mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 13:27:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stilska preobrazba Horjula  (Prebrano 93548 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #300 : četrtek, 02.11.2006 : 11:37:29 »

Mater kok so eni Angry Angry Jaz bi se pritožila na urad za varstvo potrošnikov , ker ni dokončal dela v dogovorjenem roku in zahtevala odškodnino!!!!
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #301 : četrtek, 02.11.2006 : 11:42:49 »

Drage moje, jaz prej ne morem kot v nedeljo. Sem že klicala Polono, da pridem kakšnega pesjana pocrkljat in prinesem nekaj šoldov.
T
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #302 : četrtek, 02.11.2006 : 11:43:20 »

Lahko se je pritoževati, kamorkoli že....ampak s tem ne naredimo boxov do konca, ane ?
Nam pa je to prvo ?  Smiley

Predlagam, da se vsi pritožite potem, ko bodo boxi gotovi in uporabni. in pomagate Smetki, ko bo morda  to zelo potrebno.
Mojca
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #303 : četrtek, 02.11.2006 : 11:49:28 »

Lahko se je pritoževati, kamorkoli že....ampak s tem ne naredimo boxov do konca, ane ?
Nam pa je to prvo ?  Smiley

Predlagam, da se vsi pritožite potem, ko bodo boxi gotovi in uporabni. in pomagate Smetki, ko bo morda  to zelo potrebno.
Mojca

sem šla sicer po temi nazaj, ampak sem v megli.
KAJ natančno je potrebno še narediti oz. kakšen material še rabite?
Se opravičujem, da vskačem v temo šele zdaj ...
T.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #304 : četrtek, 02.11.2006 : 11:57:33 »

Kakorkoli, samo, da ste se zmenili. Tako li drugače. Organizirajte dalje, mi bomo sledili. S tem ljudekom se itak ni dalo nič. Bohved, koliko je še mislil zaslužit na "naivnih babah". Mu bomo že posvetili, ko bo delo končano. Ali pa tudi ne. Ko ga šljivi! LP  Wink  Kiss
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #305 : četrtek, 02.11.2006 : 12:03:30 »

Lahko se je pritoževati, kamorkoli že....ampak s tem ne naredimo boxov do konca, ane ?
Nam pa je to prvo ?  Smiley

Predlagam, da se vsi pritožite potem, ko bodo boxi gotovi in uporabni. in pomagate Smetki, ko bo morda  to zelo potrebno.
Mojca

No mislim, da se v tem vsi strinjamo in pomagamo kolikor lahko. Vseeno pa ne bi rada da ta gospod ostane kar tako brez posledic ali vsaj opozorila.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #306 : četrtek, 02.11.2006 : 12:04:08 »

TinkaraC
Brez zamere-preberi vse nazaj, pa ti bo malo bolj jasno. Potrebuje se pa še material, katerega mora res kupiti in izbrati "strokovnjak" za svoje področje. Morda še kakšen cement za zunaj, ali kaj podobnega...ne vem zdaj natančno. Vem pa, da zdaj pride najbolj v poštev samo denar za "specialne" dokončne stvari, kot sem že napisala.

Pa lep pozdrav
Mojca

Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #307 : četrtek, 02.11.2006 : 12:19:57 »

Mojca, ni zamere, sem prebrala vse za nazaj, ampak ste nekaj že naredili, nekaj ne, zato pa sem spraševala, kaj je ostalo, če je morda kaj konkretnega.

Denar prinesem v nedeljo.
T.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #308 : četrtek, 02.11.2006 : 13:25:49 »

TinkaraC
Akcija je že bila, veliko se je zbralo materiala, in tudi dosti naredilo, tako, da je resnično zdaj potrebno zbrati samo denar za zaključni "drobni-končni  material"

Po mojih "nestrokovnih"  predvidevanjih, bi bilo (če se zbere dovolj keša) lahko zaključeno naslednjo soboto oz.nedeljo.  Smiley Smiley Upam, upam.  Smiley Smiley

POMAGAJTE ŠE MALO   Cool

Pa tebi najlepša hvala za tvoj prispevek, ko prideš.  Smiley

Strokovno pomoč pa sva kar z Zmago (Slavico) določili, ha,ha.  Grin
(Mimogrede se mi Slavica kar smili, kako bo vse "odslužila" svojemu dragemu in še njegovi zelo delovni ekipi) vas vse pozdravljam od tukaj. Smiley Cool

in lepe pozdrave tudi vsem ostalim, ki ste na kakršen koli način že pomagali in še boste  Smiley

Mojca
 
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #309 : sobota, 04.11.2006 : 11:12:32 »

Če bo šel moj Živc danes gor, bo prinesel naš novemberski prispevek. Mene še zmeraj drži križ.  Angry  Sad
Drugače pa ala vam vera punce.  Kiss Sem slišala moške jamrat nad "ženskimi posli".  Tongue  No eden jih pač mora organizirat.  Grin  Grin  Cheesy
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #310 : ponedeljek, 06.11.2006 : 09:39:55 »

Svrk
Smo kar delali v soboto....do teme  Grin pa še nedeljo... Grin nekateri tudi do teme  Grin
pa upam, da ne bo še mene zagrabil križ od "moških" del... Grin
Ko bo pa tebe spustilo, pa le pridi pogledat, če boš opazila kakšno razliko  Grin
Če smo bili pa dovolj pridni, naj pa kar Polona pove  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Lp Mojca
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #311 : ponedeljek, 06.11.2006 : 09:50:03 »

Bili ste enkratni.
Vsa čast!
T.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #312 : ponedeljek, 06.11.2006 : 10:07:00 »

Bog ne daj, da še tebe zgrabi v križu. Kako bi pa organizacija stilske preobrazbe Horjula potekala brez takega ludeka kot si ti? In kaj bi potem počela tvoja pesika Liza?
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #313 : ponedeljek, 06.11.2006 : 10:21:01 »

Drobtinica
Bi potekala, bi.   Cheesy Cool
Imamo še Zmagico, ki vedno zmaga.  Grin Cool Cool Cool
Moja "pesa" je bla pa itak prisotna, tako, da če mene "zagrabi" pa upam, da bo imela kakšne dobre veze, da bo prva gostja v novih boxih na toplem.  Cool
lp Mojca
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #314 : ponedeljek, 06.11.2006 : 10:22:26 »

 Cheesy Mama mia, kolk me firbec matra!!!  Shocked
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines