mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 22.07.2024 : 23:32:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stilska preobrazba Horjula  (Prebrano 94204 krat)
0 članov in 26 gostov pregleduje to temo.
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #240 : sreda, 25.10.2006 : 16:28:14 »

Vem, da boste imeli karkoli za pripomniti, samo TAKO ZDAJ JE ! IN SE NE DA SPREMINJATI ZA NAZAJ.
(sem večkrat opominjala Polono, pa se nisva nikoli uspeli kaj dokončnega zmeniti zaradi pomanjkanja časa in njenega obupa glede gradnje novih boxov in financiranja le teh)

ČE BI ME POLONA ŽE PREJ "ANGAŽIRALA" BI BILO VSE DRUGAČE, TAKO PA NE GRE DRUGAČE IN PROSIM LEPO, ZBERIMO ŠE TO, DA SE KONČNO VSE ZAKLJUČI  Smiley Smiley Smiley

Danes nisem nič pametnega naredila v službi, če verjamete ali ne, nisem imela časa niti malcat, niti na wc skočit, zdaj bi pa tudi že morala domov (ob 16h)
Pa vas lepo prosim PRISPEVAJTE ŠE TA MANJKAJOČI ZNESEK ( da ne bomo po bitki vsi preveč pametni)

Se vam vsem vnaprej v svojem in Poloninem imenu zahvaljujem in vas lepo pozdravljam.  Smiley Smiley Smiley
Mojca
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #241 : sreda, 25.10.2006 : 16:34:03 »

Jasn, Mojca.  Smiley Ne bomo komplicirali.  Cool Kar si rekla, si rekla. Tako bodi.  Tongue Grem nakazat denar.  Kiss
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #242 : sreda, 25.10.2006 : 16:44:55 »

Liza-asta, a lahko tisti, ki imamo bolj prazne žepe prispevamo kaj v obliki delovne akcije ta vikend (čiščenje, barvanje, karkoli ....)?

LP

Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #243 : sreda, 25.10.2006 : 22:47:21 »

Mene tokrat sigurno ne bo. Od zadnje preobrazbe dalje hodim okrog kot star austrijski paragraf, ki je prelomljen v križu. Jaooo
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #244 : sreda, 25.10.2006 : 23:08:29 »

A mora bit poštna nakaznica ali je lahko nakazilo pre banka neta?
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #245 : četrtek, 26.10.2006 : 07:14:30 »

Lahko je tudi preko neta, mislim da ni problema  Wink
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #246 : četrtek, 26.10.2006 : 08:07:26 »

Liza-asta kapo dol, da si se tako angažirala Kiss Ker imata Polona in Ines toliko dela in skrbi z zavetiščniki sem že pomislila na to, da potrebujeta enega "alla menegerja" in mislim, da sta ga našli Cheesy Cool Cheesy

Kar se mene tiče bom danes brez problema nakazala par jurjev, ker mi ni treba več skrbeti za mojega posvojenca Bena Wink
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #247 : četrtek, 26.10.2006 : 08:58:05 »

HVALA VSEM, KI STE ALI ŠE BOSTE NAKAZALI PO SVOJI MOČEH  Smiley Smiley Smiley Smiley

Svrk
Križ naj te pa pusti kar pri miru  Huh
Hvala, ker mislim, da zastopiš situacijo v kakršni je Polona (oprostite vsi skupaj, je v težkem šitu)  Cry

Res je, da zdajle ni pravi čas za kompliciranje. Kakor sem že omenila JE PO TOČI ZVONITI PREPOZNO  Cry Cry  ali pa biti pameten po bitki.... Cry Cry saj to pa vsi vemo, ane  Cry Cry

Steva cenejac
Po dogovoru s Polono pride v poštev gotovina, ali poštna nakaznica na naslov Zavetišča.
(ne gre preko računa) ali pa osebno Katarini-Xeni (tudi po dogovoru z njo)

Zmago
Tudi ti imaš vse prav (sva imeli ZS) se vse strinjam s tabo.

Pa če hočete, lahko povem tudi svoje mnenje vsem, ki morda niste ravno preveč seznanjeni s situacijo. Dogovori pač že od vsega začetka (PA NE MOJI), NISO BILI, KOT BI BILO TREBA. (oprosti Polona, tudi to je treba povedati, si bila pač preveč okupirana z drugimi problemi, pa se najdejo tudi taki, ki znajo to morda izkoristiti v svojo korist.) Si pač imela smolo z obrtniki. Se dogaja in se bo vedno dogajalo, tako je pač življenje. PA ŠE VSAK NI ZA VSAKO STVAR, tudi to drži, se strinjate z mano ?  Huh Huh
(pa prosim ne me spet popljuvat)  Cry Cry
Kar pa se tiče predaje denarja, bi tudi jaz osebno plačala na koncu, kot menite nekateri, je že res, toda žau ne gre drugače. če želimo, da se res vse tole naredi TAKOJ. Cool

Bi tukajle še dodala: se jutri popoldan dobimo gor :POLONA, KATARINA, SLAVICA,MOJCA in g.Anton.
(se strinjate omenjene ?, z g.Antonom se bom pa jaz dogovorila)


Meni, pa mislim, da tudi vsem vam, ki kakorkoli pomagate ali drugače sodelujete s tem Zavetiščem,
 
je PRVO IN EDINO, DA BO TO KAR SI JE POLONA ZADALA, TUDI DOKONČANO, A NI TAKO  Smiley Smiley Smiley

(zdaj bi lahko napisala, samo še to:če kdo misli, da se da situacija rešiti prej ali kako drugače-predvsem ceneje, naj poskusi - pa ne bom) oprostite, sem pa res že malo preveč noter padla-brez zamere.

KER JE SITUACIJA TAKA, KOT JE, VAS SAMO ŠE ENKRAT PROSIM DA POMAGATE PO SVOJIH MOČEH

SAJ VESTE : KDOR HITRO DA, DVAKRAT DA  Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley

p.s. spet pride v poštev brzina,ha,ha
       o "izbrisu" bom pa res razmislila po otvorivi,ha,ha

V pričakovanju na otvoritev,vas vse prav lepo pozdravljam-MOJCA

 





Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #248 : četrtek, 26.10.2006 : 09:17:56 »

Težava je v tem, da do pošte zarad službe v prihodnjih dneh, nikakor ne bom prišel - do Horjula pa upa da nama bo uspelo.

Skratka - prinesem pa takrat 5.000 SIT, ki sem jih sicer mislil nakazat.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #249 : četrtek, 26.10.2006 : 09:39:32 »

Hvala steva-cenjac
pa tudi vsem ostalim.  Smiley
Pozdrav vsem Mojca
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #250 : četrtek, 26.10.2006 : 10:40:29 »

Evo, ker preveč čvekam, zdaj pa imam (hec)  Wink

Čisto zares pa takole.
Sem zdajle govorila s tem uradnim izvajalcem, ki je ravnokar prišel gor delat.(mi je kar malo odleglo) Roll Eyes Roll Eyes Pripeljal je pobarvane radiatorje, in nekaj drugega materiala.
Po pravici povedano je malo penil, ker še nima denarja, da nabavi še ves manjkajoči material, tako, da sem ga komaj ohladila.  Huh
Klicala Polono, pa je nedosegljiva (poslala SMS), da me nujno pokliče.(ima en simpozij...)
Govorila sem z Ines, ki ima ful ,ful enga dela, ampak je potrdila, da je elektrika gotova (razveseljivo) Smiley Smiley Smiley
Še pokličem Katarino, če ima čas za jutri popoldne, da se dobimo gor za dokončne dogovore.
In s Slavico (Zmago) na ZS se tudi dogovarjam.

No zdajle me je že poklicala Polona. (ima konferenco...)
Zmenjeno za JUTRI popoldne v Horjulu-potrjuje, za internet pa pravi, da bo mogoče danes popoldne...pa po potem še ona kaj dodala.  Huh

Lep pozdrav od že kar malo preveč okupirane Mojce

AMPAK BRZINA PA ŠE VELJA, DA NE BOSTE POZABILI, PROSIM...NE BIT POČASNI... ;)VSAJ TOKRAT NE  Smiley Smiley Smiley


Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #251 : četrtek, 26.10.2006 : 11:17:24 »

Samo v informacijo.
Me je klical zdajle sam g.Anton-uradni izvajalec. Se je kar pripravljen z mano pogovarjati  Wink malo nervozno sicer, ampak sem ga morala spet prepričevati, da danes polaga ploščice v boxih po tleh, pa upam, da bo to narejeno. Pa še za jutri sem ga lepo prosila, da pride gor - delat seveda.  Wink

Jutri popoldne pa se moramo res dogovoriti (glede denarja in dokončanja del)  Smiley
Prosim Katarino in Slavico, da se javita tukaj ali na ZS, ali na mail, kakorkoli, da se zmenimo, ok ?

lp vsem Mojca

Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #252 : četrtek, 26.10.2006 : 11:32:32 »

Mojca jaz jutri ne bom mogla, ker bom brez avta, lahko pa danes zvečer.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #253 : četrtek, 26.10.2006 : 11:40:48 »

Zmago
Jst bi lahko tudi danes zvečer, ampak za ostale ne vem   Cheesy  (sigurno pa ne bo g. Antona, ki mora biti tudi prisoten)
Kar se prevoza tiče, ti ga jst iz znanih razlogov ne morem ponujat, ha,ha, Roll Eyes ampak mogoče te lahko pa Katarina pobere (ki je bolj normalna pri vožnji)  Roll Eyes Roll Eyes  UPS
lp Mojca
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #254 : četrtek, 26.10.2006 : 11:54:12 »

Srčece od Mojce,
Jaz sem nakazala kar na Jurja za Horjula, ker sem gibljiva samo do službe in nazaj in nisem vedela, da naj bi dala gotovino. Saj se boste že znašli. Če ni kaj v redu sporoči. Čez kaki 2 uri bom spet pogledala na mail.
LP Nada v skrivljenem stanju in pekočih bolečinah.
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines