mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 05:26:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 221781 krat)
0 članov in 38 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #120 : ponedeljek, 01.11.2004 : 20:44:32 »

ne da se mi brat.zguba cajta.tukaj bi povedali kaj hočete reči s tem.

Zelimo povedati, dragi kdorkolize, da smo proti parjenju nerodovniskih pasemskih psov, ker se s tem popolnoma izgubi nadzor nad pasmo. Tako parjenje pa, po mnenju vecine in iz tvojega pisanja sodec, sluzi samo enemu: egu gospodarja psa.

Pa še en x...zanima me če ima kdo zlato prinašalko za parit!
z rodovnikom, brez...mi je čisto vseeno. Lahko je najbolj poslušna v sloveniji al pa najbolj neumna na svetu. čisto vseeno mi je. Le da je zlata prinašalka, ki ima možnost imeti mladiče. Ker nedvomno, katerega koli mladiča bom dobil mu bom ponudil zvestobo, in kdor nekaj ve psih, ve, da bom to dobil nazaj.
zato. ne bi rad kaj dosti o rodovnikih, ker že ob omembi te besede, se mi uniči dan... Grin

Ce hoces zvestobo in ljubezen, pojdi ponjo v zavetisce. Ce pa poleg omenjenih lastnosti zelis se pasemskega psa, pa pozri vrejne preglede in rodovnike in ostalo 'sranje'. Prepricana sem, da se tudi v zavetiscih kdaj pa kdaj najde kak prinasalec.

Drugace te pa lepo prosim, da nehas s svojimi neumnostmi. Lepo se imej, Neza

P.S.: Hvala, Lilit.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #121 : ponedeljek, 01.11.2004 : 21:05:33 »


Čopič no, ker praviš, da je važno da je ta zlata prinašalka sposobna imeti mladiče, bi ti bilo lahko takoj jasno, da pri 10letih to ne gre več  Roll Eyes
In ekola, ti kar tu odgovarjam na tvoje vprašanje o tem, kako ceno bi "nabil" mladiču. Nobene, ker od mene ti že neb dubu mladiča. Za nbeno ceno.

LP

Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #122 : ponedeljek, 01.11.2004 : 21:53:55 »

Copic, zdaj si od beagla in kuzka iz zavetisca (ki je bil malodane ze pri tebi doma  Roll Eyes ) ze pri zlatih prinasalcih... Mislim, da edini primerni kuzek zate je kaksen takle: http://www.e-trudi.com/item.asp?.search.codice.eq=29565

opomba za tiste, ki ne vem o cem govorim. Tale mladenic na .com-u ravno tako klobasa neumnosti...
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #123 : ponedeljek, 01.11.2004 : 22:05:42 »

kaj se zdaj vse dogaja na forumu... Angry sami "lažnicvci" Angry
aja pa copic..če ta tvoj prijatel res išče psičko bi malo pobrsklal po oglasih, revijah(kot so mojpes,kinolog,..) če je ravno "interesent"!! da išče psičko za svojega psa.....

lp Nina
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #124 : torek, 02.11.2004 : 08:51:50 »

copic,ce ti je pa vseeno,zakaj ne greš pogledat v zavetišča?Tam kar mrgoli kužkov,ki potrebujejo tople domove in nekoga za crkljat,sprehajat...Samo poglej-vsak pes stane!Tudi če ti ga podarijo,stane hrana,cepljenje,veterinar,šolanje..Seveda,če želiš psu omogočiti normalno zdravo življenje.
Če pa bi rad izključno zlatega prinašalca,pa lahko tega dobiš le z rodovnikom,saj imaš le tako potrdilo,da je to res zlati prinašalec in ne kakšen križanec.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.367


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #125 : torek, 02.11.2004 : 09:23:10 »

copic,

zaenkrat ti je pod tem imenom onemogocen dostop do foruma.
V primeru tvojih prihodnjih obiskov na mojpes.netu te obvescam, da bo o tvojem neprimernem vedenju tukaj obvescen tvoj internetni ponudnik, ce to ne bo dovolj, pa pristojne oblasti. Zato svetujem, da se v velikem loku izognes vsega, kar je z mojpes.netom povezano.
Logiran

LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #126 : petek, 05.11.2004 : 08:49:35 »

No pa k malo bolj veselim novicam...
Pred kratkim je svoja vrata odprl forum,ki je sicer namenjen vsem ljubiteljem in lastnikom psov in drugih živali,posebej pa ste nanj vabljeni lastniki in ljubitelji goldnov. Forum je v agnleščini in zaenkrat še bolj prazen,bi bilo pa fino,da malo zaživi Smiley
Pa še ena novička...
Po vsej verjetnosti bova z Lizo na pasji razstavi v Ljubljani nastopili v dogdancu z malo hiphopa vmes Smiley Bo verjetno izgledalo prav zabavno,ko bo Liza z vso tisto svojo kožo skakala naokrog Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #127 : petek, 05.11.2004 : 09:00:21 »

Tale je pa dobra ;DSem pozabila dodati link Grin
http://goldenlife1.proboards36.com/index.cgi
Drugače pa se lahko na forum pride tudi z moje spletne strani,na prvi strani na dnu je link za forum...
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #128 : sobota, 06.11.2004 : 19:05:10 »

ja, ja, tale copic ima pa resne probleme s prepotentnostjo in z misljenjem, da je najbolj fensi in najpametnejsi. mislim, da bi lahko ze mal odrastel in dojel kdo je frajer v danasnjem casu. Taki, ki uporabljajo tak pristop kot copic definitivno NE!
Logiran
evangelina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #129 : sobota, 06.11.2004 : 19:05:36 »

Liza kje so kaksne slikce od novega goldna?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #130 : nedelja, 07.11.2004 : 00:14:24 »

evangelina:zaenkrat jih ni še nikjer na strani,trenutno nimam časa,se pa ubadam z galerijo in prevelikimi slikami,ampak mi ne uspeva preveč dobro,ker računalnik dela blazno počasi,potem se pa spomni da bi bilo dobro zaspat... Shocked
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #131 : nedelja, 14.11.2004 : 19:09:26 »

hej,

dolgo nismo tu nic pisali Roll Eyes, ampak slislim, da ste bili danes na cac lj v kar lepem stevilu... da ne bomo z goldni nadlegovali ostalih... zlo me zanimajo razultati, kdo vse je bil, etc., etc.... torej?

ne bodite skromni Wink

k
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #132 : nedelja, 14.11.2004 : 19:13:29 »

nism spremljala ocenjevanja goldnov, vem pa da je bil BOB Lasse...
nato pa je bila BIS puppy tamala, ki je ostala doma (torej Aaronova sestrica  Grin
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #133 : nedelja, 14.11.2004 : 19:20:24 »

 Cheesy Cheesy
tnx!!, to pa je blo hitro! Shocked

verjetno bo liza poznala podrobnosti...
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #134 : nedelja, 14.11.2004 : 21:07:38 »

Hehehe Liza pozna samo nekaj več podrobnosti...
Torej Lapi je dobil cac v delovnih,Lasi je dobil BOB in grupo  Cheesy Aaronova sestrica Amy je bila,kot je že sirtaki napisala najlepši mladičke razstave,Aaron je bil super priden in je dobil zelo perspektivno,Liza je pa lepo odnastopala svoj dogdance Smiley
Za vmesne še vem,da je cac dobil Herkul,Lizin polbratec Smiley

Drugače pa za vse ki čakate aaronove fotke:pridejo kmalu,sem Jani oddala cd s fotkami in je obljubila,da jih bo kmalu dala gor.Hvala jana Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines