mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 08:44:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 219664 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #1590 : sreda, 30.07.2008 : 02:00:23 »

Jupi, Teja in Oskar!  Smiley Smo držali pesti in tačke, da ne bo problemov, Timi pa sporoča Oskarju, da je ovratnik sicer malo neprijeten, ampak v bistvu super. Takrat, ko ga imaš, te namreč vsi nenormalno crkljajo in pitajo s priboljški.  Wink Cheesy

Lp, 5ra in Timi
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1591 : sreda, 30.07.2008 : 10:57:59 »

Živjo,

Prvo noč brez jajčk smo super preživeli.
Oskar je že poleg računalnika zaspal, ko pa sem se odpravljala v posteljo, se je seveda tudi on prestavil k postelji.
Ponoči smo ves čas spali, zbudila sem se samo enkrat, ko se je Oskar prestavil in je z ovratnikom zadel ob posteljo. Proti jutru pa se je prestavil na balkon in tam naprej spal.
Zjutraj sta bila z mamo na sprehodu in Oskar je bil kot ponavadi. Oteženo mu je bilo edino vohanje tleh, zaradi ovratnika.
Oskar je drugače vredu, repek še vedno dela brez problema  Tongue Od časa do časa bi se rad počohal po bivših jajčkah, pa ne gre. Mogoče je edino rahlo brez volje, vendar mu je vse oproščeno.
Cartamo se pa itak še enkrat več kot ponavadi.  Cheesy

Drugače pa smo včeraj bili pri Matku tudi, zaradi problemov s kožo in pa ceplenja.
Glede kože in dlake je Oskar dobil eno škatlo antibiotikov Cefzil in Dermanorm olje 250ml. Poleg tega je tu spet menjava hrane. In sicer na RC Sensitive (ali na hypoalergenic, nisem sigurna, saj moramo priti po hrano naslednji teden) Poleg tega prepovedani vsi priboljški, vse kosti...skratka lahko je samo in samo brikete.
Če do jeseni ne bi bilo nič bolje gre na teste za alergije.  Upam, da se bodo problemi s kožo in dlako končno do konca uredili.

moonbeam: Oskar pošilja lupčka nazaj, in pa seveda še Rokiju in Miši.  Kiss Kiss Kiss

Vixen: Hvala za držanje pesti, Oskar pa Timiju sporoča, da srečen Timi, ker lahko je priboljške.
No se pa zato mi cartamo še namesto priboljškov. Tongue

Pa še slikci:





Lp Teja in Oskar
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1592 : sreda, 30.07.2008 : 11:42:05 »

Ja tole brez priboljškov pa poznamo pri nas Smiley  Roki dobi samo še korenček  Grin  Še dobro da ga naravnost obožuje  Tongue   Vse za zdravje. Upam, da se kmalu uredi...

LP, I
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #1593 : četrtek, 31.07.2008 : 01:32:55 »

Miss Teja, super, da ste uredili "zadevo" brez večjih težav.  Wink Zadaj pa držimo pesti in tačke še za to, da bo nova hrana prinesla dokončno rešitev za probleme s kožo.

Lp, 5ra in Timi
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #1594 : petek, 01.08.2008 : 16:10:05 »

Moj zlati Timi, vse najboljše za 11 rojstni dan!  Kiss Z mano si bil v dobrem in slabem, brezpogojno me imaš rad (kot tudi jaz tebe) in si najbolj neproblematičen pes, kar si jih lahko kdo zamisli. Upam, da boš z mano še veliko let. Rada te imam!  Kiss Smiley

Tvoja Petra
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1595 : petek, 01.08.2008 : 17:26:34 »

Timi vse najboljše ti želiva tudi z Oskarjem!
Želiva ti še veliko prelepih let s Petro, veliko crklanja in predvsem ti želiva, da ostaneš zdrav.  Kiss Kiss Kiss
lp Teja in Oskar
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1596 : petek, 01.08.2008 : 18:30:06 »

Živjo,

Se zopet spet javljam.
Oskar je praktično že popolnoma vredu. Nič več ga ne boli, spet bi se igral, apetit ima kot prej, na sprehodih je živahen...edina razlika je, da ves čas ko smo doma, spi ali dremlje Shocked Tongue Ko smo na sprehodu ali gremo kam na obisk je živahen, ko pa smo doma pa izkoristi vsak trenutek za spanje oz. dremež. Ali je to posledica kastracije? Mene čisto nič ne moti, saj je prej bil pravi živc Tongue Je pa super, da je na sprehodih tako kot prej, da ne bo kakšnih problemov za debelost Wink
Aja mimogrede, pred kastracijo je bil Oskar stehtan in sicer tehta 32kg. Koliko pa tehtajo vaši zlatkoti?

Včeraj smo sneli obliž. Komaj smo ga dobili dol, saj je bil prilepljen z močnim lepilom. Poleg tega pa je bilo Oskarju zelo neprijetno. Undecided No stanje je bilo še dokaj zatečeno in v modrici. Danes je bolje, boli ga ne, ga pa še rahlo srbi.
Jutri bomo sneli ovratnik. Sicer bi ga lahko že danes, pa smo se odločili, da ga bomo rajši jutri zjutraj.

Jutri  gremo k Matku po novo hrano RC. Upam, da bo Oskarju odgovarjala.

Pa še slikce našega zaspanca


ZZzzzzZZzZZ...



Ostale fotke v: http://miss-teja.moj-album.com/album/12995851/

lp Teja in Oskar
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1597 : petek, 01.08.2008 : 21:54:50 »

VSE NAJBOLJEŠE TIMI!  Smiley   Dobrodošel med veterani Wink   Od tu naprej se pa še samo razvaja  Wink

Miss Teja, super, da Oskar okreva Smiley  Tale krožnik mu pa paše  Cheesy   Roki je bil cel fertik, ko ga je imel na glavi. Res pa je, da so poti tu po stanovanju dokaj ozke.

 Kiss za zlatega Oskarja
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1598 : petek, 01.08.2008 : 22:18:40 »

moonbeam Oskar se zahvaljuje za kompliment Kiss
Drugače se pa strinjam, da je Oskar pravi cukr v temle krožniku Tongue Se ga je pa zelo lepo navadil. Ubistvo ga sploh ne moti, razen tedaj, ko hoče gristi npr. prazno plastenko, pa mu ne ratuje, saj jo ne more zagrabiti s tačkami, zaradi krožnika.  Smiley    Je pa res, da je marsikatera stena obkraspana zaradi krožnika in štorastega Oskarja.

p.s. Oskar sedi zraven mene in čekira kaj pišem Tongue

Pa še ena fotka današnjega dne Smiley


Lp Teja in Oskar
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1599 : petek, 08.08.2008 : 11:18:20 »

Živjo,

včeraj smo se odpravili na celodneven izlet. Zgodaj zjutraj smo se odpeljali do Nanosa. Vendar, ker je to predolga tura za Oskarja (zaradi kastracije), smo gospoda pripeljali čisto do vrha Grin Eni so odšli peš, drugi smo odšli z avtom Roll Eyes


Nanos

Na Nanosu je resnično čudovit prostor in okolica. Malo smo raziskovali okolico in Oskar se je ohladil pod mizo.



Nato smo si šli ogledat razgled z Nanosa (ki je prečudovit), tam pa nas je tudi dobro prepihalo.





Nato smo odšli na kmečki turizem, kjer se je Oskar odpočil.

Ker smo že bili na primorskem smo se odločili, da gremo še v Izolo.


Prej nismo vedeli, da bomo šli v Izolo, zato nismo imeli kopalk. Kar pa za Oskarja ni bila ovira. Se je pa vsaj on nakopal. V vodi je pa užival maksimalno. Sploh ni hotel ven Cheesy


Skratka včeraj smo preživeli čudovit dan, prevozili smo 470km (še sreča, da Oskar obožuje vožnjo z avtom Tongue), domov pa smo prišli zelo utrujeni, še posebej Oskar, ki je takoj zaspal in nato spal do jutra Tongue



Lp Teja
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1600 : ponedeljek, 11.08.2008 : 10:32:51 »

Živjo,

spet smo preživeli super dan v vodi. In sicer smo se včeraj dopravili v Bohinj.

Pot smo začeli na mostu in se nato odpravili na sprehod ob jezeru.


Ob poti smo naleteli na obilico čudovitih samotnih prostorčkov, kjer smo se dobro nakopali.







Oskar je zelo veliko plaval, tako, da je bil resnično utrujen.



Lp Teja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1601 : ponedeljek, 11.08.2008 : 22:21:02 »

 Cheesy  Jeeeeee spet ste plavali Smiley  Tam na skali je pa tko dobro izpadel, kot da čuva svoje jezero in dela kontrolo Wink 
Posrečen kuža je, sploh ker ima vas Wink   
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1602 : ponedeljek, 11.08.2008 : 22:42:43 »

Hehe, tam na skali je bil ful posrečen, saj se je pripravljal na skok, ampak si ni upal skočiti. Je to okrog 5krat ponovil Grin
In mi smo srečni, da imamo njega Kiss

Lp Teja
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1603 : četrtek, 11.09.2008 : 22:47:00 »

nmatelic smo slučajno mi sošolci v pasji šoli?  Smiley
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #1604 : četrtek, 18.09.2008 : 19:09:13 »

Moje Lizike ni več....
Logiran
Strani: 1 ... 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines