mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 09:11:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 221820 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #255 : nedelja, 13.03.2005 : 15:16:52 »

Super Liza in Aaron. Čestitam Wink Pa tudi za super rezultat v JH (BTW tudi Pia se je ZELO dobro odrezala na Cruftsu Wink)

Liza, a potem le gres v Luxemburg  Wink Prevoz za Zagreb ze imas (sorry se enkrat, da sem odpovedala)?

Lp Jana
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #256 : nedelja, 13.03.2005 : 15:31:07 »

Hvala za čestitke Smiley
Ewchy:ne, Lize nisem razstavljala, je ostala doma pri babici in počivala Cool Je ne razstavljam toliko, ker se ne mara preveč kazat. Raje počne kakšne trikce. Ko smo že ravno pri trikcih...Na razstavi so prikazali tudi dogdance, plesali sta dve izvajalki. Najprej vsaka z enim borderjem, druga pa potem še enkrat z dvema. Prikazali so tudi agility, gledalci so pa vse nagradili z navdušenim aplavzom.
Kako pa se je Pia odrezala,ce ni skrivnost?
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #257 : nedelja, 13.03.2005 : 15:32:57 »

Meni je Sally poslala SMS, da je Pia zmagala na Cruftsu. Upam, da je to res Wink

Lp jana
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #258 : nedelja, 13.03.2005 : 15:34:25 »

Bina, meni je pa Neža ravnokar telefonirala, da ji je Sally poslala sms, da je Pia zmagala Grin Cheesy Cheesy :DTako da skačemo od veselja, da je Slovenija končno nekaj dobila;)
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #259 : ponedeljek, 28.03.2005 : 14:26:16 »

hej, liza!

dans je že ponedeljek in če se ne motim, sta bila za vikend z aarončkom na razstavi v luxemburgu... uspelo mi je izvedeti le, da je bob in grupo spet pobral sequins shamrock, mlade psice pa njegova mlajša polsestra sequins sequidilla.... kako sta se odrezala vidva??? sta se kvalificirala na crufts?Huh tu smo držali pesti!!!!

kolk je blo goldnov? a ste bli vi cela družina? kako ste se odrezali? če maš še kake druge rezultate - plizzzzzz!!!

lpk
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #260 : ponedeljek, 28.03.2005 : 17:06:51 »

Evo nas Wink
BOB je res pobral sequins shamrock, mi smo bili pa tudi uspešni Smiley
Aaronček je postal najlepši mladiček pri goldnih samci, njegova sestrica Amy z Anjo pa pri psičkah. V BIS-u sta se oba uvrstila tudi med pet psov v ožjem izboru. Za Crufts sta žal še premlada, ampak gremo spet jeseni, takrat pa bo že bolj napeto v razredu mladih...
Goldnov je bilo prijavljenih 114 (če se ne motim), se pravi 63 psov in 51 psic, pripeljanih pa verjetno nekaj manj. So bili pa goldni presenetljivo na veliko višji ravni kot pri nas, res je bilo kaj za videt, ocenjevanje je potekalo v dveh ločenih ringih, potekalo je zelo hitro in gladko, opisnih ocen ni bilo, sodnica si je (vsaj v ringu samcev) beležila sama zase. Vsak udeleženec je dobil medaljico, potem pa še vsi, ki so dobili cac, r. cac itd. malo večjo medaljo, za bob-e in cacib-e pa so talali tudi pokale Smiley
Mi smo tokrat šli brez Lenčike, ker se je gonila.Na razstavi pa smo ugotovili, da so bile pripeljane še tri goneče psičke (toliko sem jih jaz videla), sodnik pa je povedal, da je dovoljeno razstavljanje za goneče psičke. Smo se tepli po glavi...
Kakšnih bolj podrobnih rezultatov nimam, sva pa z Lapijem v ostri konkurenci delovnega razreda osvojila r. cac Smiley
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #261 : ponedeljek, 28.03.2005 : 17:59:56 »

oooo, super!!! čestitke!!!!
hm, ne vem zakaj sem mislila, da gresta že v mlade... no, pa jeseni....

hvala za tole poročilce, bilo zelo zanimivo branje Smiley

zdaj bom seveda radovedna, kolikor bo le šlo Cool... od slovenskih goldnov ni bilo verjetno nikogar, kaj pa hrvatje (daila, adrijana?) ali pa madžari (tale galansov karneval (shumo), ki je dobil tudi oba dni zg. je fenomenalen)?

aja, a si bla ti mogoče prejšnjo nedeljo v zg? je bil še kdo od slovencev (mogoče celo naš lori?)? kako so se odrezali?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #262 : ponedeljek, 28.03.2005 : 19:13:48 »

Nep, še dober mesec in bomo v mladih Smiley

Od slovenskih goldnov nise videla nikogar in domnevam, da smo bili edini, Daile ali Adrijane nisem videla, tako da ne vem, ali je bil kakšen golden iz hrvaške. Žal nimam kataloga, da bi lahko pogledala...

Jap, sva bila v nedeljo v Zagrebu (Aaronček je dobil zelo perspektivno Smiley).  Od slovenskih goldnov je bil prijavljen še Lapi (Karvin Zeppelin), ki pa se ni razstavljal.
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #263 : ponedeljek, 28.03.2005 : 22:02:48 »

Jap, sva bila v nedeljo v Zagrebu (Aaronèek je dobil zelo perspektivno Smiley). Od slovenskih goldnov je bil prijavljen še Lapi (Karvin Zeppelin), ki pa se ni razstavljal.

ja, v soboto je bil kimi tudi edini slovenski golden Lips Sealed Lips Sealed... no, sej po svojem, nič čudnega, ko pa je še na slovenskih razstavah bolj malo domačih psov Shocked

sicer pa je bilo v soboto nekaj zelo kul psov, tako samcev kot psic, pa tut cel kup tistih staromodnih golden-hrtov Cool
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #264 : torek, 29.03.2005 : 00:48:26 »

Hihihi, golden-hrtov:D
Koliko pa je bilo prijavljenih goldnov v soboto v Zagrebu?
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #265 : torek, 29.03.2005 : 19:27:22 »

LIZA: Čestitke tebi&Aaronu! Smiley


Lp
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #266 : torek, 29.03.2005 : 21:39:51 »

Hihihi, golden-hrtov:D
Koliko pa je bilo prijavljenih goldnov v soboto v Zagrebu?

eh, sej je grdo, da jih tako imenujem, ampak gre za pse ene od hrvaških psarn, ki so total nerazstavnega tipa, majo pa vztrajne lastnice...
nimam kataloga, ampak blo je kakih 30 goldnov... poleg hrvatov in kima še madžari, italijani, celo romuni, jugoslovani in avstrijci...

k
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #267 : torek, 29.03.2005 : 21:50:58 »

Aha, hvala za odgovor:)
Kako pa je kaj gospod Kimislav? Prideta v Vrtojbo ali Hrušico kaj pogledat? Za Umag predvidevam, da prideta?
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #268 : torek, 29.03.2005 : 23:23:34 »

uf, načrtov za bližnjo prihodnost je ogromno... od domačih smo vrtojbo že prijavli, potem vikend kasneje hrvaška specialka v dugem selu, pa morebiti avstrijska specialka, skoraj gotovo evropska (kjer najbrž en bom hendlala jaz Cool), še prej pa utegnemo biti za 1. maj ravno v zadru, pa bom mogoče še tisti dan zadra, ko sodi španec, prijavila... za umag (mogoče popoldanska specialka) in portorož pa je manj verjetno, veliko slabega sem slišala o teh razstavah, prav zaradi vročine, kimo pa je nanjo zelo občutljiv in ga ne bi rada mučila...

se povsod vidimo? prideta aaronček in liza?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #269 : sreda, 30.03.2005 : 06:32:47 »

Uf! Superca! V Vrtojbo sem tudi jaz Aarončka že prijavila, zaenkrat še nevem, ali bom pripeljala tudi Liziko zraven, bolj verjetno da ne.   Za Dugo selo sem ravno včeraj dobila prijavnico, ampak ne bom prijavila, se mi zdi, da imam dosti razstav v razredu najmlajših, tako da samo še Vrtojba, po 30. aprilu pa gremo tako ali tako v mlade:)
Na evropsko ne bom prijavila, bo Aaronček še premlad, tako da bom verjetno raje počakala na naslednje leto. Verjetno se pa potem spet vidimo v Zadru:)
V Portorožu je bilo res lani in predlani, ko sem bila jaz zelo vroče... Jaz bom verjeto prijavila Portorož, nisem se pa še čisto odločila. Drugače pa zaenkrat malo 'počivamo' po razstavah in čakamo Vrtojbo:)
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines