mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 01:29:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 222200 krat)
0 članov in 21 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #765 : ponedeljek, 07.11.2005 : 12:36:44 »

Karamenka a mi poveš prosim zakaj imaš tako mišljenje?

Pobrskaj malo po forumu, v iskalnik odtipkaj njegovo ime, lahko malo tudi prebereš forum na www.mojpes.com ....
Logiran
Liju
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 20


« Odgovor #766 : ponedeljek, 07.11.2005 : 13:17:27 »

tako,ko sem malo prebirala forum..sem dobila občutek,da se kar vzreditelji  med sabo eden čez druzga..usak ima svoje mišljenje..to je res..usi smo različni..in čisto logično, eni mamo slabe izkušnje z nekom,ki eni drugi imajo z njim čisto krasne ..zato po mojem raje ne bi o tem kdo je dober ,kdo ne..ker usak se zase trudi..nimam pravice praktično analizirat in razčlenjevat,ker se v to zadevo ne spoznam..vem samo,da si želim mladička:))
Logiran
Agram
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #767 : ponedeljek, 07.11.2005 : 13:45:20 »

Koja je prosječna cijena za štene Zlatnog retrivera u Sloveniji?
Logiran
nina23
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 167


« Odgovor #768 : ponedeljek, 07.11.2005 : 14:37:51 »

Liju, imaš prav. Mladička boš dobila, upaj samo to, da bo zdrav in vesel.

Agram, hmmmmmmmm, recimo okoli 350 eurov... pa pri vas?
Logiran
KARMENKA
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 51


« Odgovor #769 : ponedeljek, 07.11.2005 : 15:07:11 »

Liju, imaš prav. Mladička boš dobila, upaj samo to, da bo zdrav in vesel.

Pa ce bo od hocevarja, da bo karakter usrezal!

Povprecna cena za zlatega prinasalca bi rekla da je kar vecja, tam od 420 do 500 eurov.

LP K
Logiran
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #770 : ponedeljek, 07.11.2005 : 15:19:03 »

Ne delam reklame, ampak samo moja izkusnja...

Imam ze drugega kuzka (zlatega prinasalcka) od g. Hocevarja in moram povedat, da sem tudi s tem zelo zadovoljna.
Prvi je bil samcek, druga pa je samicka... oba zdrava, zivahna, zelo hitro ucljiva... skratka moja velika cukra... Cheesy
Sploh Azor je imel zelo dobre ocene, Rosa se za njih se poteguje, ampak ji zaenkrat uspeva. Wink

Verjamem, da lahko imas slabo izkusnjo, ampak jaz je hvala bogu nimam.

Lp,

Alenka
Logiran
nina23
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 167


« Odgovor #771 : ponedeljek, 07.11.2005 : 15:21:45 »

Ma sej bo. Jaz upam, da si se pravilno odločila za vzreditelja, da si se prej zadosti pozanimala ( jaz sem o g. Hočevarju samo slišala dobre stvari, drugače pa nimam pojma kdo to je in me v bistvu kaj preveč o njem niti ne zanima ). Sem pa prepričana, da kakršenkoli karakter bo kuža imel, ga boš imela rada, ane?
Logiran
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #772 : ponedeljek, 07.11.2005 : 15:28:08 »

Na splosno so Hocevarjevi psi bolj plahi (Rosa se je na zacetku bala vsakega poka a se je hitro navadla na okoliscine).

Ce si skepticna, ti predlagam, da obisces nekaj vzrediteljev, prav tako g. Hocevarja osebno (tudi ce se nima mladickov) in si ogledas starse, se malo pogovoris z vzreditelji o mladicih in na splosno o pasmi, ker mislim da ni razloga, da te ne bi lepo sprejeli.

Pozdravcek, in upam da bos cim bolj zadovoljna z zverinco, ki si jo bos na koncu izbrala.   Wink
Logiran
Agram
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #773 : ponedeljek, 07.11.2005 : 15:37:50 »

Kod nas je divlji zapad što se cijena retrivera tiče. Može se nabaviti štene od 50e bez rodovnika, pa do 800e iz nekog boljeg legla. Uglavnom uzgajivači imaju svoju cijenu, a "kućna legla", pogotovo ako čovjek ima štence u stanu, nemaju nikakvu cijenu.
Logiran
Liju
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 20


« Odgovor #774 : ponedeljek, 07.11.2005 : 15:39:26 »

No neki takega...u bistvu me sploh ne zanima kdo je...važno in pomembno mi je,da bo moj kužek dobil vso tisto ljubezen katero si usako živo bitje pa bodisi rodouniški ali nerodouniški ali pa celo mešančki...zaslužijo!!
 Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Liju
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 20


« Odgovor #775 : ponedeljek, 07.11.2005 : 15:42:11 »

Agram...800e...to se mi pa res zdi zeloo dosti
Logiran
KARMENKA
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 51


« Odgovor #776 : ponedeljek, 07.11.2005 : 15:52:49 »

Na splosno so Hocevarjevi psi bolj plahi (Rosa se je na zacetku bala vsakega poka a se je hitro navadla na okoliscine).

Na vzrejnem pregledu se je njegova psicka plazila po tleh zraven njega in se bala vsega kar se je premikalo. Bala se je ocenjevalke, tako da jo je komaj pregledala, pri srecanju s psi se je panicno bala. Meni se je zelo smilila, zal to ni karakter zlatih prinasalcev. Isto je bilo s psico od Bolte. vsi ostali psi teh problemov niso imeli. Le zakaj? Verjetno ker ne prezivijo celega zivljenja v pesjaku izolirani od zunanjega sveta.

Znanec svojega zlatkota en teden motivira z igraco, mu jo skriva in podobne zadeva, da zbudi vsaj malo zanimanja pri njemu, da mu potem na izpitu pes mogoce prinese naredi vajo prinasanja-njegov komentar je pa :kaj ces hocevarjev golden. Poleg tega da ima tezave s tacami, ce se ne motim ga je ze operiral.

Liju Pa upej da ne bo streloplah, ni lusto gledat panicnega psa ob vsakem poku, grmenju, pravzaprav je zelo tesko taksnega psa gledat.

glede cene pa takole, malo denarja malo muzike pravijo. Odvisno kaj kupujes. Jugota pa si skozi na servisu ali pa mercedesa pa ne rabis servisa-ce malo karekiram.

LP K
Logiran
Liju
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 20


« Odgovor #777 : ponedeljek, 07.11.2005 : 16:02:33 »

no tega si res ne želim!!
..priznam sem nevedna kar se teh zadev tiče,zato sem vprašala za vaše mnenje..s temi stvarmi se jasno ne ukvarjam.. imam le željo imet prinašalca....sam ,a karakter psička je odvisen od vzreditelja,če prav razumem??
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #778 : ponedeljek, 07.11.2005 : 16:09:08 »

sam ,a karakter psička je odvisen od vzreditelja,če prav razumem??
Neeeeeeeeeee Grin Grin Grin Grin Grin Vsaj ne 100%. A če bi bila jaz agresivna, bi bili moji psi tudi Cheesy Wink Wink Wink

Karakter mladičev je odvisen od staršev (pasjih) in od okolja, v katerem mladiček živi. Torej na karakter vpliva dednost in okolje. Če sta starša streloplaha, je večja verjetnost, da bodo mladički tudi. Ni pa nujno....
Logiran
Agram
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #779 : ponedeljek, 07.11.2005 : 16:15:07 »

Nije 800e prevelika cijena za kvalitetno štene. Ako izlažete roditelje ( ne na jednoj izložbi da dobiju ocjenu ), kvalitetno pripremate mamu za parenje i okot i najmanje isto tako kavlitetno podižete štecne, ulog u te pse je daleko veći nego što ćete dobiti za štece. I to pod uvjetom da imate svog parnjaka, odlazak na parenje je naravno dodatni trošak. Ali ne znači ako je neko napario kuju da on i uzgaja, to su dosta razliiti pojmovi.
Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines