mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 16.09.2024 : 21:33:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 225217 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1560 : sreda, 25.06.2008 : 00:59:20 »

Čistokrvni Velenjčan, saj bi se enkrat že skoraj spoznali (na predaji hobuka), pa je potem nekaj vmes prišlo  Lips Sealed Smiley Če pa boste kdaj v Velenju, pa le sporočite, saj za divjanje s kompanjoni je pa vedno dovolj energije Roll Eyes Tongue
lp Teja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1561 : sreda, 25.06.2008 : 01:01:58 »

 Wink  Potem se pa enkrat sigurno srečamo.  Cool  Roki tudi raje poležava v tej vročini.

Pozdravček obema  Wink 
Logiran
nmatelic
novinec
*
Sporočil: 34


« Odgovor #1562 : sreda, 25.06.2008 : 20:12:21 »

Živjo!
Po nekaj dneh moram reči da se je stanje Inča spremenilo kar dosti na bolje. Po tem ko sem mu dal tablete proti zajedavcem se mu je po 2-3 dneh driska zaključila in spet normalno kaka. Tudi živahen je dosti bolj(izpulil mi je že par korenin krompirja in mi ga nato kakšne 5min sploh ni hotel dati). Tako da je njegovo stanje sedaj mislim da normalno. Tudi poje toliko kolikor mu daš(torej dozo pa še mal dodatka da se malo zredi). Glede krvi pa še nevemo. V ponedeljek ga bomo peljali k veterinarju da mu da še eno inekcijo za srčno glisto nato pa čez 14dni na pregled da opravimo spet test krvi, če se bo kaj izboljšalo. S tem se za enkrat več ne obremenjujem važno mi je, da je in da skače, dokler bo živahen mislim da bo vse vredu.
PS: Imam še eno vprašanje. Midva z Inčom drugače že znava sedi pa obe tački pa lezi in te stvari, ni nama pa še ratal glas (že na splošno laja zelo zelo malo) zato me zanima kako ste vi pse to navadili, ker nimam pojma kako sploh začeti bi prosil če mi kdo lahko razloži svojo tehniko.
LP Nejc in Inč
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1563 : sreda, 25.06.2008 : 21:29:15 »

Me zelo veseli, da je z Inčem bolje Smiley Katere tablete proti notranjim zajedalcem pa ste mu dali? Ste nato zamenjali veterinarja? Katere hrano pa mu dajete?
Glede "glasu" pa ti ne znam pomagati, saj tudi naš Oskar malo laja, tako, da niti ni bilo priložnosti, da bi ga to naučili Tongue
lp Teja
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1564 : sreda, 25.06.2008 : 21:36:08 »

Imaš pa tukaj celo temo namenjeno učenju "glasu". Upam, da ti bo pomagala.
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,318.0.html
lp Teja
Logiran
nmatelic
novinec
*
Sporočil: 34


« Odgovor #1565 : sreda, 25.06.2008 : 23:52:23 »

Hvala za link mislim da nama bo kar šel tale glas.
Veterinarja nismo zamenjali bomo počakali še nekaj časa da vidimo kaj je s krvjo. Sedaj mu dajemo Royal Canin Junior maxi brikete, zelo jih ima rad(od kar se bolje počiti) pa še ne peha se mu skozi kot se mu je pri prejšnjih ki so bili manjši. Dali smo mu tablete Dehinel Plus, dobil jih je en teden nazaj sedaj pa se odločam če bi mu dal sedaj še Zantel veterinar je rekel naj počakam namreč vsaj 1 teden.

LP Nejc in Inč
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1566 : četrtek, 26.06.2008 : 00:19:24 »

Zakaj pa mu boste že čez en teden dali Zantel? Ali ne drži Dehinel tri mesece? Če vas skrbi za učinkovitost sta Zantel in Dehinel super zadevi. Prantel pa ni več tako učinkovit.
Kako pa ste zadovoljni z RC? Je blato,dlaka,koža...vredu?
Namreč zaradi problemov s kožo smo zamenjali hrano na ProPlan, ki je resnično super, vendar vseeno iščem rezerve, če bi pri Oskarju ponovno prišlo do vnetja. Sem malo prečekirala katere hrane bi bile vredu pa me zanima če ima kdo od vas izkušnje z RC Golden Retriever?  Če kdo uporablja to hrano mi lahko prosim napiše koliko so dnevni odmerki te hrane.
lp Teja
Logiran
nmatelic
novinec
*
Sporočil: 34


« Odgovor #1567 : četrtek, 26.06.2008 : 11:09:10 »

Čaw!
Ja stvar je taka jaz sem mu dal prejšnji četrtek Dehinel in dan za tem torej v petek smo izvedeli od vzreditelja da je samo zantel pomagal enemu mladiču iz tega legla, nato sem pa klical veterinarja in je rekel da je treba vsaj en teden počakati da mu lahko dam ponovno tablete. Odločam se še če bi mu jih dal sedaj ali ne da mi nebo spet zbolel.
Glede hrane za enkrat vse OK nič vnetij, in česa kar si nebi želeli. Vse je v redu pa še rad jih poje (kadar je zdrav).
Tiste Golden retrivier še nisem probal, pa še zdi se mi da je kar fejst draga, drugače pa jo dobiš v BTC-ju na tržnici je ena trgovina kjer imajo samo Royal Canin.
najdu sem tud link za dnevne odmerke hrane za kar si prosila.
RC Golden Retriever pa še odmerek
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1568 : četrtek, 26.06.2008 : 14:54:32 »

Pozdravljen!
Mi imamo z Dehinelom dobre izkušnje, tako, da mislim, da ne bi smel biti problem, saj ima prav tako širok spekter kot Zantel. Na vašem mestu bi počakala in če se Inču ne bo poslabšalo, mu ne bi zopet dajala te tablete. Čez 3 mesece pa lahko poskusite z Zantel. Škodovati pa mu pomojem tudi ne more.
Kakšna pa je cena vaših RC? Ja Golden Retriever so kar drage, 12kg hrane pride se mi zdi 59 eurov. No, kakorkoli upamo, da nam ne bo potrebno zopet menjati hrane in, da se Oskarju vnetja ne bodo več ponavljala. Imam pa še rajši kakšno hrano v rezervi, saj nikoli ne veš.
Za link pa ti tisočkrat hvala, saj sem to razpredelnico iskala pa je nisem našla. Je pa dnevni odmerek manjši, kot pa npr. pri ProPlanu, tako, da se ceni RC Golden Retriever in ProPlan Sensitive praktično pokrijeta.
lp Teja
Logiran
nmatelic
novinec
*
Sporočil: 34


« Odgovor #1569 : četrtek, 26.06.2008 : 20:18:34 »

Živjo!
Mi odštejemo natanko 19.25€ za našo hrano RC Maxi junior!
Drugače pa sem mislil da je hrana prilagojena pasmam dosti dražja se pa ubistvu ne razlikuje toliko.
Še nekaj ,že drugič ti omenjam, nevem če si že bila v *** na trnici v BTC-ju uglavnem tam imajo samo Royal Canin in majo tudi tiste(se mi zdi) za kožo pa za alergične pa  take zadeve tudi že bolj profesionalne. Tako da nevem ko sem bil tam vem da mi je ena razlagala in kazala 100 vrst te hrane sem že pozabil samo vem da jih ima veliko in mogoče če bi poklicala nebi škodilo(če se nisi) vsaj tako za informacijo!
LP
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1570 : četrtek, 26.06.2008 : 20:24:52 »

nmatelic hvala, da si se tako potrudil in mi posredoval vse podatke. Definitivno naslednjič ko bomo v Lj. gremo v *** in se pozanimamo o vsem. Vedno je dobro imeti rezervo in če bo slučajno Oskar spet dobil vnetje bi najrajši zamenjala hrano z RC saj jo veliko ljudi hvali Smiley
Hvala še enkrat!
lp Teja
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #1571 : četrtek, 26.06.2008 : 23:33:12 »

Hej!

Mi se po dolgem času spet javljamo. Wink Smo imeli zadnje čase malo več časa pa smo posneli nekaj filmčkov:
Ajka se uči RO vaje:
http://www.youtube.com/watch?v=ekEwFytR9d0
Še trikec parkiraj:
http://www.youtube.com/watch?v=s3IEDfM-dGI

lp

maja
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1572 : četrtek, 26.06.2008 : 23:50:54 »

Super ste!   Cheesy
Kako se vama zdi pri RO? Ali Ajka rada dela te vaje? Tudi mi se odločamo za RO, pa me zanimajo vaše izkušnje z zlatkoti. Smiley
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #1573 : petek, 27.06.2008 : 11:48:40 »

Ajka dela vse z veseljem. Agility najbolj obožuje in trikce, potem RO in na koncu še poslušnost. RO je super, saj meni in Ajki. Sem pa samouk glede tega tako, da nimam veliko izkušenj. V jeseni greva vrjetno na izpit pa potem na nekaj tekem.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1574 : petek, 27.06.2008 : 13:28:38 »

O super, me veseli, da ji je všeč. Smiley  Po naslednjem semestru, ko Oskar opravi izpit BBH, pa se bomo, če bo vse po sreči tudi mi javljali s takšnimi videi Grin
lp Teja
Logiran
Strani: 1 ... 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines