mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 01:30:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 221619 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
nmatelic
novinec
*
Sporočil: 34


« Odgovor #1470 : četrtek, 03.04.2008 : 17:36:17 »

No pa da se še jaz malo oglasim.
Po navodilih veterinarja se še vedno pridno filamo s tabletami, ki jih je ostalo še za pribljižno 3 dni. Inč je že skoraj tak kot je bil prej igriv in poln energije. Veterinar nam je dal(prodal) 1kg dietne hrane, da bi se hitreje pozdravil, toda ta nam je včeraj dopoldne pošla, zato smo mu spet začeli dajati staro hrano, ki pa jo je nič kaj z veseljem pojedel (prejšnjo je jedel kot lev). Začuda pa danes zjutraj in dopoldne spet ni hotel jesti. Vsi smo bili spet v skrbeh zakaj nič ne je in se odpeljali ter kupili drugo hrano za puppy-e. Nato mu damo to drugo hrano in jo spet takoj pohlasta. Prišel sem do zaključka da je nekaj narobe s hrano, ki jo je sicer dobival že od rojstva. Že na začetku(ko je prišel v naš dom) je imel vetrove, pa na to nismo usmerjali pozornosti, včeraj pa se mu je po tej(stari) hrani pahalo. Naj še omenim da smo imeli prej 7,5 kg hrane ki jo je normalno jedel, potem pa smo kupili isto hrano 15kg in od takrat naprej so se začele težave. HRANA JE KRIVA?

Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #1471 : sobota, 05.04.2008 : 09:54:40 »

nmatelic: Nekaj čudnega se očitno dogaja s hrano...Nekaj tednov nazaj sem govorila z vzrediteljico, ki je rekla, da sta njena dva in 4 mladički njene vzreje (ki so vsak v svojem domu) nehali jest hrano. Vse so hranili z isto vrsto hrane. Pa smo malo razmišljali, kaj bi to lahko bilo...Možno bi bilo, da so uvozniki zamenjali državo, iz katere so uvažali hrano.
Še en podoben primer: kolegica iz Hrvaške je prešla na Eukanubo. Po hrvaški Eukanubi je imel pes drisko in je po treh dneh ni hotel več jest. Ko jo je pa enkrat kupila na razstavi v Sloveniji, so se pa te težave odpravile.
Res ne vem, ali je kaj na tem ali ne, poznam pa kar par takih primerov...
Tako da če Inč ne želi jesti te hrane, bi jaz mogoče razmišljala o menjavi hrane-očitno je res nekaj narobe.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1472 : sreda, 09.04.2008 : 19:35:15 »

Pozdravljeni.
Da se še mi malo javimo.  Smiley
Oskar je spet imel probleme s kožo in smo danes odšli k dr. Matku in ugotovili, da ima zopet vnetje kože. Dobili smo dve inekcije in pa škatlo antibiotikov Cefizil(upam, da sem prav napisala). Zraven smo vzeli tudi vitamine(tekočino) Dermanorm za lepšo, bolj kakovostno in sijočo dlako. Oskar naj bi bil po jemanju te tekočine, kot narisan.
V šoli lepo napredujemo in Oskar vedno bolj natančno izpolnjuje ukaze.  Smiley
Vsekakor pa ostaja ena velika afna. Pa še fotka v dokaz  Cheesy

In pa še nov album.
http://miss-teja.moj-album.com/album/11665175/

nmatelic: Kako ste uredili s hrano.

Lp Teja in Oskar.
Logiran
nmatelic
novinec
*
Sporočil: 34


« Odgovor #1473 : četrtek, 10.04.2008 : 14:31:04 »

Živjo!
Ubistvu nismo nič spremenili, sedaj mu dajemo drugo hrano od RC (prej smo mel od T-C) in se lepo zabavamo!
Učeraj sem ga naučil dati tačko, samo je to preveč resno uzel, sedaj mi vsakič ko mu rečem sedi začne mahat s taco da bi dobil piškot. Smiley
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1474 : četrtek, 10.04.2008 : 14:33:29 »

Lepo, da ste s hrano uredili.
Tudi mi smo imeli s tačko enake "probleme"  Cheesy Potem pa je par dni nismo vadili in zdaj da tačko samo takrat ko tako rečemo Smiley

Sem pa pozabila povedati da smo Frontline zamenjali z Advantix, saj so se Oskarja klopi vseeno prijemali.
lp Teja.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #1475 : četrtek, 10.04.2008 : 20:21:59 »

Hehe, Teja, super slikca! Timi je tudi (še vedno) taka opica...
Tačko je pa leta in leta znal dat samo desno ("tačko", če je falil, pa "ta lepo"). Potem sem ga naučila še ukaza "ta drugo" - torej levo. Zdaj točno ve, kaj je kaj, ampak če imam kaj res dobrega, vseeno dobim eno in drugo in obe naenkrat... Pa kdo bi mu zameril, ko je pa tak zlatko...  Roll Eyes Grin
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1476 : četrtek, 10.04.2008 : 22:15:00 »

Vixen hvala. Ni dneva, da se ne bi nasmejala takim pozam, ki jih Oskar izvaja Cheesy
Oo super ideja glede druge tačke. Mi zaenkrat prakticiramo samo desno. Bom pa začela delati tudi na levi  Wink
lp Teja in Oskar.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1477 : sobota, 12.04.2008 : 20:04:09 »

Pozdravljeni!
Oskar je danes dopolnil eno leto Cheesy Praznovali smo samo na pol, tako, da torto je dobil, obilo čohanja prav tako in novo igračo, en velik izlet pa smo prestavili na nasleden teden (če bo lepo vrem), saj tu v Velenju lije kot iz škafa že dva dni Huh
Imeli smo se super, s torto pa nismo veliko eksperimentirali, saj moramo biti zdaj, ko ima ponovno vnetje kože, še bolj previdni pri prehrani.
Še fotka slavljenca in torte. Cheesy


lp Teja in slavljenec Oskar.  Wink
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #1478 : nedelja, 13.04.2008 : 01:38:39 »

Oskar, vse najboljše, pa veliko zdravja, da boš nehal Teji skrbi delat!!!  Kiss

Lp, 5ra & Timi
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1479 : nedelja, 13.04.2008 : 09:45:27 »

Vixen sem mu prenesla želje, se zahvaljuje, tebi in Timiju pa pošilja enega velikega lupčka Kiss.
Aija glede zdravja pa sporoča, da se bo potrudil  Tongue
lp Teja in Oskar.
Logiran
Maša in Oli
otrok do 14 let
*
Sporočil: 3


« Odgovor #1480 : nedelja, 13.04.2008 : 22:36:20 »

Heei. Še ena nova tukaj ki ima doma ''zpja''. Na forumih me lahko spoznate kot Maša *****, tukaj pa sem kar Maša in Oli.  Tongue
Miss Teja, tvoj Oskar je ful faca.  Grin Pa vse najboljše (malo smo pozni.. )

LP Maša
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1481 : nedelja, 13.04.2008 : 22:40:31 »

Pozdravljena Maša!
Hvala za čestitke  Smiley
Povej nam kaj več o tvojem psu?  Cheesy Super, da nas je vedno več na forumu, ki imamo zlatega prinašalca, saj so zame psi, te pasme resnično unikatni in posebni.
lp Teja in Oskar.
Logiran
Maša in Oli
otrok do 14 let
*
Sporočil: 3


« Odgovor #1482 : nedelja, 13.04.2008 : 22:48:44 »

Bi se dalo kar dolgo govoriti.  Wink Star je 4 leta. Ime mu je Oli (ket se že v mojem imenu da razbrat). V prostem času mu mečem frizbi, za katerim nori, sploh mu gredo dobro rolerji (sva še začetnika pri frizbiju), pa tudi v zraku mu gre zelo lepo, zdaj bova vrjetno poskusila dodati še kakšen preskok čez nogo in on ujame frizbi... Ljubiva Agility, ki ga tudi trenirava, oz. sva komaj letos začela - vem malo sva hitra Cheesy. Zna zelo veliko trikcev od osmice, do osnivnih trkov za poslušnost... Lahko bi še govorila v nedogled pa nebi končala.


Utrinek iz otroških let...


Pa še ena ki je mislim da letos nastala.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1483 : nedelja, 13.04.2008 : 22:59:48 »

Oo čudovit je  Cheesy
Super, da sta tako aktivna. Tud mi bomo v prihodnosti verjetno začeli z agilityjem. Trenutno smo v standardnem tečaju AA. Sta se še poleg agilityja ukvarjala s standardnimi tečaji?
Iz kod pa si? Iz kod pa prihaja Oli?  Smiley
lp Teja.
Logiran
Maša in Oli
otrok do 14 let
*
Sporočil: 3


« Odgovor #1484 : ponedeljek, 14.04.2008 : 18:13:36 »

Ne s standardnimi tečaji se nisva ukvarjala, pa tudi mislim da se ne bova. Sem pa iz okolice Celja, Oli prihaja iz Hrastnika.

LP Maša
Logiran
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines