovni letos... Wink  Sven sodi labradorce...

Tisti, ki ga kao ne bo vec na slovenske razstave pa pravi to ze nekaj casa, pa je spet celo hordo v Hrusico prijavil Wink...

...aja, drug tedn te bi kk&kk povabili na informativni izlet na Zbilje Cool... gledat vodo, labode in se "kaj" Wink
Logiran
kristi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 154


« Odgovor #124 : sreda, 04.06.2003 : 14:51:48 »

Citat
...aja, drug tedn te bi kk&kk povabili na informativni izlet na Zbilje ... gledat vodo, labode in se "kaj"


Tisti "kaj" je najbolj interesanten...

KK - res bi rabili vodnika... In to v vseh pomenih besede... Grin

Me pa zanima nekaj - a je kdo, ki se je prijavil na specialko v Novigrad? Upam, da bodo slovenske barve dobro zastopane...

Lp, Kristina
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #125 : sreda, 04.06.2003 : 16:16:28 »


ok "tamala" kk ( Tongue) poglej se enkrat na prijavnico za Novigrad...dopoldne na redni CACIB razstavi sodi Stanton...Thorn sodi sele na popoldanski specialki, ki se zacne ob 17.30   Kiss

Torej kaka super prilika, dve razstavi v enem dnevu na istem prizoriscu, skupaj 3 razstave v 2 dneh...komu nucajo razni PRMji, CACi in CACIBI se mu ze splaca prijaviti...al pa se cilja na TOP SLO 20 (ves kolk pik prinese, ce poberes na vseh treh  Cheesy
Je pa rok prijave samo se ta teden (ok sicer pise gor 3.6. sam sem sure da sprejemajo se do konca tedna).

V Novigradu bodo slovenski goldni zastopani 100% na obeh razstavah, v soboto to jasno...matr mi je zal, da nimam goldna za razstavljat  Cry
Bom pa verjetno vseeno v Novigradu z avstralko...tj ce obdrzi se kaj dlake heheh (jasn bom visela ob ringu z goldni:)
Kristi kje bos, Portoroz ali Novigrad?

kk - a zdaj rabis ze dve gardedami Huh  Wink

Btw tudi jaz trdim, da ne bom vec razstavljala v Sloveniji, a ce se najde kak meni vsec sodnik bom direkt prijavila (ce bo in da shape jasn, ker ne bi kako Miss najemala Smiley





Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #126 : četrtek, 05.06.2003 : 00:23:53 »

Mislim, da lahko ze danes napovemo, kdo bo v Novigradu dobil CACIB pri samcih in kdo pri psicah Wink (kaj pravita?) Jaz stavim na Lenci in Sporkega, ne vem pa, kateri bo BOB (po mojem Sporki) Cool

Mene tam zal ne bo, upam, da mi katera od vaju vseeno sporoci rezultate Huh - plizzzzz!!!

Glede Zbilja pa drug teden cist resno - sem se danes ze glih za "vodenje" z lokalcem dogovorila (Sirtaki, you're gonna love it! Grin)... sem se pa glih zavedla, da vem, kdo bi mi uspesno psa pri kaki sodnici hendlal Wink

Na moji prijavnici pise TT za Novigrad Huh
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #127 : četrtek, 05.06.2003 : 14:30:35 »


kar se tice napovedi kdo bo kje dobil kaj bom rajse tiho, dokler ne vidim jasno kaj je prijavljeno sploh  Wink
bom pa kot kaze na obeh oz. vseh treh razstavah...tko da bodo rezultati azurni Smiley

kk drug teden torej? med tednom? sam zaboga ne do 11.6...pol pa lahko...
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #128 : četrtek, 05.06.2003 : 18:30:04 »

ja, previdnost pri napovedi sicer ni odvec, verjamem, sam se vedno sem prepricana tako kot Kristi... ne glede na preostalo konkurenco... se na svetovni sem precej zadela z istima pesekoma Cool...


se zelo veseli, da bodo rezultati azurni... vrnem ob priliki Wink

Sem sure, da tudi Kristi in Eros ne bosta razocarala Grin

Ej, sem mislila, da nas je na tem forumu vec z goldni, ne sam me tri? Huh Huh


Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #129 : četrtek, 05.06.2003 : 20:12:00 »

Ja, sej nas je več z goldni, jst tud!!!  Grin Grin
Sam mojega Timija ne razstavljam več (ni časa) - parkrat sva bla na razstavah ko je bil še mlajši, enkrat je bil v Izoli tud prvak mladih. Zdej se zabavava z agilityjem, ampak tud (še) ne tekmujeva.
Logiran
kristi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 154


« Odgovor #130 : petek, 06.06.2003 : 15:48:38 »

Citat
Med nami, baje se bomo tudi retrieverasi kmalu dobili v vecjem stevilu, ce nam uspe plac najt...


Dobra ideja kk. A je plac problem? Sigurno kdo od forumcev ve za kaksno dobro mesto za piknik... Jaz bi takoj prisla...  Wink Grin Grin Grin

Kaj pa ostali? Nobeenga odziva ni. A nas je na forumu res tako malo z goldiji?

Lep vikend vsem!

Lp, Kristina
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #131 : petek, 06.06.2003 : 17:22:01 »


po mojem prepricanju imata goldne se liza (tej sploh cestitam za lepo predstavitev svoje kuzike na CAC hrusica, ceprav nevem zakaj je noce imet tud v JH)in ewchy???
alo bejbiki kaj nocta nic na tej temi  Angry

vixen...ce se ne motim hodis v tecaj na KD Krim s tacrno ane?

kk & kk: ok a mislta da nam bo uspelo vsem trem najti eno popoldne frej (skupaj ne enkrat ena enkrat druga in nato se tretja?  Grin



Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #132 : petek, 06.06.2003 : 17:25:40 »

Citat
Dobra ideja kk. A je plac problem? Sigurno kdo od forumcev ve za kaksno dobro mesto za piknik


a ne da? Wink Grin Tongue ...baje je problem najt plac, kjer bo voda, da bodo peseki lahko cofotali, pa ribe ne bojo prevec vzemirjene Huh

Upam, da se se kak forumovec ideji prikljuci - vec nas bo, bolj bo veselo,a ne Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #133 : petek, 06.06.2003 : 18:07:19 »

Zivjo!
Hvala za cestitke,sirtaki Grin Grin ;DSem bila tudi jaz zadovoljna z "Liziko".V jh je pa zato nisem vzela,ker je bila navelicana tekanja po ringu in enkrat je skoz glavo drzala dol,kot bi ji ne vem kaj delala (pri jh).Zato je raje ne silm prevec,ker drugace se ji zagnusi pa se v pravem ringu noce vec delat.
vixen:si ti studentka,ki hodi v kd krim z flat coatom na tecaj za "lovce"?Nama je nasa voditeljica ze govorila o temi (ce si prava) in se bova srecali,ce prides v torek,ker tudi midve v Lizo zdaj hodiva tja na tecaj
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #134 : petek, 06.06.2003 : 19:28:29 »

Živjo!

Debati se nisem prej priključila, ker ste govorili bolj o razstavah na te pa se ne spoznam najbolje. KK, a imaš ti kakšno slikco od svojga goldenčka pod fotografijami psov? Liza kaj pa ti? Od Sirtaki sem jih videla na njeni spletni strani (ful so lušni, tudi Tax  Cheesy) od kristi pa sem videla njenega Erosa po fotografijami pa tudi v Ljubljani na razstavi. Mogoče bom prišla v Portorož, če bom imela prevoz. Bom pa brez psa. Bi se mogoče lahko spoznali. Kaj pravite? Imam pa kar dva goldenčka. Z enim sem pri reševalcih, sedaj bova šla delati izpit (držite pesti da bova naredila  Wink). Pa da še malo pohvalim mojga bumberja - prejšnji vikend sva bila prva na tekmi v poslušnosti in prehitela celo nemce in malinoisa. Tako da so goldenčki kar dobri delovni psi. Z mlajšim pa hodi sestra v začetni tečaj, je pa zelo priden učenec ki se hitro uči. Ampak na srečo ga ima sestra kar naštudiranega zato nima veliko težav z njim. Videla sem pa nekaj goldijev ki so bili prav nemogoči. Verjetno se bosta začela ukvarjati tudi z agilitiyem in če bo prišel rally obedience tudi v Celje - tudi s tem. Tako nekaj malega sem vam povedala o mojima dvema, sedaj pa še vi kaj povejte o svojih  Wink.
Aja pa brin ima tudi goldenčka

Lp, Eva
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines