mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 16.08.2024 : 07:33:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema  (Prebrano 87939 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #270 : petek, 30.09.2005 : 13:30:17 »

SONČEK Wink
Logiran
Karmen_g
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 13


« Odgovor #271 : petek, 30.09.2005 : 21:21:26 »

Ob kateri uri pa bo jutri klubski dan? Pa kje točno v Domžalah?
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #272 : petek, 30.09.2005 : 21:28:15 »

Začne se ob 9.00 uri in običajno traja tam nekje do 13.00 ure - odvisno tudi od vremena.

In še opis opis poti, če pridete po avtocesti:

- iz smeri Ljubljane avtocesto Lj-MB zapustite pri izvozu Domžale, zapeljete čez nadvoz in peljete 200 m naravnost v smeri Kamnik/Kranj ter nato na koncu protihrupne ograje zavijete levo – do parkirišča KD Domžale

- iz smeri Maribor zapustite avtocesto MB-Ljubljana pri izvozu Domžale, v križišču zapeljete desno v smeri Dob/Vir peljete 200 m ter nato na koncu protihrupne ograje zavijete levo – do parkirišča KD Domžale


Boš prinesla pokazat tvojga kosmatinčka Karmen?
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #273 : petek, 30.09.2005 : 22:03:49 »

Felina - bodi vesela, da (še) nimate problemov z zavozlano dlako. Pri nekaterih psičkih lahko "težavno" obdobje nastopi šele okoli enega leta; lahko, da je pri vas tako, ali pa ga tako super neguješ, da do vozlov sploh ne more priti! Wink Wink Wink Glede na to kaj si napisala, si že pravi strokovnjak! Cheesy
lp
Logiran
Karmen_g
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 13


« Odgovor #274 : petek, 30.09.2005 : 23:19:30 »

Laguna: Verjetno prideva, samo malo kasneje - okoli 11h. Tako bo Sunny spoznal svojga polbratca Zena  Smiley
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #275 : sobota, 01.10.2005 : 15:12:57 »

Hitro poročajte kak je bilo na srečanju. Mene je bolezen v postelji obdržala in nisem bila sposobna it na pot..... Angry
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #276 : sobota, 01.10.2005 : 17:19:09 »

Hej Felina!
na srečanju je bilo prav  fino, čeprav je bilo Shih Tzujev bolj malo (tistih ki vse počesane pripeljejo na oceno, potem pa jih takoj odpeljejo - ne štejem). Mi smo bili v naši "stari postavi" - ki se ponavadi srečuje v Tivoliju; Luna, Rozi, Argi, Tara (manjkal je še Žak), zdaj se nam je pa parkrat pridružil še mali lepotec Zen, ki je bil tudi na srečanju. On je najbrž še najbolj užival. Pa prišlo se je pokazat par mladičkov. Cheesy Cheesy Cheesy
Tibetanskih terierjev, mastifov in španjelov je bilo pa res veliko. Fino je bilo malo poklepetati, sonček je bil ...
Če boš kdaj v Ljubljani nas nujno obvesti, pa se bomo dobili v Tivoliju. Drugače se pa čim prej pozdravi!!!!!!!! Smiley
lp
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #277 : sobota, 01.10.2005 : 19:22:22 »

V Ljubljani sem večino časa (študiram v Lj), tak da se bomo kar hitro mogli videt, ker mojega malega tam na smrt pogrešam...pa da požulim kakšne druge shih-tzujeke in nadomestim mojega vsaj malo.
Mi morate sporočiti kdaj ste v tivoliju, da jih pridem malo pocartat. (Tia: ne živite vi blizu plave lagune? Sem enkrat nekje zasledila to, ker sem jaz doma pri astri...skoraj sosedi potem)

Vidim pa, da ste se imeli lepo....tam je bila tudi Jasperjeva sestrica....smo imeli namen skupaj prit, samo je mene postelja prikovala...hheheheh Wink ta mali pa je to takoj izkoristil....

Lp, Tina
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #278 : sobota, 01.10.2005 : 20:34:21 »

Jaz sem tudi doma čisto pri Astri, potem smo pa res sosedi.  Cheesy Kadarkoli pogresas svojega se nam lahko pridružiš - mi smo ogromno v Bežigrajskem dvoru  s puncama; včasih  se hecam, da so tiste klopce tam moja pisarna. Wink
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #279 : sobota, 01.10.2005 : 23:20:31 »

Jaz sem bila na srečanju pa vas žal nisem našla. Nisem vedela niti kako vas naj najdem sram Ja Tino pa smo morali doma pustit Sad Škoda, ker bi vas sigurno našla. Ne Tina?

LP Anja
Logiran
inge
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


« Odgovor #280 : nedelja, 02.10.2005 : 16:43:26 »

Mi smo bili bolj zgodnji in je mene in našega Samsona kar pošteno zeblo. Podaljšanje vzrejnega in slikanje oči je bilo zanj kar zadosti. Srečal se je s svojima sestrama, ki sta bile tudi na vzrejnem in še z nekaj šicuji in tibetančki. Po kapljicah za slikanje je imel kar nekaj časa moten vid in ni imelo smisla ga dalj časa mučit, po štirih urah pa sva bila (vsaj jaz) pošteno prezebla - smo postriženi pa ni več plaščka, ki bi grel. Res smo se bolj hitro odpravili,saj so morali najini "pasji sorodniki" še malo na lišpanje - danes je razstava v Tullnu.
lp
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #281 : nedelja, 02.10.2005 : 17:00:25 »

po štirih urah pa sva bila (vsaj jaz) pošteno prezebla - smo postriženi pa ni več plaščka, ki bi grel.
inge-
malo off-topic, pa vendar - praviš, da je Samson postrižen...Ker med dolgodlakimi pasmami nisem ravno doma...A je lahko pes za vzrejni pregled postrižen ? Razumem, da to včeraj ni bil vzrejni, se mi je pa porodilo vprašanje, ker ima kolegica namreč postriženega ( ne po standardu, kar po domače, da se mu ne vozlja dlaka, da se mu v gozdu ne zapleta smrečevje...) yorkija, pa razmišlja o vzrejnem pregledu. Shocked Po moje naj ne bi smel biti, saj se verjetno tudi gleda na barvo, kakovost...dlake. Pa še takšen kot je zdaj, ne ustreza standardu.
Je pa čudno, saj lastnica njegove mame, njo vedno poleti postriže/pobrije, pa je dobila vzrejnega, imela leglo ( vse po predpisih ), tudi razstav se udeležuje... Je pa res, da živi v Budvi...mogoče je tam kaj drugače ?
Hvala za odgovor!
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #282 : nedelja, 02.10.2005 : 17:02:18 »

Inge - iz katerega legla je tvoj fantek? Koliko je pa star?
Lp Wink
Logiran
inge
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


« Odgovor #283 : ponedeljek, 03.10.2005 : 19:52:16 »

Gina 1 - kljub klubskemu dnevu, je bil v Domžalah tudi vzrejni pregled, telesna ocena in slikanje oči za tibetance (bilo je celo nekaj kodrov). Na vzrejni pregled pridejo lahko postriženi psi.Midva sva prišla na podaljšanje vzrejnega in slikanje očk - vse v redu, hvala bogu.  Midva sva najine razstave letos zaključila - decembra bo star 3 leta in smo se odločili, da se postrižemo. To na vzrejno oceno čisto nič ne vpliva, saj je eno vzrejna vrednost, eno pa lepotna razstava. Razstavno sva bila (vsaj po moje) zelo uspešna, glede na to, da je to moj prvi ši-cu in sem se z njim sakramensko matrala (drugače se ukvarjam z vzrejo nemških bokserjev)saj česanje glih ni bila moja vrlina - sem pa imela veliko pomoč moj vzreditejice, pa sem se poleg nje še "malo učila", če bom imela čez 10 let mogoče še kakega. Naš Samson (Sami) je namreč zelo "aktiven" tudi zunaj in se je seveda kar precej umazal, pa tudi za dlako je slabo (če hočeš imeti dolgodlakega), da hodi na sprehode in se igra npr. z mladički bokserja. Vse pač ne gre. Smo pa sedaj tudi zelo zadovoljni in je vsaj meni tak zelo lep.
lp
Logiran
inge
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


« Odgovor #284 : ponedeljek, 03.10.2005 : 19:54:10 »

Tia - naš fantek bo star 3 leta in je od vzrediteljice Anite Vojtic iz Maribora - edini moški predstavnik z legla - se mu še do danes pozna.
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines