mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 02:05:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 483167 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #570 : sreda, 12.07.2006 : 19:33:58 »

Mogoče bom pa na lotu zadela, hehe I WISH Wink


Očitno si bova na pol delile.  Grin
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #571 : sreda, 12.07.2006 : 19:42:31 »

ne saj mi imamo tri.
dva rottweljerja in mešančka,ki je prišel po nključju ves suh in prestrasen.
imamo ga ze od februarja,nekaj časa je iskal stare lastnike,nato nove pa se ni oglasil nihče dovolj dober zanjga.
pa je ostal pri nas,
Logiran
Stellka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #572 : četrtek, 13.07.2006 : 19:11:13 »

Teski tud če si bova, bo še vedno več kot dovolj, sem vesela že, če stroške pokrijem Smiley

Ja nič, za en mesec se s Stello in ostalo kosmato druščino paslavljamo. Gremo na dopust (delaven, pa vendar, vsaj spremeba okolja bo). Lepo se imejte, pa ne preveč pisat, da ne bom imela potem, ko se vrnem, preveč dela z branjem (šala). Če se bomo utegnili kaj poslikat, bom slike potem dala v moj album. Uživajte kjerkoli že boste Smiley

ČAV
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #573 : petek, 14.07.2006 : 19:58:49 »

LEPO SE IMEJTE NA DOPUSTU.
pa tudi kakšna slikca ne bi škodila Cheesy
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #574 : četrtek, 21.09.2006 : 09:49:34 »

hey kje ste zdaj ljubitelji rottov Grin
imate kaj novih slik?so vasi psi vredu? Smiley
lp
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #575 : četrtek, 21.09.2006 : 10:00:36 »

Smo še tukaj, saj nekateri. Pesika je OK. Bi bila pa vesela, če se nam tule pridruži tudi Živc s tistimi rotiji v mercedesovem kuferamu, pa da rečemo kakšno po moško.

Slikc pa nimam, digitalca tud ne, Aisho pa se ne da skenirat. Je skener premajhen. Bom pa že našla kakšno možnost da vam pokažem, kako se je dama spremenila od mojega prvega obiska v tej temi.
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #576 : četrtek, 21.09.2006 : 15:41:00 »

Eto mercedes je tuki. Nekateri smo imeli malo slabše poletje. Je kar malo frustrirajoče, ko vidiš, da je psu vroče k hudič - ampak v vodo pa ne. Huh Slikic pa niti ni. Jaz sem malo slabši fotograf, Bull se je pa odločil,da ne bo statičen foto model. Mam za naslednji vikend en fotosešn u načrtih, ampak... Sej veste, rotti vedno reče: MAKE ME! Cheesy
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #577 : sreda, 04.10.2006 : 14:58:29 »

Čisto tako mimogrede me zanima, ali ima kdo od vas rotweilerja, ki živi v stanovanju. In kakšne so v tem primeru vaše izkušnje takrat, ko kuhate, likate, sesate, spite ali dobite nenapovedan obisk prijateljev in otrokovih sošolcev.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #578 : sreda, 04.10.2006 : 17:14:29 »

mi ju imamo zelo veliko notri-zelo malo sta zunaj.
ko kuhamo stojita zraven,se usedeta in na vse načine hočeta pritegniti pozornost,da  bi dobila kaksen posladek. Cheesy
ko likamo prideta samo pogledat,če je hrana ko vidita,da ni nič gresta stran.
ko spimo se ulezeta na posteljo in spita tudi onadva(čeprav imata svoje ležišče se ponoči,ko spimo pritihotapita v posteljo ni važno od koga samo,da pri nekom sta.)
Obisku ju nemotijo le povohata in dasta mir,včasih prineseta kaksno žogo,da jima jo  mečejo. Grin
ko sesamo gresta pod mizo,ko pometamo se hočeta igrat z metlo,ko gledamo tv se ulezeta zraven in se nastavita za čohljanje...

kaj pa vaši počnejo? Cheesy
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #579 : sreda, 04.10.2006 : 17:16:51 »

Imam dve psici RW in obe živita v stanovanju.

Kje sta ko kuham? Nekaj časa pod pultom, ko se naveličata, gresta na svoj prostor. Ko sesam, sta vedno v varni razdalji sesalca. Grin Spimo v spalnici. Psici kjer jima paše. Na parketu, na njunem jogiju ali na postelji. Roll Eyes

Ob obiskih imata dovoljenje da prišleke pozdravita, če niso ravno pasjeljubci ali če jemo oz kaj podobnega, sta na svojem prostoru, sicer se poskusita pririniti do prvih rok, ki ju bodo čohale. Smiley

Skratka - povsem normalno življenje. Tongue
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #580 : sreda, 04.10.2006 : 17:18:55 »

A dve psici imaš?
A  po ta novem ali že dalj časa?
sploh nisem vedela Wink
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #581 : sreda, 04.10.2006 : 17:31:14 »

A dve psici imaš?
A  po ta novem ali že dalj časa?
sploh nisem vedela Wink

Sedaj je že več kot pol leta...
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #582 : sreda, 04.10.2006 : 17:34:30 »

Lepo.
Kako pa ji je ime?
ali sta kaj ljubosumna druga na drugo?
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #583 : sreda, 04.10.2006 : 19:29:57 »

No, lepo je prebrat te odgovore. Potem smo vsi na istem glede obnašanja v času osnovnih gospodinjskih opravil ter morebitnih obiskov. No, da spanja ne omenjam. Moja leži na tleh, ali pri nogah, od 5 zjutraj pa so ji najbližje na hrbtu raztegajoče se poze na povštru, z raztegnjenimi tačkami.
Jaz sem  svoji glede obnašanja v stanovanju nadela kar ime Perpetum  mobile, ali po domače, vedno in vsepovsod za mojo r....
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #584 : četrtek, 05.10.2006 : 09:28:59 »

Pa še eno vprašanje. Ne vem koliko stikov imajo vaši psi s tujimi otroci. Moja glede na zelo urbeno sosesko veliko. Ne bom govorila o otrocih, ki se je bojijo (teh se izognemo) ampak o tistih, ki se je ne in se nama približajo ter jo počohljajo. Dokler Aisho božajo, ni noben problem. Ko pa nehajo, ker se jim pač ne ljubi več, hoče skočiti v njih. Ne mislim tistega skoka, ki bi lahko pomenil agresivnost temveč skok na ramena, kar zna biti zaradi njene kilaže velik problem.
Ko pa imam kakšen obisk (ne govorim o neznancih) doma, je pa takole. Najprej nošenje žogice (to je ena že omenila), zahtevala bi vso pozornost, potem pa se umiri. 
Ker sem danes ukaželjna, še eno vprašanje. Kako se obnaša, ko odhajate iz stanovanja in ostane sama (pa čeprav samo smeti nesem dol). Moja me ne zna več pospremiti brez laježa, tudi ko gredo otroci ven, jo moram prijeti, ker bi kar letela za njimi (kljub temu, da sva malo prej opravili kar dolg sprehod in smrči na kavču).
Logiran
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines