mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 07:22:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 222337 krat)
0 članov in 35 gostov pregleduje to temo.
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #945 : sreda, 23.11.2005 : 14:34:01 »

Ene par zelo lepih slik si posnela. Te bom drugič pocukala, pa upam, da bom imela tui Unčija sabo Wink.

Te drzim za besedo. Ja, kar se tice radovednosti, je pa Rosa na prvem mestu... zenska pac... Smiley
Logiran
nina23
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 167


« Odgovor #946 : sreda, 23.11.2005 : 16:12:26 »

A veš da me ful zanima, kaka je razlika med psčkom in psičko ( zlatkom )! Čez cca. 2 leti si bom kupila še enega zlatka in takrat bo psička!
Logiran
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #947 : sreda, 23.11.2005 : 16:47:39 »

Jaz sem imela prej samcka - zal pokojni... Cry

In je ful razlika (v vecini primerov, lahko pa se zgodi, da imajo samicke karakter po ocetu)! Nas Azor je bil blazno dominanten samec (zelo se je nosil), Rosa je nezna in taka, da kar gleda kako bo ustregla... ne da Azor ni bil tak, ampak bolj so samozavestni, samosvoji, neustavljivi v dolocenih stvareh. Tezko ti vse skupaj razlozim tako da bos cisto razumela...

Ampak za samca porabis za vsako stvar, da mu jo dopoves, vec casa kot pa za samicko, ki so bolj so pridne.

Zdaj sem blazno zakomplicirala, ampak tezko mi je razlozit. Ce bos dobila samicko, ti bo takoj jasno kaj sem hotela povedat. Tud jaz sem rekla da bi kasneje se imela samcka, ce bo vse po sreci, pa bom imela prej psihicne priprave za to... Wink

Ej, nekaj mi samo se povej Nina iz katerega kraja si?
Logiran
nina23
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 167


« Odgovor #948 : sreda, 23.11.2005 : 17:59:48 »

Moje sožalje glede Azorja Cry Cry Cry

Ja, samci so baje res bolj dominantni in samosvoji ( čeprav to za Unčija ne velja - včasih prav mislim, da je psička ujeta v telesu psa Grin Grin Grin ). Ful je ubogljiv, ful se rad stiska, je vse prej kot dominanten... Tako da če sklepam po Uniju, morajo psičke takoj razumeti vsako besedo, pa najbrž se jih da naučiti še sesati in likati Grin Grin Grin. Že kar vidim - Uni je res ful priden, čez dve leti, ko si bom pa kupila psičko, bom pa dobila hudička na štirih tačkah Grin Grin Grin.

Sem iz Hrastnika; sosedi si ravno nisva ampak z avtom se da hitro priti na sneg v Šoštanj Wink. Sicer so pa za jutri napovedane dve snežinki in upam, da se vsaj tokrat naši vremenarji niso zmotili.
Logiran
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #949 : nedelja, 27.11.2005 : 18:16:44 »

In tako je zapadlo se vec snega - Rosa je cisto zmesana,  kar mece se v sneg. Pred hiso, kjer je trava drugace, je vse preteptala.

Nina se morava enkrat dobit nekje na sredini, da spoznama med sabo pasji "mrcini". Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #950 : nedelja, 27.11.2005 : 18:41:53 »

Pri nas je tudi žurka Smiley

Žal z Aarončkom nisva mogla v Zagreb, se je pa Aaron doma malo valjal po snegu-noret še ne sme preveč, čeprav ne šepa več Smiley

Ima morda kdo kakšne rezultate iz Zagreba za zlate prinašalce? Agram morda?
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #951 : nedelja, 27.11.2005 : 19:54:18 »

Liza, kaj je pa narobe z Aaronom, da je šepal Huh
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #952 : nedelja, 27.11.2005 : 21:33:51 »

Bina, imel je vnetje pokostnice. Zdaj ne šepa več, ampak še ne sme preveč noret.
Logiran
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #953 : torek, 29.11.2005 : 14:21:06 »

Ker vem da se je pojavljalo tukaj gori vprasanje (kateremu bi ustrezal odgovor), prenasam podatke:

podarim čistokrvnega zlatega prinašalca
Zaradi selitve podarim čistokrvnega zlatega prinašalca starega 2. leti dobrim ljudem. Kuža je zelo prijazen in ubogljiv.
 
Telefon: 041 354 430

Kraj: Novo mesto

Sicer ne vem kaksen je ker samo kopiram oglas, ampak upam da se bo najdel kdo ki ga bo sprejel!!!!!! Undecided
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #954 : torek, 29.11.2005 : 15:35:54 »

Citat
Zaradi selitve podarim čistokrvnega zlatega prinašalca starega 2. leti
  Angry
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #955 : sreda, 30.11.2005 : 19:34:18 »




Zaradi selitve podarim čistokrvnega zlatega prinašalca starega 2. leti dobrim ljudem. Kuža je zelo prijazen in ubogljiv.
 
Kako lahko kar dajo psa. Moji Ajki bi srce počlo, če bi jo dala komu drugemu! To že niso pasji ljubiteli! Zlatega prinašalca imaš lahko tudi v bloku! ;(



Logiran
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #956 : sreda, 30.11.2005 : 20:55:46 »

Ma odbro, jaz tudi ne bi Rose dala za noben denar, ampak ce mislijo da je tako najbolje, je ze tako.

Upam samo da ga bodo vzeli kateri, ki bodo res lepo skrbeli zanj in na kar tako eden ki bi pac mogoce mel zival doma. Glede na to da se kar tako podarja je tudi ta opcija zelo mogoca. Sad
Saj ves, ponavadi ko das denar mogoce vsaj malo bolj pomislis kaj si kopas na glavo, kot pa ce nekaj kar tako dobis.
Logiran
nina23
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 167


« Odgovor #957 : sreda, 30.11.2005 : 22:49:14 »

Ker vem da se je pojavljalo tukaj gori vprasanje (kateremu bi ustrezal odgovor), prenasam podatke:

podarim čistokrvnega zlatega prinašalca
Zaradi selitve podarim čistokrvnega zlatega prinašalca starega 2. leti dobrim ljudem. Kuža je zelo prijazen in ubogljiv.
 
Telefon: ********

Kraj: Novo mesto

Kak razlog je pa selitev? Kako sploh lahko pomislijo, da se bodo preselili nekam, če vedo, da psa ne bodo mogli obdržati??? Če bi le hoteli sem prepričana, da bi lahko obdržali psa( in se naprimer preselili kam drugam ).
Logiran
katie
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #958 : četrtek, 01.12.2005 : 18:51:21 »

pravijo da so zlati prinašalci psi z malo potrebami ( nega ) je to res?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #959 : četrtek, 01.12.2005 : 19:09:44 »

katie: če je mišljeno kot nega dlake, potem res niso zahtevni. V času, ko menjajo jih je potrebno vsak dan prečesat, drugače je dlaka povsod. Razstavni zlatkoti pa potrebujejo malce več nege in striženje.
Će pa je mišljeno na splošno pa mislim, da so nekako srednje zahtevni psi, ampak odvisno od lastnika do lastnika, saj imamo različne delovne oz. šolske čase, obveznosti itd. Potrebujejo precej gibanja, predvsem pa zaposlitve in družbe, sicer si jo poiščejo sami, lahko se tudi odpravijo na kakšen potep. Najbolj srečni so, če so lahko vesčas z ljudmi, tudi na 2 kvadratnih metrih, rabijo pa potem tudi še nekaj časa, da se res znorijo Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines