mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 16:17:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 221971 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
zlatka
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #360 : ponedeljek, 30.05.2005 : 07:35:27 »

Ojla!


Lepa druščina! Saba je v resnici lepša, na tej sliki izgleda tako žalostna. Smiley
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #361 : ponedeljek, 30.05.2005 : 15:58:39 »

Vsaj po barvi je Kali zelo podobna mamici.  Smiley

Takoj, ko sem videla sliko sem vedela, da bo ta prava.

Lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #362 : ponedeljek, 30.05.2005 : 20:51:04 »

Lizo približno trikrat na leto, na morju pa vsakič, ko pride iz vode.
Aarona pa ufff....Pred vsako razstavo, potem pa odvisno, koliko razstav ima na mesec. Včasih ga skopam tudi dvakrat na mesec, ko pa nima toliko razstav pa na pol leta.
Drugače pa je kopanje obvezno, če se kateri od mojih povalja v čem 'dišečem', ker se prideta vedno crkljat na posteljo...
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #363 : ponedeljek, 30.05.2005 : 20:57:47 »

Zlata prinasalka isce nov dom..
KOPIRAM s sosednjega foruma !
---------------------------------------------
Citat: micakemik

Še link na temo..
http://mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=6530
Logiran
pet_ra
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #364 : ponedeljek, 30.05.2005 : 21:37:35 »


Jaz mojega goldna kopam pribl. 3 × na leto in sicer med božičem in silverstom, spomladi, ko je konec deževnega obdobja in poleti, ko se vrnemo z morja. Po potrebi pa tudi kdaj vmes. Ko smo na morju pa ga vsak dan samo sperem z vodo, zaradi soli.

A se vaši prinašalčki radi kopajo (mislim v banji s šamponom)?
Moj glih ne preveč, sam pa potrpi, drugače pa je na vodo čist nor Cheesy

Mi je pa moj prejšnji golden enkrat, ko sem ga kopala zaspal v banji na hrbtu Grin. Imam nekje še sliko, bil je tok hecen, da sem ga mogla slikat. Grin

Lp
Logiran
pet_ra
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #365 : ponedeljek, 30.05.2005 : 21:40:42 »

upsss  !!!
med Božičem in silvestrom (sej ne vem a se silverter tut piše z veliko, če ne gre za ime)
Logiran
pet_ra
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #366 : ponedeljek, 30.05.2005 : 21:47:47 »

 Grin Grin Grin
Sj ne vem kakšne škrate imam v računalniku silverter  Grin Grin

Imam pa še eno vprašanje.
Če hrano za odraslega prinašalca pripravljate sami, me zanima količina mesa, ki jo dobi??

Lp Petra
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #367 : torek, 31.05.2005 : 06:53:38 »

Evo še ena Kalina slikica:

http://www.moj-album.com/slike/52692/aDeHDDsbeoudh_cK.jpg 72.53 KB

Zlatka,ti pa komentiraj. Wink


LP Zoran

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
majda
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 165


« Odgovor #368 : torek, 31.05.2005 : 07:56:35 »

ZORAN ZDRAVO

Vidim,da si zelo delaven na forumu posebno z slikami.ali lahko še nekaj mojih spraviš gor.Ali jih moram poslati tebi povej kako.Moram ti povedati, da je moja Zoja breja kotila bo 29.6.parila sem z Catcherjem od g,Krumpak. Pozdrav Majda iz KD.Celja,saj veš katera.
Logiran
zlatka
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #369 : torek, 31.05.2005 : 08:13:50 »

Hihihi, ja to je Kali prvič u planinah. Večinoma smo jo morali še nosit. Pa saj v taki vročini bi se tud jaz pustila nest, če bi me bil ker pripravljen naložit. Kot vidite je imela Kali s sabo pijačo v nahrbtniku hihihi.
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #370 : torek, 31.05.2005 : 08:34:01 »

Citat
ZORAN ZDRAVO

Vidim,da si zelo delaven na forumu posebno z slikami.ali lahko še nekaj mojih spraviš gor.Ali jih moram poslati tebi povej kako.Moram ti povedati, da je moja Zoja breja kotila bo 29.6.parila sem z Catcherjem od g,Krumpak. Pozdrav Majda iz KD.Celja,saj veš katera.

Majda živjo!

Breskrbi,da vem katera.Daj pridi še k labradorjem! Wink

Zoji čestitam na prihajajoče drugo leglo!
Upam,da bo tudi tokrat malce mešano po barvah.

Ja slikce mi pošlji na mail:zoranchief@gmail.com pa jih bom objavil!


Citat
Hihihi, ja to je Kali prvič u planinah. Večinoma smo jo morali še nosit. Pa saj v taki vročini bi se tud jaz pustila nest, če bi me bil ker pripravljen naložit. Kot vidite je imela Kali s sabo pijačo v nahrbtniku hihihi.

Ha,ha,boga revica! Grin
Ma ne bi v teh dneh lazil v planine,tud če bi me kdo nosil(tisti,ki me poznate,veste,da to ni mogoče Grin),razen morda sredi noči.

Pa se bo že navadla,zdajle pa itak še ne sme preveč hodit.


LP Zoran
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #371 : torek, 31.05.2005 : 14:56:30 »

Mojadva se običajno ne upirata kopanju v banji, sama brez problemov (z malo pomoči seveda) skočita v banjo in stojita čisto pri miru ter uživata:) Najboljše je pa takrat, ko sem na tesnem s časom in kopam oba naenkrat v banji:) Oz. se takrat 'skopamo' kar vsi trije:p
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #372 : torek, 31.05.2005 : 16:12:45 »

Hihihi, ja to je Kali prvič u planinah. Večinoma smo jo morali še nosit. Pa saj v taki vročini bi se tud jaz pustila nest, če bi me bil ker pripravljen naložit. Kot vidite je imela Kali s sabo pijačo v nahrbtniku hihihi.

V planinah?!?! Upam da so ti razlozili da mlad kuza ne sme hodit po stopnicah, klancih, se ga ne sme preustrujat ipd.?!?! In mlad kuza ne pomeni samo mladicka, temvec dokler ni zakljucena rast in razvoj kosti in sklepov. Glede na to da je psicka brez rodovnika, je stanje kolkov starsev ze tako najbrz uganka...
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #373 : torek, 31.05.2005 : 16:31:37 »

Res je, treba je močno pazit na to, kje kuža hodi. V redu je vsaj to, da se je Kali precej nosila... Saj smo tudi mi z Liziko šli dvakrat na Veliko Planino (peš s Kisovca), se ni nič nosila, stara je bila okrog tri mesece in ima vseeno kolke A1. Samo, če bi vedela za displazijo (kar takrat niti vedela nisem, da obstaja kaj podobnega) bi definitivno bolj pazila. Pri Aaronu smo že precej bolj previdni (pa moj hrbet je tudi precej bolj trpel...). Je boljše na začetku malo 'potrpet' in ne preveč v hribe hodit in je potem vse ok, kot pa na začetku preveč noret in potem lahko kuža zato težko hodi celo življenje
Logiran
zlatka
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #374 : torek, 31.05.2005 : 16:47:24 »

Mi smo se na planino pripeljali, potem smo se pa samo tam malo sprehodili okoli. Komentar k sliki je malo šaljiv, upam, da to kakega poznavalca ni preveč zmotilo. Drugače pa glede rodovnika in displazije kolkov...kakšno vezo ima rodovniški papir in displazija??? V več kot 80% displazija ni dedna! Sem prebrala...tako da me ne za jezik vlečt.
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines