mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 16.09.2024 : 06:19:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 224681 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
nagajivka
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #1365 : torek, 28.08.2007 : 11:41:09 »

hvala ti za pomoč Smiley
Logiran
sasa18
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #1366 : torek, 28.08.2007 : 13:11:50 »

Ovcka, hvala ti za odgovor.
ne, nisem mislila da pes ni bil prava izbira, ampak sampon. Mogoce pa res nisem dovolj izprala. Sad kuza je pa pravi zlatko, vsi smo nori nanj in to ze zdaj izkorisca...  Smiley
Logiran
Ovcka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 104


WWW
« Odgovor #1367 : torek, 28.08.2007 : 13:54:05 »

sasa18 samo pazite, da ne boste naredili napake pri vzgoji, in mu dovolili prevec. Ce je nekaj Ne ali Fuj, je tudi drugic in tretjic ali petic ne! Ker potem se cez cas najdejo taksni, ki sprasujejo zakaj njihov zlatko renci na njih, ce mu kaj ne pase, ali ce mu hocejo vzeti njegovo najljubso igraco.  Roll Eyes

Pa veliko uzitkov z vasimi zlatkoti  Wink
Logiran
sasa18
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #1368 : četrtek, 06.09.2007 : 21:07:03 »

Živjo!

Spet bi mi prav prislo malo pomoci. Nasemu kuzku kar naprej tece iz oci in me zanima, ce je to normalno. Vedno ima pod očkama mokro dlako in vedno obarvano nekako rjavo rdeče. Vprašali smo že veterinarja, če je to normalno, pa ni bil videti nič začuden, rekel je da mu pač iz oči tečejo solze in ker so obarvane, kuža pa je zelo svetel, se to pač bolj vidi. Ali je to res? Malo nas skrbi, ker se nam zdi, da mu teče vsak dan bolj. Kaj lahko naredimo?

Lp
Logiran
Ovcka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 104


WWW
« Odgovor #1369 : četrtek, 06.09.2007 : 22:27:58 »

hej

Mojemu je teklo iz oci takrat, ko je imel vnetje. Tudi zaspancki zjutraj so bili bolj tekoci, belo-zelenkasti, skoraj gnojni, ne lepi trdi rjavi. Ce ima vnete oci, se recimo to opazi tako, da ce mu odmaknes spodnjo veko, in je notranjost bolj rdeca (normalno je lepe roza barve), ali pa, ce je belocnica bolj rdeca. Sicer pa, pomoje bolje, da vprasas za mnenje se kaksnega drugega veterinarja, kajti kolikor vem, prinasalci ponavadi nimajo toliko solzic in od tega obarvano dlako okoli oci kot recimo maltezani. 

Lp..
Logiran
nagajivka
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #1370 : ponedeljek, 10.09.2007 : 19:02:24 »

živjo! imam isti problem z mojo psico in mi je vet rekel, da za zdaj ko še odrašča ne bo dal nobenih kapljic. namreč velikrat se zgodi baje da pri rasti in razvoju veka drgne ob učko, ker le ta mogoče ne raste dovolj hiro. zato je bolje počakati z diagnozo. teče pa samo "voda" ne vem pa kako je za gnojen izcedek. takrat pa mislim da je že kej hujžga.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1371 : ponedeljek, 10.09.2007 : 19:13:33 »

Mislis entropium? Drgnjenje lahko zelo poskoduje rozenico.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
nagajivka
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #1372 : četrtek, 04.10.2007 : 18:54:09 »

živjo mene pa zanima kako je z nego nohtkov pri ZP, jih je potrebno strižt...? in pa prebrala sem, da mormo strižt dlako na šapah. a mi lahko kaj več poveste o tem? hvala
Logiran
Ovcka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 104


WWW
« Odgovor #1373 : četrtek, 04.10.2007 : 19:34:08 »

nagajivka glede strizenja krempljev, jih je treba strizt ce se psu ne "znucajo" sami.. Jaz mojemu strizem predvsem na sprednjih tacah, recimo enkrat mesecno. Je fajn, ker ima svetle kremplje, tako da se vidi do kje sega "meso" in lahko brez problema odrezem (nekateri imajo crne kremplje, pri tistih je treba biti bolj previden). Za strizenje uporabljam t.i. "giljotino". To so take skarje, ki delujejo na principu giljotine. Na zadnjih tacah mi pa ni treba strizt, ker se mu sami dovolj obrabijo. Dlako med prsti na sapicah pa jaz tudi strizem, kajti potem je lazje ocistiti tacke, ko pride od zunaj. In sicer samo med blazinicami in med prsti lepo naravnost odstrizem, tako da se ne nabira med dlako vsa mozna umazanija.

Ce rabis se kaj vec informacij kar vprasaj  Wink

Lp..
Logiran
nagajivka
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #1374 : sobota, 13.10.2007 : 19:17:48 »

hvala ti Wink še en bedast vprašanje: kako pa veš kdaj so dosti obabljeni oz., da jih ni treba stričt? ko so ful dolgi al kaj?  sram
Logiran
Ovcka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 104


WWW
« Odgovor #1375 : sobota, 13.10.2007 : 21:02:16 »

Takrat, ko ima predolge te zna ze posteno opraskat, ce skoci vate.. Drugace pa pac vidis, koliko kremplja raste cez meso prsta.. Takrat pac postrizes, pa po strizenju kaksen teden pazis, pa ga malo po asfaltu sprehajas, da se nazaj "zaoblijo", ker tam kjer odrezes, so kot rezilo..

Lp..
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #1376 : ponedeljek, 22.10.2007 : 11:52:33 »

TOle pa moram nujno javit...
Se vedno nisem dojela, kaj se je ta vikend dogajalo na CACIB Budimpesta 2007. Z Aaronom sva se odpravila zakljucit madzarski sampionat...V soboto je za zacetek osvojil CAC,CACIB,BOB,BOG in R. BIS!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Cheesy Cheesy
Pa to ocitno se ni bilo vse... V nedeljo je pri angleski sodnici osvojil CAC,CACIB,BOB,BOG in BIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin
Jaz se vedno nisem prisla k sebi, gledam tole goro pokalov tukaj zraven pa se sprasujem, ce je to res...
Logiran
nagajivka
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #1377 : petek, 26.10.2007 : 14:31:29 »

bravo Wink
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1378 : nedelja, 13.01.2008 : 21:04:54 »

Kaj pravite na to, da bi mal osvežili temo o ZP.
Tudi jaz imam enega doma in sem zelo zadovoljna z njim. Edino trmast je malo preveč.  Wink
Razpište se o svojih zlatkotih.
Lp Teja.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #1379 : četrtek, 17.01.2008 : 20:13:31 »

Moj pa ni več tako hudo trmast, kot je bil včasih!!!!  Cool Roll Eyes Nekje po desetem rojstnem dnevu se je trma malo umirila (on pa ne prav dosti  Cheesy Grin).
Lp, 5ra
Logiran
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines