mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 09.09.2024 : 22:21:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Dogo argentino
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 107   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dogo argentino  (Prebrano 348086 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
aidaprana
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #630 : torek, 23.12.2008 : 15:14:40 »

ja hvala za popravek se res malo čudno sliši....ampak sej veš tisti izraz na obrazu pa ko naguba čelo Smiley Smiley
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #631 : torek, 23.12.2008 : 15:44:40 »

Meni je zakon izraz "aja ups, sem čist pozabu da ne smem" ala



In pol bo seveda še minimalno 5x "pozabil" in probal isto.


 Grin
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #632 : sreda, 24.12.2008 : 13:53:56 »

Ja ne, prodajajo se PASEMSKI MLADIČI, mama argentinka, oče RW. Na vprašanje odkod je psica sem dobila odgovor da očitno od mene če sprašujem, na vprašanje kako to da so parili z Rottom pa mi je odgovorila da smo jo očitno parili pri nas, če sprašujem. O kako je lepo biti glup..in psica je seveda zelo podobna eni drugi psici ki se je prodajala pred nekaj meseci in bila že prej enkrat parjena z RW.. mislim kapo dol genialci, krasni ste.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #633 : sreda, 24.12.2008 : 15:20:56 »

super, kapo dol še z moje strani... Lips Sealed
Pri meni dobiš psa zastonj, vrhunsko pasemskega, saj ima v sebi celo 4 ali 6 pasem...
očitno bi jih morala prodajat, bi verjetno potem bolje šli v promet Tongue

Za bruhat ste vsi, ki ustvarjate takšne mixe, za najdene reveže pa niti začasnih domov ni Angry Angry Angry
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #634 : sreda, 24.12.2008 : 15:51:24 »

Sej tile bojo tut ene polovici kupcev zrasli čez glavo, glede na to da sem prepričana da se ne bo selekcioniralo interesentov..pol se bodo pa spet drugi ubadali z njimi.

Mi je pa hecno da se je takole pogovarjala z mano, glede na to da bi čisto lahko bila interesent..očitno ne smem vprašati, kako to da so se odločili za tako kombinacijo.

Pred par leti so se z D.A. ukvarjale take in drugačne cvetke, zelo zelo podobna psica je bila pred par meseci na Bolhi in sem o njej pisala tukaj, je hčerka dveh slovenskih D.A., meni so sicer nakladali da je sta starša iz Španije in Italije. Psica je imela eno Dogo leglo, potem je bila parjena z rodovniškim Rottom (nikakor ne morem zvedet katerim, živijo pa če se prav spomnim v Mokronogu) in imajo sicer rodovniška RW legla ("imajo, ne bom jih imenovala vzreditelji). Za katastrofo med rodovniškimi D.A.ji v Sloveniji je v bistvu krivo par posameznikov, ki so svoj čas pod pretvezo oh in sploh služili z njimi in evo rezultate.
Logiran
error7891
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #635 : sreda, 24.12.2008 : 17:40:06 »

Sej tile bojo tut ene polovici kupcev zrasli čez glavo, glede na to da sem prepričana da se ne bo selekcioniralo interesentov..pol se bodo pa spet drugi ubadali z njimi.

Treba skrbet za naravno verigo.  Sad
Logiran
aidaprana
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #636 : torek, 30.12.2008 : 19:31:57 »

še zadnji trenutki novega leta nas in vseh naših ljubih kosmatincev.v teh trenutkih mi neprestano po glavi hodi oglas, ki sem ga zasledila na spetu, oddajata še dve argentinski dogi samec in samička, lastnik se je preselil v tujino zato je odločitev o iskanju novega doma bila neizbežna... besed ne bom zgubljala, je včasih bolje tako (se malo v jezik ugriznem pa je) ok, gremo na bistvo bliža se novo leto polno pričakovanj in željni zaživeti vsak svoje sanje bomo vstopili v 09, za psa v oglasu se bodo te sanje uresničile, če jim s skupimi močmi poiščemo odgovornega, izkušenega skrbnika...Verjamem, da bomo vsi dogo ljubitelji novo leto pričakali v objemu svojih belih zverinic in verjamem, da bosta tudi ta dva argentinca prihodnjo leto grela kavč in srce svojih novih posvojiteljev.

http://www.podarimo.si/22185-argentinska-doga-


V kolikor zgoraj napisano ne spada sem se že v naprej opravičujem in vsem vam voščim srčno leto 2009 ter mirno novoletno noč-svoje marcine jutri še pos posebej pazite in jih stiskajte bolj kot ponavadi Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #637 : torek, 30.12.2008 : 19:48:28 »

Po slikah sodeč kužkama ni ni nič manjkalo, sta res zelo lepo postave.
Upam, da v prihajajočem letu najdeta nov kavč, ki čaka, na "gretje".  Wink
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #638 : torek, 30.12.2008 : 22:29:30 »

Tale dva pa mi poznamo.
Logiran
aidaprana
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #639 : sreda, 31.12.2008 : 10:57:50 »

Nam lahko poveš kaj več?
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #640 : sreda, 31.12.2008 : 14:38:36 »

Večkrat smo ju  srečali na sprehodih. Ne bom govorila o karakterju, saj ju ne poznam tako dobro.
Sta močno krdelo, vsaj po videnem.
Mogoče kdo ve, če se oddajata skupaj?
Logiran
aidaprana
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #641 : ponedeljek, 05.01.2009 : 14:20:46 »

na žalost tega podatka nimam...za vse tiste, ki jih resnično zanima posvojitev je gospodova tel. št. na zgornjem linku...so le informacije z prve roke tiste prave... upam, da čimprej preberem kako dobro novičko na to temo Smiley
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #642 : ponedeljek, 05.01.2009 : 14:51:46 »

Upam da najdeta en fajn dom.
Logiran
Baxi
novinec
*
Sporočil: 34


WWW
« Odgovor #643 : ponedeljek, 05.01.2009 : 17:25:40 »

Živijo...Prebrala sem  bo razstava 17 in 18.
samo nisem pa zasledila če je slučajna kakšna vstopnina za nas ki bi prišli sam pogledat.?
 pa še rada bi spozanala vaše pse,če se da?Smiley

Lp

SREČNO NOVO LETO,OBILO ZDRAVJA SREČE IN LJUBEZNI!!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #644 : ponedeljek, 05.01.2009 : 20:46:47 »

Vasko leto je vstopnina. Za odrasle in otroke.. nevem pa koliko je, ker je nikoli ne plačujem.. se vedno kot razstavljalka notr "prešvercam" (v bistvu je pes, ki se razstavlja + 1 oseba skupaj vstopnina...).

Če pa imaš čas pridi raje dopoldne.. popoldne je poleg velikega št. ljudi malo razstavljalcev, ker vičinoma ostanejo samo tisti, ki čakajo BIS. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 107   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Dogo argentino
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines